Rüya Tabirleri – M ile Başlayanlar

rüya tabileri m harfi

 

Rüya Tabirleri M Harfi

Maaş: Rüyasında maaş aldığını görmek, elden büyük miktarda para çıkacağına ama bu paranın çok daha fazlasının elde edileceğine yorumlanır.

Madalya: Rüyada madalya ile ödüllendirilmek, yeteneklerinizin sonunda ödüllendirileceğine ve işinizde en yüksek makama çıkacağınıza yorumlanır.

Mağara: İnsanın rüyasında mağara görmesi, hayatı boyunca sırtını dayayabileceği büyüklere ve üstatlara yorumlanır.

Mağaza: Rüyada mağaza görmek bir erkek için yararlı bir işe; orta yaşlılar için kârlı bir işe; bir kadın içinse aile yaşamının güzel olacağına yorumlanır.

Mahkeme: Rüyada mahkeme görmek çok hayırlıdır. Mahkemede dinleyici veya şahit olarak bulunmak sizi heyecanlandıracak olayları belirtir.

Mahkûm: Rüyada mahkum gören kötü haberler alacak demektir. Eğer kendinizi mahkûm gördüyseniz özel hayatınızda sorunlarla karşılaşacaksınız.

Makale: Rüyada makale yazmak her işte başarı kazanacaksınız; makale okumaksa size yararı olmayacak işlerle vaktinizi geçiriyorsunuz demektir.

Makarna: Rüyada makarna ufak zararlara uğrayacaksınız demektir. Rüya sahibi bir kadınsa yakında bir erkekle birliktelik yaşayacak demektir.

Makas: Rüyada eline makas almak güçlenmek demektir. Evli bir kadın makas görürse bir kız çocuk sahibi olur.

Makbuz: Rüyada bir makbuz karşılığını ödemek iyiye yorulur. Makbuz vermek, işinizin iyiye gideceğine ve iş yaşamınızda büyüyeceğinize yorumlanır.

Makyaj: Rüyada makyajla ilgili bir şeyler görmek iyiye yorulmazlar. Bu tür rüyalar aldatma, kandırma şeklinde ifade edilir.

Mangal: Rüyada mangal görmek işlerinizin düzeleceğine, para sıkışıklığını aşacağınıza yorumlanır. Mangal yakmak karlı bir iş için girişim demektir.

Maske: Rüyada maske görmek, bazı sırlarınızın etrafınızdakiler tarafından öğrenileceğine yorumlanır.

Mavi: Rüyada mavi renk görmek, ailenizle güzel günler geçireceğinize yorumlanır. Mavi gök görmek aşkta sevdiğinize sadık olacağınıza işarettir.

Maymun: Rüyada maymun görmek çok ahlaksız bir kimseye yorumlanır. Maymun görmek, büyük günahlar işlemek demektir.

Mektup: Rüyada bir mektup yazan kimse bir isteğine olumlu cevap alır. Mektup yazıp zarfa koyan kişi işinde başarılı olacak demektir.

Melek: Rüyada melek görmek güzel bir haber alacağınıza yorumlanır. Eğer melek size doğru geliyorsa, yaşam tarzınızı değiştirmeniz gerekir.

Merdiven: Rüyada merdiven çıkmak, güzel bir iş yapıp üne ve üst makamlara ulaşmaya yorumlanır. Merdiven inmek önemli bir fırsatı kaçırmaya işarettir.

Mesaj: Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yolluyorsanız sıkıntılarla karşılaşacaksınız.

Mum: Rüyada mum tutmak veya yakmak bekar erkek için güzel bir kızla evliliğe; bekar bir kadın için iyi biriyle evliliğe ve çocuğa yorumlanır.