Wiki Şablonları İndir

Wiki Şablon ile site tasarlamak isteyenler için bulunmaz içerikler. Burada verdiğim wiki templates ler ile wikipedia benzeri site kurabilirsiniz. Size open source olan birkaç wiki şablonu tanıtmaya geçiyorum.

 

MediaWiki

 

MediaWiki

 

MediaWiki aslında Vikipedi için, PHP ile yazılmış bir özgür yazılım viki paketidir. Şimdi kar amacı gütmeyen Wikimedia Vakfı’nın çeşitli diğer projeler tarafından ve birçok diğer wiki tarafından kullanılır. MediaWiki gün başına isabet milyonlarca alır bir web sitesi için büyük bir sunucu çiftliği çalıştırmak üzere tasarlanmıştır. MediaWiki son derece güçlü, ölçeklenebilir yazılım ve süreç ve MySQL gibi bir veritabanında saklanan verileri görüntülemek için PHP kullanan bir özellik-zengin wiki uygulamasıdır.

 

  • Demo adresi -> Tıkla
  • MediaWiki Template İndir -> Tıkla

 

 

DokuWiki

 

dokuwiki

 

DokuWikiniz ağırlıklı her türlü dokümantasyon oluşturmayı amaçlayan Wiki kullanımı basit bir standartlarıyla uyumlu, olduğunu. Bu geliştirici ekipler, çalışma grupları ve küçük şirketler hedeflenmektedir. Bu datafiles Wiki dışında okunabilir kalması emin olur ve yapılandırılmış metinlerin oluşturulmasını kolaylaştıran basit ama güçlü bir sözdizimi vardır. Tüm veri düz metin dosyaları saklanır, hiçbir veri tabanı gereklidir.

 

  • Demo adresi -> Tıkla
  • DokuWiki Template İndir -> Tıkla

 

 

PmWiki

 

pmwiki

 

PmWiki işbirlikçi sitesi oluşturma ve bakımı için bir wiki-tabanlı bir sistemdir. PmWiki sayfaları bakmak ve onlar temel düzenleme kurallarını kullanarak, mevcut sayfaları değiştirmek ve yeni sayfalar eklemek için kolay hale getiren bir “Düzenle” bağlantısını sahip dışında, normal bir web sayfaları gibi hareket. Biliyorsun HTML ya da CSS kullanmak gerekmez. Sayfa düzenleme halka açık bırakılmış veya yazarların küçük gruplara sınırlı olabilir.

 

  • Demo adresi -> Tıkla
  • PmWiki Template İndir -> Tıkla

 

 

WikkaWiki

 

WikkaWiki

 

Wikkawiki sayfaları depolamak için MySQL kullanan PHP ile yazılmış bir esnek, standartlara uyumlu ve hafif wiki motorudur. Hız, genişletilebilirlik ve güvenlik için tasarlanmıştır.

 

  • Demo adresi -> Tıkla
  • WikkaWiki Template İndir -> Tıkla