Rüya Tabirleri – Ş ile Başlayanlar

rüya tabileri ş harfi

 

Rüya Tabirleri Ş Harfi

Şahin: Rüyada şahin gören kişinin çok dikkatli olması gerekir. Aksi takdirde, bazı insanlar size kötülük yapacak, bunu bilmelisiniz.

Şaka: Rüyada bir şakaya gülmek iyi haberler alacağınıza; bir şakadan hoşlanmamak unutmuş olduğunuz bir af dilemeye işarettir.

Şal: Rüyada şal görmek çok yakında arsa veya bir tarla alacağınıza yorumlanır. Omzuna şal aldığını görmek yakın zamandaki bir evliliğe işarettir.

Şamdan: Rüyada şamdanda mum yanması dertlerin geride kaldığını belirtir. Değerli taşlarla kaplı bir şamdan büyük bir paranın getireceği mutluluktur.

Şampanya: Rüyada şampanya içmek çok hırslı olduğunu, artık hırsın dizginlenmesi gerektiğini işaret eder. Kristal kadehteki şampanya gönül işidir.

Şampuan: Rüyada saçınızı şampuanladığınızı görmek, bazı dert ve sıkıntılardan çok kısa bir süre sonra sıyrılacağınız anlamına gelir.

Şapka: Rüyada şapka satın almak birisinin yardımı ile işlerinin kolaylaşacağına ve başarıya ulaşacağına, böylece kazancın artacağına yorumlanır.

Şarap: Rüyada şarap içmek iş hayatında size yardımcı biriyle tanışacağınızı; bir kadının rüyasında şarap içmesi o yıl içinde evleneceğini gösterir.

Şeftali: Rüyada olgun şeftali almak para kazanmak demektir. Şeftalileri ağaçta görmek ise varlıklı bir aileden birisiyle evlenmek anlamındadır.

Şeker: Rüyada şeker görülmesi ferahlığa ve sevince yorumlanır. Şeker almak, yemek, eğlenceli bir yaşama sahip olmak, zengin olmak anlamındadır.

Şemsiye: Rüyada yağmurda şemsiyeyle yürümek kişinin çok zor bir duruma düştüğünde ona destek olacak iyi bir arkadaşı olduğuna yorumlanır.

Şerbet: Rüyada şerbet içtiğini görmek malınızın ve de paranızın sağlayacağı imkanlarla ömrünüzün sonuna kadar rahat içinde yaşayacağınızı belirtir.

Şeytan: Rüyada şeytan görmek amaçlarınıza ulaşmak için yaptığınız kötülüklere ve hilelere artık son vermelisiniz anlamındadır.

Şiir: Rüyada şiir okumak yalancı şahitlik yapacağınıza yorumlanır. Duygu ve düşüncelerinizi açıklayarak istediğiniz kimseyi etkileyeceksiniz.

Şimşek: Rüyada gökte şimşek görmek zorluklarla mücadeleyi belirtir. Eve yıldırım düştüğünü görmek, başınıza birçok sıkıntı geleceğine yorumlanır.

Şiş: Rüyada demir şiş görmek, işleriniz çok iyi olacak, kazandığınız parayla iyice güçleneceksiniz demektir.

Şişe: Rüyada dolu şişe aşkta ve işte başarıya; boş şişe hayallerinizin suya düşeceğine; kırık bir şişe de acı bir tecrübeye işaret eder.

Şişman: Rüyada şişmanladığını görmek, yaşamınızda bazı güzel değişimler yapacağınıza yorumlanır. Şişman insanlar görmek zenginliğe yorumlanır.

Şöhret: Rüyada kendinizi şöhret sahibi görmek, davranışlarınızda dikkatli olmalı, yoksa hem siz hem de çevrenizdeki insanlar çok üzülecek demektir.

Şömine: Rüyada şömine can derdi demektir. Eğer şöminede ateş yanıyorsa, bu şansınızın iyi olacağına ve işlerinizin yoluna gireceğine yorumlanır.

Rüya Tabirleri – S ile Başlayanlar

rüya tabileri s harfi

 

Rüya Tabirleri S Harfi

Saat: Rüyada saatin tiktakları duymak, geleceğinizle ilgili karar verirken dostlarınızın değil, kendi istediğinizin olması gerektiğine işarettir.

Sabun: Rüyada sabun görmek, başınıza bazı dertler açılacağına ve kendinizi toparladığınız takdirde, bu dertleri halledeceğinize işarettir.

Saç: Rüyada kumral saçlı birini görmek iş hayatında başarıya; siyah saç mali bakımdan bazı kayıplara; kızıl saçsa duygusal güçlüklere işarettir.

Sadakatsizlik: Rüyada sadakatsizlik, eşinizin size son derece sadık olduğunu gösterir; sadakatsizlik gösteren sevgilinizse rüya yine tersine tabir olunur.

Sakal: Rüyada sakal görmek, çevrenizdekilerin saygısını kazanacak işler yapacaksınız; sakalınızı kesmekse dertlerinizden kurtulacaksınız demektir.

Sakız: Rüyada sakız görmek zor kazanılacak bir paraya yorumlanır. Sakız çiğnemek dedikoduya; sakız bulmak kötü bir haber alacağınıza işarettir.

Sal: Rüyada erkek kendisini salla akıntıya kapılmış görürse ilk önce kötü ama sonra iyi bir değişiklik; bir kadın görürse aşkta başarı demektir.

Salça: Rüyada salça dertlerin azalacağına, işlerinizin iyiye gideceğine yorumlanır. Bir yemeğin üzerine dökülmüş salça kötülüğü gizlemek demektir.

Salıncak: Rüyada salıncağa binmek kısa sürecek ilişkilere işarettir. Salıncakta sallanmak evli veya bekar için çok önemli bir dönemi belirtir.

Saman: Rüyada saman ve samanlık bolluğun belirtisidir. Elinizi attığınız her işte başarılı olacak, para durumunuzu düzelteceksiniz demektir.

Sandalye: Rüyada sandalyede oturan, işinde ilerler ama birinin hareketsiz sandalyede oturduğunu gördüyseniz, bu kişinin ölüm haberini alacaksınız.

Sandık: Rüyada sandık, nereden geldiği belli olmayan kısmettir. İçi dolu sandık görmek zenginliğe, boş sandık kıymetsiz şeylere işaret eder.

Savaş: Rüyada bir savaş meydanı veya savaş görmek, yakında size yakın kimselerle aranızda bazı kavgaların patlak vereceğini gösterir.

Sevgili: Rüyada görülen sevgili güzel bir evliliğe yorumlanır. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacağına yorumlanır.

Seyahat: Rüyada bir seyahate çıkmakta isteksizlik gösteren, o yolculuktan tamamen vazgeçmeli veya onu mümkün mertebe geciktirmeye çalışmalıdır.

Sigara: Rüyada sigara içmek, iş branşınızda zirveye kadar yükseleceğinize; bir sigara yakmak girişmiş olduğunuz işte çok büyüyeceğine işarettir.

Silah: Rüyada silah sesi işitmek başka bir şehirde güzel bir mevki sağlayacağınıza; silahı elde acemice tutmak kötü haberler alacağınıza işarettir.

Simit: Rüyada simit, az mala işaret eder. Elinde simit olduğunu ama bunu yemediğini gören para kazanacaktır çünkü simit eldeki kazancı belirtir.

Su: Rüyada şırıl şırıl akan su görmek, dost görünüp aslında zararı dokunacak kimselere karşı tetikte olmanız gerektiğini ifade eder.

Süt: Rüyada süt içmek mutluluğun ve başarının işaretidir. Süt dökmek, yakın bir arkadaşınızın yüzünden zarara uğrayacağınızı belirtir.