iPhone 6S’in Kasa Görüntüleri Sızdırıldı!

iPhone 6S’in Kasa Görüntüleri Sızdırıldı!

Apple alışkanlığı bozmayarak iPhone modeli olan S serisine devam ediyor. Sonbahar’da duyuracağı iPhone 6S ve 6S Plus’a ait olduğu söylenen kasa görüntüleri ortaya çıktı.

 

 

 

 

Son yıllarda Apple’ın iPhone sızıntılarının hem popüler olması hemde birçok tedarikçiyle çalışmasından dolayı önüne geçemediği görülüyor. Apple’ın bu sızıntılara karşı herhangi bir yalanlama yayınlamaması ve son zamanlardaki sızıntıların doğru çıkması bu sızıntının da doğru olabileceğini gösteriyor.

 

Daha önce tasarımı konusunda herhangi bir bilgi olmayan iPhone 6S modelinin ortaya çıkan sızıntılar sonucu Apple’ın alışkanlığını bozmayarak daha önceki modellerinde de olduğu gibi bir önceki modeli olan iPhone 6 tasarımını devam ettirdiği gözlenmekte.

 

Ortaya çıkan resimler incelendiğinde iPhone 6S modelinin tasarımı mikrofon, hoparlör ve bağlantı noktaları göz önüne alındığında iPhone 6 modeliyle aynı olduğu görülüyor. Daha önce ortaya çıkan sızıntılarda beklenen gizlenmiş anten bantları da ne yazık ki doğruluğunu yitirmiş oldu.

 

iPhone 6S’de Apple’ın çift kamera kullanması bekleniyordu. Ama ortaya çıkan kasa görüntülerinde Apple’ın yine çıkıntılı bir kamera kullanacağı görülüyor. Sizde aşağıdaki resimleri  inceleyerek iPhone 6S’in tasarımı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

iPhone 6S görüntüleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ