Rüya Tabirleri – L ile Başlayanlar

rüya tabileri l harfi

 

Rüya Tabirleri L Harfi

Laboratuvar: Rüyada laboratuvar görmek sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini aksi takdirde çok ciddi bir hastalığa yakalanabileceğinizi işaret eder.

Lacivert: Rüyada lacivert görmek, resmi bir toplantıya davet alacağınıza yorumlanır.

Lahana: Rüyada lahana hayatınızda birçok sıkıntı yaşayacaksınız demektir. Eğer lahana yeşilse, aşk yaşamınız altüst olacak.

Lale: Rüyada lale, güzel ve iyi bir kimseye aşık olacağınızı işaret eder. Lale dikmek çevrenizdeki insanlara yardımda bulunacağınıza işarettir.

Lamba: Rüyada ışık veren her şey gibi lamba da iyiye yorumlanır. Rüyasında lambayı yakan kişi, istediği işte başarı kazanır.

Lastik: Rüyada lastik görmek, ikiyüzlü bir kişiyle tanışacağınıza, onunla bir iş yapmaya kalkıştığınızda büyük zarar edeceğinize yorumlanır.

Lav: Rüyada yanardağdan akan lav görmek, büyük bir aşk macerası yaşamak anlamındadır. Bu aşka çok dikkat etmeniz gerekir.

Leblebi: Rüyada leblebi görmek iyi olmayan bir işten gelen paradır. Leblebi yiyen bir kişi bir borcu ödemeye mecbur olacak demektir.

Leğen: Rüyada bir leğeni suyla doldurmak mutlu günlerle dolu bir ömre; leğeni boşaltmaksa başınıza dert açan problemlerden kurtulacağınıza işarettir.

Leke: Rüyada leke tatsızlık, hoşa gitmeyen durum, kötü olaylar demektir. Elbisesinde leke olduğunu gören kişi dert alır.

Leopar: Rüyada leopar görmek, rakiplerinizin sizin çok önemli sırlarınızı ele geçirerek işlerinizi altüst edeceğine yorumlanır.

Leylak: Rüyada leylak güzel ve çok iyi niyetli birisine aşık olacağınıza işaret eder.

Leylek: Rüyada leylek bilgili, nazik, sakin, dengeli, iyi niyetli, hikmet sahibi biri olarak yorumlanır. Uçan bir leylek gören güzel haber alır.

Likör: Rüyada likör, sağlığınıza dikkat etmezseniz hastalığa yakalanmanız demektir. Likör içmekse herkesin gözünün üzerinizde olduğuna yorulur.

Liman: Rüyasında liman gören kimse, gelecekte çok mutluluk verecek haberler alınacak demektir.

Limon: Rüyada limon yemek veya görmek, bazı hayal kırıklıkları uğrayacağınıza yorumlanır. Etrafınızda sizi kıskanan insanlar var demektir.

Loğusa: Rüyada erkeğin kendisini loğusa görmesi güzel bir işe; kadının kendisini loğusa görmesi geçici bir rahatsızlığa yorulur.

Lokanta: Rüyada kendinizi kalabalık bir lokantada görmek cazip bir makam için müracaat eden birçok rakip arasında ağır basacağınıza işarettir.

Lokum: Rüyada lokum yiyen kısa zamanda mutluluk verici bir haber alır. Bu haber sayesinde günleri mutlu geçecek demektir.

Lüks: Rüyada çok lüks bir hayat yaşadığını görmek, hayra alamet değildir. Çok lüks yaşadığını gören bir iki sene çok sıkıntı çekecek demektir.