General Mobile GM 5 Plus İnceleme

GM 5 Plus İnceleme

General Mobile GM 5 Plus İnceleme

General mobile Android’in en yüksek sürümlerini kullanması en büyük tercihlarden biri bence. GM 5 Plus modelinde de Android 6.0.1 Marshmallow sürümünü kullanmasıyla bunu tekrar kanıtlamış oldu.

Birazda ekran özelliklerinden bahsedecek olursak çok parlak ve net bir ekrana sahip olan GM 5 Plus modeli 5.5 inç büyüklüğünde ve 401 ppi değerinde ve en önemlisi Full HD çözünürlüğe sahip. Son olarakda Gorilla Glass 4 cam kullanıyor.

Şimdi performansa geçecek olursak Qualcomm’un 8 çekirdekli ve 3 gb ram ile günümüz oyunlarını rahatlıkla kaldırabiliyor. Ram açısından yüksek olan akıllı telefon hafıza açısından da 32 gb ile sizi yer sıkıntısından kurtarıyor. En önemli konulara gelecek olursak ön ve arka kamerası 13  megapiksel, arkada çift flash ve önde led ışık bulunmakta. Eğer telefonda kameraya dikkat ediyorsanız bu tamda size göre diyrbilirim.

General Mobile GM 5 tanıtım.

3.100 mAh bataryaya sahip GM 5 Plus sizi gün içinde yarı yolda bırakmayacağına eminim ayrıca yaptığım testlerde de oyunlarda diğer akıllı telefonlar kadar hızlı şarzı gitmiyor. Tekrar grafik özelliklerinden söz edecek olursak Adreno 405 grafik birimi sayesinde filmlerde donma, menü geçişlerinde kasma  ve en önemlisi oyunlarda donma derdini unutabilirsiniz.

Kısaca özetlemek gerekirse piyasada iyi telefon diye adlandırdığımız elefonlardan. Benim en çok dikkatimi çekende iki kamerasında da 13 megapiksel kullanması ve depolama konusunda bizi rahatlatması.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top