Black Hat Seo Teknikleri Nelerdir ?

Black Hat Seo Teknikleri Nelerdir ?

Black Hat SEO Teknikleri ile alakalı olarak bilgilendirme yazısına hoşgeldiniz. Daha önceki yazımızda siz değerli okuyucularımıza Black Hat SEO Nedir başlığı altında bir yazı hazırlamıştık. Bu başlığı öncelikli olarak okumanızı tavsiye ediyoruz. Web sitelerinizin arama sıralarından düşürülmesi için uygulanan tekniklerin geneline verdiğimiz bir isimdir. Bu teknikleri bilmeniz sizlere kurtuluş açısından da fazlası ile önemli aşamalar kat ettirecektir.

 

Teknikleri bilmeniz için sizler adına bir araştırma yaptık ve araştırmalarımız sonucunda bilgilendirme amacı taşıyoruz. Bu teknikleri bildiğiniz takdirde sitenize uygulanan çalışmayı çok daha rahat bir şekilde gözlemleyebilme şansına da sahip olabileceksiniz. Şimdi dilerseniz teknik detaylarına inelim.

 

Black Hat Seo Teknikleri

Black Hat Seo Teknikleri Nelerdir ?

Genellikle toplumumuz içerisinde Hack Link adı ile adlandırdığımız uygulamalar ile gerçekleştirilen bir yöntem olarak dikkatleri çekiyor. Web sitenizin düşürülmesi için farklı sitelere eklenen bu linkler, içeriğiniz dışında bir anahtar kelimeyi işaret ederek sitenize geldiğinden dolayı düşmenize sebebiyet verebilmektedir.

 

Aşırı backlink çalışması da bu yöntemlerden birisidir. Rakipleriniz başka birine sitenize yönelik Anti SEO kuralları çerçevesinde çalışma yaptırabilir ve sitenize gereksiz çıkışlar olabilir. Aynı zamanda sitenizi kapalı tutmak adına Botnet saldırıları yaparak kapalı kalmasını ve arama motorları sıralamalarından düşmesini sağlayabilirler.

 

Sosyal medyada siteniz olumsuz bir şekilde tanıtılabilir ve tanıtım yazıları ile de düşürülmesi mümkündür. Bu nedenle düşüş durumlarında piyasadaki link durumlarınızı mutlaka kontrol etmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ