GTA 5 İncelemesi

GTA 5 İncelemesi

Büyük küçük herkesin merakla beklediği ve çıktığı zamanda satış rekorları kıran GTA 5‘i bugün sizler için inceledik. Müthiş bir açık dünya oyunu diyebiliriz. Adeta oyunun içinde bize hem yarış keyfini hem silahlı çatışma keyfini veren GTA 5 sizin de favori oyunu olabileceğini düşünüyoruz. İlk oyununu 1998 yılında çıkaran Grand Theft Auto firması o günden bu güne kadar her geçen gün çalışmalarını sürdürerek bize hep daha iyi bir oyun sunmayı başardı. Bu yüzdendir ki GTA oyununu sevmem diyenlerin bile bilgisayarında yüklü olan oyundan bahsediyoruz. Ve yine bu yüzdendir ki 267 milyon dolar olan bir bütçeye ulaştı.

GTA 5 İncelemesi.

 

Amerika’nın  Los Angeles’tan esinlenerek tasarlanan Los Santons şehri oyunda bir hayli ilgi gördü. Önceki oyunların da da şehirlerden esinlendiğini görmüştük ama bu kadar ayrıntılı ve gerçekçi olacağı bizi de heyecanlandırdı açıkçası.

Oyuna hala gelen güncelleştirmeler mevcut. Bu güncelleştirmelerle beraber oyuna yeni arabalar ve bazı yerler hakkında ayrıntılar eklenmeye devam ediyor. Gizem konusuna da önem veren GTA 5 yapımcıları oyunun içinde birçok sırrı çözülemeyen olağan üstü şeylerede yer vermiş açıkçası.GTA 5 İncelemesi

 

Oyunda geçen müzikler ve yapay zeka hakkında da önemli geliştirmeler yapan Grand Theft Auto ekibi rakip firmalarında gözünü bir hayli korkutmayı başardı. Önemli konulardan bir diğeri ise eski bilgisayarların neredeyse tamamının bu oyunu kaldırmaya gücünün yetmemesi. Eğer GTA 5′ rahat kasmadan oynamak isterseniz de iyi  bir sistem gereksinimlerinizin olması gerekiyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ