Mafia III Mü Geliyor?

Mafia III Mü Geliyor?

Mafia 3 Ne Zaman Çıkıyor ?

Take Two şirketinin sevilen oyunu Mafia serisinin devam oyunu olacak olan Mafia 3 için hazırlıklara başladı. Şirketin oyun için bazı domain adreslerini satın aldığı ortaya çıktı.

 

Mafia III Mü Geliyor

 

İlk Mafia oyunu The City of Lost Heaven ismi ile 2002 yılında yayınlanmıştı. Illusion Softworks yapımı Mafia: The City of Lost Heaven satışa sunulduğunda büyük bir satış başarısına sahip olmuştu.

 

Oyun bir taksi şoförünün bir gecede değişen hayatını konu alıyordu. Mafia çok beğeline bir oyun olmasına rağmen oyuncular ikinci oyun için 8 sene beklemek zorunda kalmışlardı.

 

2010 yılında serinin 2. oyunu olarak satışa çıkan Mafia II, beklentileri yeteri kadar karşılayamamıştı. İlk oyundan dolayı beklentileri yüksek olan oyuncuları Mafi II pekte memnun edememişti.

 

Yapımcı şirket tam 5 sene sonra Mafia III oyunu için hazırlıklara başladı. Take Two’nun Mafia3TheGame.com, MafiaIIITheGame.com, MafiaThree.com ve MafiaThreeThe Game.com isimli domainleri satın aldığı ortaya çıktı.

 

Mafia 3’ün E3 2015 sırasında tanıtılmasını bekliyordu. Fakat görünen o ki TakeTwo, Mafia 3’ü E3 sonrasına saklamak istemiş. belki de yaklaşan Gamescom’da resmi bir Mafia 3 duyurusu görebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ