Rüya Tabirleri – Ö ile Başlayanlar

rüya tabileri ö harfi

 

Rüya Tabirleri Ö Harfi

Ödemek: Rüyada borç ödemek, başkalarının parasını harcamak mesuliyetine ve onların menfaatlerini korumak şerefine nail olacaksınız demektir.

Ödünç: Rüyada bir şeyi ödünç vermek bir yoksula yardıma işaret eder. Ödünç para istediğini görmek hastalık veya şiddete yorumlanır.

Öfke: Rüyada öfke hissetmek bir sıkıntının atlatacağını belirtir. Başka insanların öfkelendiğini görmek yaşamınızda dertli günler demektir.

Öğüt: Rüyada birinden öğüt alıyorsanız özel hayatınıza çok dikkat etmelisiniz, hata yapabilirsiniz. Siz birine öğüt veriyorsanız kalp kıracaksınız.

Öğretmen: Öğretmen rüyası gören kişi arkadaş sandığı kişilere dikkat etmesi gerekir. Öğretmen olduğunu görmek bir sorumluluk almak demektir.

Öksürmek: Rüyada öksürmek bir mevkiye getirileceğinize ve mali bakımdan sizden üstün olan kimselerin size saygı duyacaklarına işarettir.

Öksüz: Rüyada kendinizi öksüz görmek, daima refah içinde yaşayacağınıza, dostlarınız ve aileniz tarafından çok sevileceğinize işaret eder.

Ökseotu: Rüyada ökseotu görmek şansınızın yaver gideceğine işarettir. Ökseotu altında öpüşmek şüpheden uzak mutlu bir hayata işarettir.

Önlük: Rüyada kirli bir önlük giymek yeni elbiseler giyeceğinize işarettir. Önlük yamamak yeni bir aşk macerasına işaret eder.

Ölü: Rüyada ölü görmek hayra yorulur. Ölmüş insanların rüya aleminde söyledikleri doğru olarak çıkar.

Öpüşme: Öpüşmek rüyaları tabiatıyla aşkla, flörtle ve evlilikle ilgili rüyalardır. Sevgiliyi öpmek, onunla kuracağınız yuvada mutluluğa işarettir.

Ördek: Havada uçan veya gölde yüzen bir ördek görmek huzur içinde yaşadığınıza ve hayatınızdan memnun olduğunuza işarettir.

Örgü: Rüyada örgü güzel ve mutlu bir hayat süreceksiniz demektir. Çok güzel bir aile sahibi olacağınıza işaret eder.

Örtü: Rüyada örtü görmek gizli ve kötü bir komplonun hazırlandığına yorumlanır. Rüyada örtü gizlenen şeylerin gizli kalmayacağına işarettir.

Örümcek: Rüyada örümcek görmek mutlu olacağınız bir haber almak demektir. Örümceğin evde dolaştığını görmek parasız kalmamak anlamındadır.

Örümcek ağı: Rüyada örümcek ağı, işlerinizin bozulacağına ama sonradan düzeleceğine işarettir. Kadınlar için yakınlarıyla arasının açılmasına yorumlanır.

Ölmek: Rüyada öldüğünü görmek hassas kişilerde birinin ölümünü hissetmek olabileceği gibi yaşlı kişiler için ölüme hazırlık denemesi olabilir.

Öğrenci: Rüyada öğrenci görmek mutluluk ve sevinçle yorumlanır. Bir öğrenciye ders verdiğinizi görmek, iyi ve çalışkan biri olduğunuza işaret eder.

Ödeşmek: Rüyada ödeşmek üzüntüyle bitecek olan bir mutluluğa yorumlanır. Sıkıntıyı sevdiklerinizle daha çok vakit geçirerek atlatmaya çalışmalısınız.

Özür dilemek: Rüyada özür dilemek hatalı yol ve yöntemlerden uzak durmaya, saygınlığa erişmeye işaret eder. Kavga ettiğiniz biriyle barışacaksınız.

 

Rüya Tabirleri – O ile Başlayanlar

rüya tabileri o harfi

 

Rüya Tabirleri O Harfi

Ocak: Rüyada boş ocak görmek henüz hayata geçirmediğiniz plan halinde olan bir iştir. Bir ocağın sönmesi, işte bozulmaya işaret eder.

Oda: Rüyada oda görmek giriştiğiniz işte, zor da olsa mutluluğa ve başarıya ulaşacağınıza yorumlanır.

Odun: Rüyada ateşe odun atmak, genç bir erkek için arkadaşının ihanetine; evliler için para sıkıntısının neden olacağı kavgaya yorumlanır.

Oğlak: Rüyada oğlak görmek erkek çocuğa yorumlanır. Oğlağın kesildiğini görmek kendisinin veya akrabasının erkek çocuğunun başına kötü bir şey geleceğine işarettir.

Oğul: Rüyasında oğlu olduğunu gören şanslı bir döneme girecektir. Kendi oğlunu görmek, sıkıntılı bir döneme gireceğinize işaret eder.

Oje: Rüyada oje görmek süse aşırı derecede düşkün olması ve bu düşkünlüğün etrafındakilerce kötü karşılandığını işaret eder.p>

Ok: Rüyada ok görmek bir hizmet için başka memleketlere gönderilen elçilere, mektuba, düşmana karşı kuvvete yorumlanır.

Oklava: Rüyada oklava görmek iyi, çalışkan, dürüst ve hizmetkar olarak tanımlanır. Oklavayla hamur açmak, emeğinize ve çalışkanlığınıza işaret eder.

Okul: Rüyada okul görmek kültür bakımından engin olanaklarla karşılaşacağınıza ve bu sayede hayatınızı yeniden yönlendireceğinize işarettir.

Okumak: Rüyanızda kitap okuyorsanız çevrenizdeki insanları etkileyeceğinize işaret eder. Ufak sorunları çok büyüttüğünüze de yorumlanır.

Okyanus: Rüyada okyanus gördüyseniz bir iş için veya seyahat amaçlı yurtdışına çıkarak seyahate gidecekseniz demektir.

Oluk: Rüyada oluk görmek sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız demektir. Oluktan temiz su akıyorsa, işlerinizde başarı kazanacaksınız.

Opera: Rüyada operaya gitmek arkadaşlarınızla eğlenceli zaman geçireceksiniz demektir. Kötü giden işlerinizde başarı sağlayacağınıza işaret eder.

Orman: Rüyada ormanda yürümek işlerinizi yoluna koymaya; ormanda kaybolmak iş hayatında zorluklara; yeşil bir ormansa işinizde başarıya işarettir.

Ordu: Rüyada ordu görmek bozgunluğun önlenmesine; orduda bulunmak düşmanlar tarafından yapılacak bir saldırıya yorumlanır.

Ot: Rüyada ot topladığını görmek fakirlikten kurtulup zenginleşeceğine yorumlanır. Güzel kokulu ot görmek sıkıntılı bir olayın haberidir.

Otobüs: Rüyada otobüs görmek uzaktaki dostlarınızla görüşeceğinizi bildirir. Otobüste yolculuk yaparken görülmesi iftiraya uğrayacağınızı işarettir.

Otomobil: Rüyada otomobil kullanmak hayatınızı istediğiniz gibi yaşıyorsunuz demektir. Otomobili biri kullanıyorsa hayatınızı başkaları yönetiyordur.

Oyuncak: Rüyada oyuncak satın almak yardımsever bir kişi olduğunuza; oyuncakla oynamak iyiliklerinizin istismar edileceğine yorumlanır.

Oy pusulası: Rüyada oy pusulası görmek, iki seçenek arasında kaldığınıza, birisinin tercih edilmesi gerektiğine yorumlanır.