Rüya Tabirleri – F ile Başlayanlar

rüya tabileri f harfi

Rüya Tabirleri F Harfi

Fabrika: Rüyada fabrika toplum demektir. Fabrika gören kendi çabalarıyla toplumda iyi bir yere gelir; fabrikadan uzaklaşmaksa çevreden uzaklaşmaktır.

Facia: Karada, denizde veya havada bir faciaya sahnesi görmek, tamamen zıt şekilde tabir olunan bir rüyadır ve iyi haberler alacağınıza işarettir.

Fakirlik: Fakirlikle ilgili rüyalar, rüyayı görenin hayatta çok zengin olmasa bile huzur ve maddi bakımdan iyi bir hayata kavuşacağına işaret eder.

Faiz: Rüyada faiz vermek istemeyerek günah işleyeceğinize, faizle para almak birisi tarafından aldatılacağınıza işaret eder.

Falcı: Rüyada falcı batıl, boş şeylere inanan ve kendine hakim olamayan kimsedir. Falcı görmek her şeye inanan kimseye işaret eder.

Fare: Fare rüyaları iyiye yorumlanmaz. Bir yerde fare dolaştığını gören insan birden hastalanır. Fare bilmediğiniz çok kötü bir düşman demektir.

Felaket: Rüyanızda başınıza bir felaket geldiğini görecek olursanız yakın arkadaşlarınızdan birinin yakında mesleğinde terfi edeceğini biliniz.

Felç: Rüyada kendinizi felçli görmek tam tersi çıkan bir rüyadır, hayatınızın gayet sağlıklı ve her zamankinden daha faal olacağını bilin.

Fener: Fener rüyaları iyi sayılır. Rüyada devamlı yanan deniz feneri görmek aklınızda olmayan bir maceraya atılmak üzeresiniz demektir.

Fırça: Rüyanızda saç fırçanız eskiyse sağlığınızın bozulacağına işarettir. Birçok fırça görmek karşınıza fazlaca iş fırsatı çıkacak anlamındadır.

Fırtına: Fırtına rüyaları kötüye yorulmaz. Bunlar pek çok şeyin değişeceğini haber verirler. Bu değişiklikler kaçınılmazdır.

Fırın: Kendini bir ekmek veya simitçi fırınında görmek, çok kalabalık bir aileniz olacağına işarettir.

Fıçı: Herhangi bir fıçıdan kendini bira, şarap veya herhangi bir içki dolduruyor görmek, şen şakrak bir hayat süreceğinize alamettir.

Fındık: Rüyada fındıklar görmek, sosyal ve finansal konumunuza zarar verecek bazı tartışmalara girebileceğinizin habercisidir.

Fatura: Rüyada fatura görmek mal ve zenginlikle yorumlanır. Faturanın bedelini ödediğinizi görmek, yeni bir mülkün sahibi olacağınıza işarettir.

Fil: Rüyada fil görmek hayra alamettir. Hayvanat bahçesinde veya sirkte fil görmek gerek meslek hayatınızda gerekse yuvanızda başarı demektir.

Fincan: Rüyanızda bir fincandan bir şeyler içmek, gerek maddi gerekse manevi bakımdan hakikaten zengin bir hayat yaşayacağınıza işarettir.

Forma: Rüyasında forma giyen kişi kurallara uymak zorundadır. Güzel renkli bir forma giyen biraz çaba gösterir ve kurallara uyarsa başarı olur.

Fotoğraf çekmek: Rüyada fotoğraf çekmek eşinizin iş hayatınızda çok etkisi olacağını; solmuş bir fotoğraf ümitsiz bir aşkın hala sizi etkilediğini gösterir.

Fuar: Rüyada fuarda gezdiğinizi görmek hayatınızın çok kısa sürede değişeceğine işarettir. Hareketli bir fuar sıkıntıların geçeceğine yorumlanır.