Büyük Para Ödüllü Oyun Turnuvası Başlıyor

2015 WSVG Dünya Şampiyonası

Büyük Para Ödüllü Oyun Turnuvası Başlıyor

2015 WSVG Dünya Şampiyonası Başlıyor

Oyun meraklılarının beklediği turnuva başlıyor. Katılımcıların başvurularını yapabileceği zaman daralıyor. Türkiye ayağında en iyi oyuncuları bir araya getirip, bunların arasındaki en iyi oyuncuyu belirleyip, Türkiye’yi temsilen Maldivler deki yarışmaya katılacak olan şanslı ve başaralı oyuncularımızı şimdiden tebrik etmek lazım. Oyunculuğunuza güveniyorsanız, bu turnuvayı kaçırmayın derim.

Resmi olarak yayınlanan basın bülteni alttaki gibi, meraklıları siteyi inceleyip kayıt olabilir.

 

2015 WSVG Dünya Şampiyonası

 

 

Basın Bülteni

 

26.08.2015

 

Türkiye Video Oyun Pazarı, Turnuvaya WSVG ve G2A ile Doyacak

WSVG ve G2A.com tarafından düzenlenen WSVG Dünya Şampiyonası Maldivler 2015 Başlıyor!

WSVG ve G2A.COM tarafından düzenlenen ve büyük finalinin Maldivler’de yapılacağı Hearthstone, Starcraft 2 ve Fifa 15 oyunlarının dünya şampiyonasının Türkiye turnuva kayıtları başladı.

G2A.com’un Türkiye Resmi İş Ortağı olarak önemli bir anlaşmaya imza atan BigKazan ile ortaklaşa düzenlenmekte olan Türkiye turnuvasında, toplam 34.000$ nakit para ödülü dağıtılacak. Ayrıca, Türkiye turnuvalarını birincilikle tamamlayan oyuncular şampiyona finali için Maldivler’e seyahat edecek ve burada diğer ülkelerden gelen ülke birincileriyle dünya şampiyonluğu için mücadele edecekler.

 

Turnuvanın Türkiye ayağında dağıtılacak ödüller,

  • Hearthstone 1.’si – 12.000 TL
  • Starcraft 2 1.’si – 12.000 TL
  • Fifa 15 1.’si – 10.000 TL

Ayrıca turnuvaya başvuran herkese €2’luk G2A.com GiftCard hediye.

 

Turnuva kayıtları 26.08.201509.09.2015 tarihleri arasında

www.wsvgdunyasampiyonasi.com sitesi üzerinden yapılabilir.

Detaylar için:  www.wsvgdunyasampiyonasi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

BigKazan Hakkında;

2015 Mayıs ayında kurulan BigKazan, Türkiye Video oyun pazarına giriş yapmak isteyen ya da daha önce girmiş olan yabancı oyun firmalarına, kullanıcı kazanımı, etkileşim ve monitizasyon adımlarını içeren %100 pazarlama desteği vermektedir. G2A.com, WSVG, Wargaming, Crytek, Oasis Games, Aeria Games gibi dünyanın popüler oyun yapımcı ve yayıncılarıyla anlaşma sağlamış olan BigKazan, aynı zamanda Türkiye’de Turkcell, Digitürk, StarTV, Doğuş Yayın Grubu, Hürriyet.com.tr ve benzeri yerel markalarla iş ortaklıkları yaparak; yurtdışı firmalarına, oyuncularına ve üyelerine farklı faydalar sağlayacak “oyunlaştırma” kurgusuna dayalı BigKazan platformunu da sunuyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top