LG G3 İncelemesi

İyi bir akıllı telefon almak isteyenlerin incelemeden geçmemesi gereken bir telefon. İlk ekranıyla başlamak istiyorum Quad HD ekrana sahip olan LG G3 2560×1440 piksel çözünürlüğe ve 538 ppi yoğunluğa sahip olması ekranının ne kadar mükemmel olduğunun bir göstergesi aslında. Şunu da söylemek gerekirse şu zamandaki Full HD ekranları geride bırakan G3 Quad HD ekranıyla rakiplerini geçmeyi başardı. Zaten G2 ile de kendinden bayağı söz ettiren LG, G3 modeliylede bunu başaracağından şüpemiz yok açıkcası. Tasarım konusunda da bahsedecek olursak G2′ ye göre ekran 5.5 inç’e yükselmiş ve normal olarak bi önceki sürümünden biraz daha büyük ve gram olarak biraz daha ağır olduğu ortada. Ekranı Gorilla Glas 3 ile korunması G2’den bir sınıf daha üstte olduğunu tekrardan ortaya koyuyor.

lg g3 inceleme

Aslına bakarsak G3, G2’den çok daha hoş bir görüntü sağlıyor. Görüntüden ziyade daha kaliteli ve sağlam bir mal ile üretildiği test aşamasında dikkatimizden kaçmıyor. Asıl gri renkte olan G3 alternatif renkleride barındırıyor, bunlar altın ve beyaz olacak. Tercih size kalmış.

Günümüz modellerinde artık batarya çıkarılamıyo olması G3’ü etkilememiş olacak ki bataryası çıkarılabiliyor ve yenisi ile değiştirebiliyorsunuz. Antutu meraklıları içinde Antutu puanını derledik ve 31.000’in üzeinde bir puanla karşılaştık. Kısacası bu demek oluyor ki günümüz oyunlarında kasma gibi bir derdiniz olmayacak.

 – 5.5 inç Ekran

– 32 ve 16 GB depolama

– 3 GB Ram

 – 3000 mAh pil

 – 2.45 GHz

 – 1440×2560 (QHD) Çözünürlük

 – 4.5 G Desteği Var 

Etiketlenmiş , , , .Yer işareti koy permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir