Euro Truck Simulator 2 İnceleme

Euro Truck Simulator 2 3D Otobüs Oyunu Full Tek Link İndir

 

Avrupa genelinde seyahat yolun kralı , bir kamyon şoförü kim etkileyici mesafeler boyunca önemli kargo teslim! Onlarca ile şehirler keşfetmek için İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya, ve daha birçok sizin dayanıklılık, gelen beceri ve hız tüm sınırlarına itilmiş olacaktır. Eğer elit bir parçası olmak için gerekenlere var ise kamyon kuvvet , direksiyonuna almak ve bunu kanıtlamak!

 

euro truck 2 simulator indir

 

60’dan fazla Avrupa şehirleri genelinde kargo geniş bir çeşitlilik taşıyın. , Kamyon kendi filosunu inşa garajlar satın sürücülerini kiralamak, maksimum kâr için şirket yönetmek. İsteğe bağlı ışıklar, barlar, boynuzları, işaretleri, duman egzozlarından, ve daha fazlası ile araç özelleştirin.

 

Euro Truck Simulator 2 en gerçekçi tır simulasyon oyunu olarak gözümüze çarpıyor. 1990′lı yılların sonunda Hard Truck ile hayatımıza giren tır oyunları bir çoğumuzun ilgisini çekmeyi başarmıştı. Daha önceleri tek bir tırla ordan oraya Lütfen küfürlü,argo ve hakaret dolu içerikler girmeyiniz ! taşıdığımız tır oyunlarıda zamanla gelişti ve Euro Truck Simulator 2 oyunuyla birlikte zirve yaptı.

 

euro truck 2 simulator otobüs oyunu indir

 

Avrupanın her yerini tır şöförü olarak gezerek yeni yerler görüyor ve gezerkende çok güzel paralar kazanabiliyoruz. Ayrıca oyunun Türkçe olarak piyasaya sürülmesi hem tır oyunlarına olan ilgimizin bir ispatı hemde oyunu oynayacak dostlarımız için büyük kolaylık. Tek bir tır ile lojistik firması olarak yola çıktığımız oyunda yaptığımız işler sonrası para kazanıp aldığımız yeni tırlarla filomuzu oluşturabiliyoruz. Aslına bakarsanız buda oyunu tekdüzelikten kurtarmış ve yeni bir bakış açısı kazandırmış.

 

euro truck 2 simulator otobüs oyunu tır

 

ETS 2, diğer oyunlardan farklarına bakıcak olursak firma olduğumuz için yeni söförleri işe alıp çalıştırabiliyor, tır galerilerinden yeni tırlar satın alabiliyor hatta ve hatta bankalardan kredi bile çekebiliyoruz. Bir diğer özellik olaraksa oyunda bir garaja sahipsiniz ve seviye atlayıp para kazandıkça garajınızıda büyütebiliyorsunuz. En yüksek grafiklerde oynadığımız zaman bizleri fazlasıyla tatmin eden oyun bir tır simülasyonundan çok lojistik simülasyonuna dönüşmüş ve harika bir hava yakalamış.

 

 

euro truck 2 simulator otobüs oyunu oyna

 

Euro Truck Simulator 2, ister klavye kullanarak istersekte direksiyonla çok rahat bir oynanışıda bizlere sunuyor. Hard Truck serisinin 2000′li yıllarda yakaladığı başarıyı günümüzde tek başına omuzlayan bu oyunu tır sever arkadaşlara kesinlikle öneriyor, alternatif aramamalarını tavsiye ediyoruz.

 

euro truck 2 simulator otobüs oyunu

 

  • Minimum sistem gereksinimleri:
  • Windows Xp/7/8 işletim sistemi
  • Celeron Dual Core 2.2GHz işlemci
  • 2GB RAM
  • 256MB(GForce GT330 yada üstü) ekran kartı
  • 2GB HDD

 

Euro Truck Simulator 2 Full Tek Link İndir ->   Tıkla