Bu Bilgiler Hayat Kurtarır

241543903 Buzdolabına Kafasını Sokan İnsanlar

241543903 fenomeni David Horvitz ‘un 2009 yılında kafasını buzdolabına 10 dk sokup bunu fotoğraflayıp paylaşan kişiyle başlamıştır. 241543903 David Horvitz in icq numarası olarak , buzdolabına kafasını sokan insanların ortak numarası haline gelmiştir.

David Horvitz ilk fotoğraf

David Horvitz ilk fotoğraf

head of freezer

head of freezer

 

241543903 Head in Freezer

Konu ile ilgili birçok fotoğraf bulunmakta, bunlardan bazıları şu şekilde. Aslında eğlenceli duruyorlar.

 

 

 

Yaratıcı Ambalaj Tasarımı Örnekleri

Ambalaj tasarımı özellikle satmakta olduğunuz ürünü pazarlamak için oldukça önem arz eden bir durumdur. Farklı Ambalaj tasarımına sahip olan ürünlerin albenisi her zaman daha yüksek olmuştur. Kötü tasarlanan ambalajlara ilgi daha azdır ve yaratıcı fikirli insanlar sürekli daha iyiye nasıl gideriz düşüncelerinle çok farklı çalışmalar ortaya çıkarmıştır.

 

Ambalaj Tasarımları

 

Birbirinden Farklı Yaratıcı Kartvizit Örnekleri

Özel olarak sınırlı sayıda tasarlanmış olan yaratıcı kartvizit örnekleri sizlerle. Sizde buradan gördüğünüz bu kartvizit örneklerinden ilham alarak, kendi ilginç tasarımınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Kartvizit indirmek için resmi tıklayıp büyütebilirsiniz. Her biri farklı isimde altında belirtilmiştir. Hayret edilecek derecede olanlar var benden demesi. Toplamda 131 adet kartvizit örneği altta sizi bekliyor.