Rüya Tabirleri R ile Başlayanlar

rüya tabileri r harfi

 

Rüya Tabileri R Harfi

Radar: Rüyada radar görmek etrafınızda ikiyüzlü ve dedikoducu insanlar var demektir, bu insanlardan uzak durmanız gerektiğini işaret eder.

Radyo: Rüyada radyo, haber almak şeklinde belirtilir. Çalan bir radyo acele bir haberdir, kısa zamanda haber alınacağını işaret eder.

Raf: Rüyada raf görmek, yaşamınızın düzgün devam edeceğine ve güzel günler göreceğinize yorumlanır. Boş raf kötü şansın ve üzüntünün haberidir.

Rahim: Rüyada rahim ağrısı çekmek ve kıvranmak, yakında bir bebek bekleyeceğinize ve hayırlı bir çocuk doğuracağınıza işarettir.

Rahip: Rüyada rahip görmek kadınsa hamile kalacağına; erkekse işlerinde başarılı olacağına işarettir. İyi bir haber alınacağınıza da yorumlanır.

Raket: Rüyada raket görmek, zamanın hoşça geçeceğini, fakat bu arada bazı fırsatların da kaçabileceğini açıklar.

Rakip: Rüyada iş hayatınızdaki rakipleri görmek, sırdaşınız olan ve her adımınızı bilen kişilerin rakiplerinizle sıkı fıkı olduklarını ifade eder.

Randevu: Rüyada birine bir iş için randevu vermek sözünü yerine getirmeye, randevu talep etmek bir ihtiyaç arz etmeye işaret eder.

Ray: Rüyada ray görmek orta yolu tercih etmeye, aşırılıktan uzak durmaya, bir kötülüğe ulaşmak için gerekli şeylerin eksik olduğuna işaret eder.

Reçel: Rüyada reçel yemek hiç ilginiz olmadığı halde bir olaya karışacağınıza; reçel görmekse can sıkıcı bir problemi halledeceğinize işarettir.

Reçete: Rüyada elinizde bir reçeteyle bir eczaneye girdiğinizi görmeniz, önemli bir işiniz için bir bilgine bilgi danışacağınıza işaret eder.

Reddetmek: Rüyada bir teklifi reddettiğinizi görmek; aile ve aşk hayatınızda büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağınıza işarettir.

Reklam: Rüyada reklam görmek hatalı davranışlar nedeniyle arkadaş çevrenizden dışlanacaksınız demektir.

Rende: Rüyada rende görmek, bir miktar para kaybına uğrayacaksınız demektir. Bir şeyi rendelediğini gören, başkasının kazancını alacaktır.

Resim: Rüyada duvarda resim görmek, iyi bir eş bulacağınıza işarettir. Bir dükkanın vitrininde resimler görmek, işinizde başarıya işarettir.

Roket: Rüyada roket görmek, çok büyük bir başarı kazanacak ve mutlu olacağınız bir kişiyle güzel bir aşk yaşayacaksınız demektir.

Ruj: Rüyada kadının ruj sürmesi tatlı dilli olmasına, eşine kompliman yapmasına; erkeğin ruj sürmesi sözde riyakarlığa işaret eder.

Rüşvet: Rüyada rüşvet alırsanız bu elinize kısa zaman sonra para geçecek demektir. Ya da verdiğiniz bir borcu geri alacaksınız demektir.

Rüya: Rüya içinde rüya görmek, gerçek hayatta hayal ettiğiniz şeylerin hepsinin son harfine kadar hayatta gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüzgar: Rüyada hafif rüzgar yeni olaylara, güzel gidecek iş yaşamına işaret eder. Sert rüzgar, bütün hayat tarzınızın değişeceğini haber verir.