HP’nin Yeni teknolojisi; Ekranı Sizden Başkası Göremeyecek

HP ekran modeli

HP’nin Yeni teknolojisi; Ekranı Sizden Başkası Göremeyecek

Hp uzun zamandır üzerinde çalıştığı ekran konusunda bir aşama daha ileriye giderek yan taraftan sizin ekranınıza bakan bir kişinin sizin ekranınızı görmesini engellemeyi başardı.

Bilgisayar teknolojileri hep performans açısından ilerlerken HP buna kendi yön verdi ve kullanıcı yorumlarını ve isteklerini büyük ölçüde dikkate alarak ekranınızı sadece sizin görmenizi sağlamak amacıyla ilk adımını attı diyebiliriz. Aslında ufak bir adım ama eğer buna önem vermeyi devam ettirirse çok fazlasını daha başaracağından eminiz. Çünkü ekranımızı herkesin görmesini istemeyiz yada ekranımızda özel bir şey varken yan taraftan geçen bir insan sizin ekranınıza bakarken yakalamanız pek hoş olmayacaktır.

Hp ekran modeli

 

Sure View adını verdiği ekran teknolojisi sizin bilgisayara tam karşıdan bakarken çok net ve olağanüstü bir görüntü verirken yan taraftan gayet mat bir ekran görmeyi sağlayacaktır.

Şuan bize ne kadar ilgi çekici gelse de elimizden kullanmadan tam olarak nasıl olduğunu anlayamayacağız. Bu yüzden önümüzdeki aylarda çıkması beklenen yeni HP model ekranların Sure View teknolojisini sizin için tekrar deneyeceğiz. Ve eminiz ki yakın zamanda birçok firma bu tür ekranlar üretmeye başlayacak ve meraklısına ulaşmasını sağlayacaktır. Eksiklerine gelecek olursak yada şöyle söylemek gerekirse ortak film izlemeyi o ekranda unutabilirsiniz ve sadece bilgisayarın tam karşısında olan kişi ekranı görebileceği gibi arkadaşlarınıza göstermek istediğiniz bir fotoğrafı yada videoyu hepsini ekranın karşısına teker teker oturtmanız gerekebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top