Facebook Hesabı Dondurma, Silme, Veri Kopyalama

Facebook Hesabı Dondurma, Silme, Veri Kopyalama

Facebook Hesabını Nasıl Dondururum ? 

Hesabınızı dondurduğunuz zaman sizinle iletişimde olan hiçkimse sizi göremez. Yazılarınız ve yorumlarınız da görünmez hale geçer. Hesabınızı dondurmak için yapmanız gerekenler.

 

facebook hesabı nasıl dondurulur

 

Facebook’tan yine de çıkmak istiyorsanız, hesabınızın “Hesap / Hesap Ayarlar” menüsünden dondurabilirsiniz. Hesabınızı dondurma, profilinizi ve hesabınızla ilişkili içerikleri Facebook’tan kaldıracaktır. Ayrıca, kullanıcılar aramalarda sizi bulamayacak veya bilgilerinizi göremeyecektir. Hesabınızı yeniden etkinleştirirseniz, profiliniz tamamen geri gelecektir (arkadaşlar, fotoğraflar, ilgi alanları vs.). Hesabınızı yeniden etkinleştirmek için hesabın giriş e-posta adresine erişiminizin olması gerektiğini lütfen unutmayın.

Kısayol olarak tıkla

 

Facebook Hesabını Nasıl Silerim ? 

facebook hesabı nasıl silinir

 

Birçok kullanıcı hesabını geçici nedenlerle kapatmakta ve hizmete geri döndüklerinde bilgilerinin orada olmasını beklemektedir. Kendinizden eminseniz artık Facebook’u bir daha kullanmayı düşünmüyorsanız ve hesabınızın silinmesini istiyorsanız, hesabınızı yeniden etkinleştiremeyeceğinizden diyorsanız bu bölümden tamamiyle kapatabilirsiniz. Bu işlemi yaptığınızda hesabınıza 14 gün içinde kullanmazsanız tüm bilgiler kalıcı olarak siliniyor ve hesabınıza bir daha erişilemiyor.

Kısayol olarak tıkla

 

 

 

Facebook Hesabınızı Silmeden Önce Bilgilerinizi İndirebilirsiniz.

 

Facebook Hesabında Verilerimi Nasıl Yedeklerim ? 

facebook verilerini kopyalama

 

Genel Hesap Ayarları kısmındaki Facebook verilerinin kopyasını indir seçeneğine tıklayın ve Arşivimi Başlat‘a tıklayın.

Kısayol olarak tıkla

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ