Rüya Tabirleri – N ile Başlayanlar

rüya tabirleri n harfi

 

Rüya Tabirleri N Harfi

Nasihat: Rüyada başkalarına nasihatte bulunmak, yapacağınız bir işten dolayı etrafınızdakilerin sizi şan ve şerefe boğacaklarını gösterir.

Naftalin: Rüyada naftalin görmek, sizden yaşlı bir yakınınızdan beklemediğiniz bir zamanda ve ummadığınız miktarda para yardımı almak demektir.

Nakış: Rüyada nakış işlediğini görmek, iş hayatında başarı kazanırken aşk hayatında büyük bir hayal kırıklığına uğramak şeklinde yorumlanır.

Namaz: Rüyada kıbleye doğru namaz kıldığını görmek, dünya ve ahirette hayra yorumlanır. Cenaze namazı kılmak uzun ömre yorumlanır.

Nane: Rüyada yeşil nane para demektir. Nane toplayan kişi biraz çalışırsa para kazanır. Nane satın almak büyük ve sevindirici bir kısmettir.

Nar: Kırmızı nar zenginlik olarak yorumlanır. Genç kız rüyada ekşi nar yerse pek de hayırlı olmayan birisine aşık olacaktır.

Nazarlık: Rüyada nazarlık görmek çok sevineceğiniz haberler alacağınıza işarettir. Nazarlık taktığınızı görmek bir zarardan korunmaya işarettir.

Nefes: Rüyada nefes nefese solumak veya nefes alamayarak tıkanmak, haddinden fazla çalışmamanız için size bir uyarı niteliğindedir.

Nehir: Rüyada bir nehirde yıkandığını görmek, hayatınızdan memnun olduğunuza ve keyfinizin yerinde olduğuna işarettir.

Nezle: Rüyasında nezle olduğunu gören kimse olaylar karşısında daha dikkatli davranmalı demektir. Etrafınızda düşmanlarınız var demektir.

Neşe: Neşeyle ilgili rüyalar şans getiren rüyalardır. Kendi kendini neşelenmiş görmek önemli bazı projelerde başarılı olacağınıza işaret eder.

Neşter: Rüyada neşter görmek, aileden birinin hafif yaralanması ile yorumlanır. Bu olay sizi üzecek ve oldukça da vaktinizi alacaktır.

Nikah: Rüyada nikahlandığını görmek bir kız ise yakın zamanda evlenmek demektir. Nikah kıydığını görmek iyilik etmek demektir.

Nilüfer: Rüyada nilüfer görmek evliler için eğlenceli bir tatile yorumlanır. Nilüfer toplamak zor bir işin sonucunda başarıya ulaşacağını işaret eder.

Nişanlanmak: Rüyada tanımadığınız birisiyle nişanlanmak güzel bir haber alacağınıza işarettir. Nişanın atılması pek iyiye yorulmaz.

Nişasta: Rüyada nişasta yakınlarınızla tartışacağınıza işaret eder. Nişasta yediğinizi gördüyseniz sizin kötülüğünüzü isteyenler var demektir.

Nal: Rüyada nal talihin açılması ve uğurlu olaylar olarak yorumlanır. Rüyada nal görenin şansı açık olacaktır.

Nakarat: Rüyasında bir şarkının nakaratını dinlediğini gören kişi bir sinir hastanesinde tedavi görecek demektir.

Noel: Herhangi bir şekilde Noel rüyası görmek, gelecek Noeli fevkalade hoş ve unutulmayacak kadar tatlı bir şekilde geçireceğinizi ifade eder.

Nutuk: Kendinizi nutuk verirken görmek emeklerinizin karşılığını yakında alacaksınız demektir.