Rüya Tabirleri – C ile Başlayanlar

rüya tabileri c harfi

 

Rüya Tabirleri C Harfi

Cadde: Rüyada cadde görmek size zarar verecek bir işe işarettir. Bir caddede yürümek sorunların üstesinden gelerek mutlu olacağınıza yorumlanır.

Cadı: Rüyada cadı görmek bir problemle karşılaşıp, zor durumda kalınacağına işarettir. Bir tartışmaya karışacağınız anlamına gelir.

Cam: Rüyada kırık bir cam görmek önemli olmayan sorunlara işarettir. Camı kendiniz kırdıysanız hayatınızda çok önemli bir dönemeçtesiniz.

Cambaz: Rüyada cambaz bir sanatta başarı elde etmek demektir. Kendisini cambaz olarak gören kişi çevresindekileri aldattığını zanneder.

Cami: Rüyada cami veya mescit görmek yapılan işlerde başarı kazanacağınıza ve arzularınızın gerçekleşeceğine işaret eder.

Canı sıkılmak: Rüyada kendinizi canı sıkkın görmek zor günlerin biraz daha süreceğine ama sonrasında rahata erişeceğinize işaret eder.

Canavar: Rüyada canavar görmek yeni olay ve haberlere duygularınızla yaklaştığınıza yorumlanır. Olaylar karşısında duygusal davranmamalısınız.

Casus: Rüyada casus görmek iyiye yorulmaz. Casussanız sabır göstermediğiniz işleriniz bozulabilir ve aklınız başka işlerle meşgul olabilir.

Cehennem: Rüyada cehennem aile içi huzursuzluk belirtir. Cehennemde olduğunuzu görmek, bir kişinin sizi kötülük yapmak için kışkırtacağı işarettir.

Ceket: Rüyada yeni ceket iyi bir fırsat demektir. Bu rüyayı görenler güzel bir işe girer. Ceketin söküldüğünü görmek iş değişikliğini belirtir.

Cenaze: Rüyada cenaze görmek iyidir. Bir cenaze gördüyseniz uzun zamandır haber alamadığınız biriyle karşılaşacaksınız demektir.

Cennet: Rüyada cennet sizi seven iyi dostlarınıza yorumlanır. Cennete girmek mutlu ve rahat bir hayat, cennetten kovulmaksa rahatsızlık demektir.

Ceviz: Rüyada ceviz yemek para kazanmak demektir. Ceviz toplamak aile yaşamınızın mutlu olacağının; çürük cevizse kandırılacağınızın belirtisidir.

Cezaevi: Rüyada kendinizi cezaevinde gördüyseniz, tam tersi bir durumdasınız. Yani işinizi çok iyi yapmış olduğunuz için takdir göreceksiniz.

Cinayet: Rüyada cinayet işlediğinizi görürseniz, zor günler geçireceksiniz demektir. Eğer kendinizi savunmak içinse, iş hayatınızda başarıya işarettir.

Civciv: Rüyada yumurtadan civciv çıktığı görülürse yaşamınıza renk katacak değişimlere hazırlanıyorsunuz demektir.

Cilve: Rüyaca cilve size yapılıyorsa gerçekleştiremeyeceğiniz bir iş için yalan söylemek, siz yapıyorsanız birilerine özlem duyuyorsunuz demektir.

Cüce: Rüyada cüce görmek dertlerinizin önemsiz olacağına işarettir. Bir cüceye yardım etmek yapmış olduğunuz bir iyiliğin unutulmadığını gösterir.

Cümbüş: Rüyada cümbüş güzel günlerin sona erdiğinin zor bir döneme girildiğinin ama bir süre sonra tekrar rahata kavuşulacağının haberini verir.

Cüzdan: Rüyada cüzdan bulmak maddi veya manevi açıdan kazanca işarettir. Cüzdan kaybettiğinizi görürseniz, yakın bir dostunuzla kavga edeceksiniz.