Black Hat Seo Nedir ? Anti Seo Kavramları

Black Hat Seo Nedir ? Anti Seo Kavramları

Black Hat SEO, son dönemlerde adı fazlası ile yaygınlaşan tekniklerden birisi olarak dikkatleri çekmeyi başarıyor. Bu yöntem, kısa süreç içerisinde web sitelerinin düşüşünü sağlamak açısından genellikle kullanılmaması gereken tekniklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Daha önceki yazılarımızda da size bu konu hakkında bilgi vermeye çalışmıştık. Normal kuralların dışına çıkarak web sitenize uygulanan SEO çalışmaları, sitenizin arama motoru gözünde düşmesine de sebebiyet verebilmektedir.

 

Search Engine Optimization for web SEO Black Hat

 

Anti SEO olarak da adlandırılabilen bu yöntemin dünya genelinde bilinen ismidir aslında. Bu yöntemi şimdi çok daha yakından tanıyarak bilgi sahibi olmaya çalışalım.

 

Black Hat Seo Nedir ?

Web sitenize uyguladığınız ya da başkaları tarafından uygulanan, sizi arama motoru gözünden düşürebilmek için yapılan uygulamaların tamamına verilen isimdir. Anti SEO olarak genellikle ülkemizde yaygın bir adı vardır. Bu yöntem, web sitelerinizin kısa zaman içerisinde arama motoru sıralamalarından düşmesine olanak sağlar.

 

Search Engine Optimization for web SEO Black Hat

 

Sizin yapmayacağınız bir işlem olduğundan dolayı muhtemelen rakip siteler sizleri düşürebilmek için bu anlamda çalışmalar yapmaktadırlar. Bu yöntemin içerisine birçok farklı ana başlığı da dahil edebiliriz. Blach Hat SEO tekniği birçok farklı yöntem ile uygulanabildiğinden dolayı sitelerinizin kısa zaman içerisinde düşürülmesi sağlanabilir. Bir sonraki konumuzda sizlere bu teknik ile alakalı olarak bilgiler vermeye çalışacak ve nasıl kurtulabileceğinizi de en ince detayları ile anlatmaya çalışacağız. Böylelikle kendi önlemlerinizi rahatlıkla alabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ