GTA 5 İncelemesi

Büyük küçük herkesin merakla beklediği ve çıktığı zamanda satış rekorları kıran GTA 5‘i bugün sizler için inceledik. Müthiş bir açık dünya oyunu diyebiliriz. Adeta oyunun içinde bize hem yarış keyfini hem silahlı çatışma keyfini veren GTA 5 sizin de favori oyunu olabileceğini düşünüyoruz. İlk oyununu 1998 yılında çıkaran Grand Theft Auto firması o günden bu güne kadar her geçen gün çalışmalarını sürdürerek bize hep daha iyi bir oyun sunmayı başardı. Bu yüzdendir ki GTA oyununu sevmem diyenlerin bile bilgisayarında yüklü olan oyundan bahsediyoruz. Ve yine bu yüzdendir ki 267 milyon dolar olan bir bütçeye ulaştı.

GTA 5 İncelemesi.

 

Amerika’nın  Los Angeles’tan esinlenerek tasarlanan Los Santons şehri oyunda bir hayli ilgi gördü. Önceki oyunların da da şehirlerden esinlendiğini görmüştük ama bu kadar ayrıntılı ve gerçekçi olacağı bizi de heyecanlandırdı açıkçası.

Oyuna hala gelen güncelleştirmeler mevcut. Bu güncelleştirmelerle beraber oyuna yeni arabalar ve bazı yerler hakkında ayrıntılar eklenmeye devam ediyor. Gizem konusuna da önem veren GTA 5 yapımcıları oyunun içinde birçok sırrı çözülemeyen olağan üstü şeylerede yer vermiş açıkçası.GTA 5 İncelemesi

 

Oyunda geçen müzikler ve yapay zeka hakkında da önemli geliştirmeler yapan Grand Theft Auto ekibi rakip firmalarında gözünü bir hayli korkutmayı başardı. Önemli konulardan bir diğeri ise eski bilgisayarların neredeyse tamamının bu oyunu kaldırmaya gücünün yetmemesi. Eğer GTA 5′ rahat kasmadan oynamak isterseniz de iyi  bir sistem gereksinimlerinizin olması gerekiyor.

 

DiRT Rally İncelemesi

Yarış severler aslında ikiye ayrılır biri asvalt pistleri tercih ederken diğerleri Rally yollarını tercih eder. Ben de aslında rally sevenler arasındayım. Şimdi sizler için DiRT Rally oyununu test ettim. Zaten yapımcısı adından son beş yıldır söz ettirmesi oyunun zaten iyi olacağı mesajlarını veriyordu. Ama yarış oyunlarında atmosferi ve o havayı yakalamak bir o kadar zor diyebiliriz. Fakat DiRT Rally bu eksiği bizlere yaşatmıyor ve etkili bir oyun oynamamıza olanak sağlıyor.

Her yarış oyununda olmazsa olmazlardan bize bir senaryonun anlatılması ve bizi o senaryonun içine sokmak bir o kadarda bize o anı yaşatmak. DiRT Rally’de bunu eksik olarak görmüyor ve oyun içi senaryoyu bizlere yaşatmayı başarıyor.

DiRT Rally İncelemesi.

 

Oyun Steam üzerinden erken satışa çıkarıldı ama oyun daha beta aşamasındayken bile hiç küçümsenecek bir alan kaplamayarak 15Gb gibi bir boyutla karşımıza çıkıyor. Aslında bunu oyunun ne kadar gelişmişlik açısından da bakmak asla yanlış olmayacaktır.

Oyundaki müziklere gelecek olursak asla abartıya kaçmayan DiRT Rally yapımcıları bize sakin ama etkili müzik dinletmeyi başarıyor diyebiliriz. Oyun içi efektlere gelecek olursak kendinizi bir rally müsabakasında hissetmeniz için yapılmış. Bu size daha etkili bir oyun sunmayı hedefliyor ve hedefine de fazlasıyla ulaşıyor diyebiliriz. Normalde pek iyi olmayan araaç içi kamerası DiRT Rally’de önem verilerek yapılmış ve size çakıllı yollarda giderken bile aracın içindesiniz gibi his oyandırmanızı sağlıyor.

DiRT Rally İnceleme

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 4 Gb Ram
 • Windows 7  veya Windows 8
 • Intel core 2 duo işlemci
 • AMD HD5450, Nvıdia GT430 Ekran kartı
 • DirectX Versiyon 11

Minecraft incelemesi

Minecraft‘ın ilk çıktığı günlerde yapımcısının sadece bir gecede yapmayı başardığı söylentileri yayılan oyunun bu denli satılması ve oynanması bizi epey şaşırttı açıkçası. Grafiklerin ve oyun içi efektlerin yaratıcılığın yanında ne denli önemsiz kaldığını bu oyunda iyice görebiliriz. Sadece oyunu yapan kişilerin değil oyunu Youtube de oynayıp takipçileriyle paylaşan youtuberler da iyice para kısmından paylarını aldı dersek yalan olmaz.

Aslında şimdiye kadar piyasada olan oyunlar bakımından en ilginç ve bi o kadar da sıradan gelen oyunlardan biri Minecraft diyebiliriz. Çünkü nasıl bir oyun, oyunun amacı ne denilince sadece ıssız bir ortamda yalnız bırakılan bir karakterin size kalan hayat mücadelesini konu alan bir oyundan ibaret.

Minecraft inceleme

 

Oyun aslında eski zamanlardan teknoloji olmadan herhangi bir yerde doğmanızla başlıyor ve etraftaki ağaçları yumruğunuzla kırıp bir baraka yada etraftaki diğer kullanılabilen aletleri toplayıp kazma üretip bir yerleri daha hızlı kazmamıza olanak sağlayabilir. Aslında şöyle devam etsek daha güzel olur oyun tamamen sizin hayal gücünüzden ibaret. Yapabilecek ve inşa edeceklerinizin pek bir sınırı yok bu da oyunun sizin emrinize amade olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

Etafta gördüğünüz her şey size hammadde olabiliyor. Mesela bir ağacı kesip onu ev yapmada kullanabilir yada toprağı kazıp evinizin önünden akan bir şelale üretebilirsiniz. Ne kadar ileriye giderseniz maceralarınız bir o kadar da değişebiliyor. Mesela adanın dibine doğru çok fazla kazarsanız önce sertlesmiş kaya ve ardından elmas bile bulabilirsiniz.

Ercan Taner FIFA 2015 Maçı Anlattı!

Ülkemizin önde gelen futbol spikerlerinden Ercan Taner, FIFA 2015 adlı futbol oyununda maç anlattı.

 

Ercan Taner FIFA 2015 Maçı Anlattı

 

Dünyaya nazaran ülkemizde az yapılan FIFA 2015 turnuvalarına geçtiğimiz günlerde eklenen, internet üzerinden oynanan Mini-Dünya Kupası’nda ki maçı Ercan Taner gibi usta bir ağızdan dinledik.

Twitch adlı platformdan yapılan canlı yayında maçı spor dalında yaptığı sunumlarla ve yorumlarla tanıdığımız usta isim Ercan Taner sundu.  Ercan Taner’in sunduğu karşılaşmada gayet akıcı ve güzel bir performans sergilediğini gördük.

GTA 5 %100 Türkçe Yama!

Rockstar Games’in ünlü GTA serisinin son üyesi olan GTA 5’in PC sürümü için %100 Türkçe Yama yayınlandı.

 

GTA 5 Türkçe yama

 

Rockstar Games tarafından çıkarılan GTA 5 oyunculara sunmuş olduğu gelişmiş grafikleri ve mod özgürlüğü ile keyifli bir oyun deneyimi yaşattı. Çıktıktan birkaç ay sonra Tük oyuncular için GTATurk ekibi tarafından ana görevleri ve birkaç yan görevi kapsayan Türkçe yama yayınlanmıştı.

GTA 5’e %100 Türkçe Yama!

GTA 5 için Türkçe yama çalışmasına başladığını duyuran Techno Game, büyük bir titizlikle yürüttüğü projesini tamamladı. Projenin testlerini tamamlayan Techno Game, kullanıcıları sevindirerek yamayı yayınladı. Techno Game, GTA 5’in Heist görevleri dahil olmak üzere oyundaki tüm görevleri, Online modlarıDLC’leri, yan görevleri ve oyunun içerisindeki her şeyi %100 Türkçe olarak sunuyor.

Techno Game ekip yapımı, %100 Türkçe oyun deneyimi yaşayacağınız GTA 5 Türkçe Yama’yı aşağıdaki butondan indirebilirsiniz.

Dosyayı İndir

 

Kaynak : technogame.net/gta-v-turkce-yama

Mafia III Mü Geliyor?

Mafia 3 Ne Zaman Çıkıyor ?

Take Two şirketinin sevilen oyunu Mafia serisinin devam oyunu olacak olan Mafia 3 için hazırlıklara başladı. Şirketin oyun için bazı domain adreslerini satın aldığı ortaya çıktı.

 

Mafia III Mü Geliyor

 

İlk Mafia oyunu The City of Lost Heaven ismi ile 2002 yılında yayınlanmıştı. Illusion Softworks yapımı Mafia: The City of Lost Heaven satışa sunulduğunda büyük bir satış başarısına sahip olmuştu.

 

Oyun bir taksi şoförünün bir gecede değişen hayatını konu alıyordu. Mafia çok beğeline bir oyun olmasına rağmen oyuncular ikinci oyun için 8 sene beklemek zorunda kalmışlardı.

 

2010 yılında serinin 2. oyunu olarak satışa çıkan Mafia II, beklentileri yeteri kadar karşılayamamıştı. İlk oyundan dolayı beklentileri yüksek olan oyuncuları Mafi II pekte memnun edememişti.

 

Yapımcı şirket tam 5 sene sonra Mafia III oyunu için hazırlıklara başladı. Take Two’nun Mafia3TheGame.com, MafiaIIITheGame.com, MafiaThree.com ve MafiaThreeThe Game.com isimli domainleri satın aldığı ortaya çıktı.

 

Mafia 3’ün E3 2015 sırasında tanıtılmasını bekliyordu. Fakat görünen o ki TakeTwo, Mafia 3’ü E3 sonrasına saklamak istemiş. belki de yaklaşan Gamescom’da resmi bir Mafia 3 duyurusu görebiliriz.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak ?

Rockstar’ın rekorlar kıran oyunu GTA 5’ten sonra GTA 6’nın da satışa çıkacağı oyun yapımcısı Leslie Benzies tarafından doğrulandı.

 

45 Yıllık Fikir Birikimi

Develop ile söyleşi yapan Rockstar Games yapımcısı Leslie Benzies, Grand Theft Auto serisinde yapmak istediğimiz neredeyse 45 yıllık bir fikir birikimimiz var. Henüz GTA 6’nın nasıl bir şey olacağını bilmiyoruz, fakat bazı fikirlerimiz tabii ki var. Her şey bir fikir ile başlıyor. Oyunun nerede geçeceği ilk belirlenmesi gereken şey.

GTA 6

Gta 6 Oyunun Haritası ve Görevleri

Oyunun geçeceği yer görevlerin nasıl olacağını belirliyor. New York’da yapılabilecek şeyler Miami yapılamayabilir. Miami’de yapılacak şeyler de Los Angeles’da yapılamayabilir. Bu yüzden oyunun haritası ile görevleri birbirine bağlıdır.” dedi.

SilkRoad Online Hataları ve Çözümleri

SRO Oyun Hataları Çözümleri ve Önerileri

 Silkroad Online fantastik oyunlar arasında oldukça popüler oyun olmaya devam ediyor. Kullanıcı sayısı da günden güne artan oyunun da yer yer sorunları ortaya çıkıyor. Sro oyun hataları nelerdir ? ve bu hataların çözümleri nelerdir ? Oyunu sevenlere hazırlanan bu yardım sayfasında umarım aradığınız sorunun cevabını bulursunuz.

 

SilkRoad Online Hataları ve Çözümleri

 • İstenilen bilgisayar donanıma sahip olunmalıdır.

sro min gereksinimler

 

 

 • Windows güncel olmalıdır : Başlat ->Windows Update simgesine tıklayın. Kalanını windows sizin için otomatik olarak halledecektir. Tabiki windows orjinal olduğunu varsayıyorum. Eğer değilse bunu yapmayın, elinizdeki windows dan da olmayın.

güncel windows 7

 

 • Sro Runtime Erro Hatası  : Donanım sürücüleri güncel olmalıdır. Sürücüleri Güncellerseniz alttaki sorunu almazsınız.

sro runtime error hatası

 

 

 •  START GELMİYOR: Oyun simgesine tıkladınız, splash screen geldi, ama start yok. Splash screen deki http://www.silkroadonline.net simgesine tıklayın. Explorer açılacak ve muhtemelen SRO nun sitesi de açılmayacak. Explorer e site açılana kadar yenile (refresh) yapın. Site gelince splash screen i kapatın ve tekrar oyunun simgesine tıklayın. Start gelecektir. Bunu yaptınız ve gene gelmediyse modeminizi bir açıp kapayıp bu işlemi tekrarlayın.
 • Bu yazdıklarım eğer sisteminizde bir donanım hatası veya internet bağlantınızda bir sorun (kesilme, modemsel sorunlar, firewall veya antivirus sorunu) yoksa oyunu sorunsuz oynamanızı sağlayacaktır. Hala problemleriniz varsa bu konu altına yazın cevaplamaya çalışalım.
 • Launcheri açıyorsunuz ama update mi edemiyorsunuz ? Start yazısı mı gelmiyor ?
  Çözüm basit. http://www.silkroadonline.net sitesine bağlanıyoruz. 1-2 kere giremeyebilir. Site görüntülendikten sonra rahatça update edebilir start yazısını görebilir ve oyuna girebiliriz.
 • C:WINDOWSsystem32driversetc” konumunda bulunan”Hosts” Dosyasını “Notepad” ile Acınız.
 • Eski localhost ve gwgt1.joymax.com yi silin ve asagidakileri yazin:
  127.0.0.1 localhost
  121.128.133.26 gwgt1.joymax.com
 • Ekledikten sonra dosyayı kaydedin. Ancak uzantısını değiştirmediğine emin olun. Çünkü bir uzantısı yok ve sistem sadece dosya olarak tanımlayacaktır.
 • Bilgisayarı yeniden başatın ve oyunu açmayı tekrar deneyin.
 • Bu hatanın bir değişi aynı Şekilde gelir neredeyse. Bunu Yapıp da düzelmese bilgisayarınızın ekran kartının driverlarını yükleyerek ve ekran kartını update ederek çözebilirsiniz.Birde Parite.B adlı virüs bilgisayarınıza bulaşmışsa bu hata çıkıyor iyi bir antivirüs ile bu virüsü yok edip bilgisayarınıza restart atıp oyuna girebilirsiniz.

silkroad oyun kapalı hatası

 

 

 • Bu hatayı aldığınızda yapacak hiçbirşeyiniz yok oyun kapalıdır bu sebepten dolayı bu hata mesajını alıyosunuz. Genelde Oyun Kapalıyken bot gibi yardımcı Programlardan Girdiğimizde görürüz.

sro server kapalı hatası

 

 • Silkroad oyununun içerisindeki Media.pk2 dosyalarının hasar görmesinden yada kullandığınız herhangi bir programın bu dosyaları silmesinden kaynaklanabilir. silkroadın yeniden kurulması hatayı ortadan kaldıracaktır.

 

 • Bu hata oyuna bağlantı kurulamadı hatasıdır.Bağlantınız kopmuş olabilir veya oyun kapalı olabilir

 

 • Bu hata internet bağlantınızın yavaşlamasından yada kopmasından kaynaklı bir hatadır.Genellikle internet cafelerde yada internet bağlantısının paylaşıldığı PC lerde görülür ama evde tek kullandığınızdada oluyorsa modem ve modem tesisatını gözden geçirmelisiniz.

 

 • Oyun alarm veriyor bağlantı koptu diyor ve zaten 2 – 3 saniye sonrada DC oluyorsunuz.

 

 • C9. Error. Bu hata client servera bağlanamadığı zaman ortaya çıkar.Genellikle firewall programınızın silkroad.exe’nin internete ulaşmasına izin vermediğinde yada engellediğinde meydana gelen bir hatadır.Lütfen firewall ayarlarınızı kontrol edin.Eğer firewall programınız yoksa internet sağlayıcınızın kullandığı bir firewall olabilir.Eğer firewall’ı olan bir modeminiz varsa bunun silkroad.exe’ye onay vericek şekilde ayarlayın.
  • Firewall ayarlarını kontrol edin
  • Sro_client.exe,silkroad.exe,Gameguard.des,hepsini n internete ulaşma hakkının tanınmış olması zorunludur.Bağlantınız o an yavaş ise download varsa yada bağlantıyı yavaşlatan birşey yine C9 hatası alabilirsiniz.

 

 

Metin2 Yang Nasıl Kasılır ?

Metin2 Etkili Para Kasma Yolları Nelerdir ?

Şimdi sizlere hazırladığım Metin2 para kasma yolunu yazacağım, para kasmak göreceli bir kavramdır, para kasmak İçin bilgi şarttır, kimisi 15m ‘ e para der kimisi 1m ‘ e para der ben size en yükseğe ve en basite, İndirgeyirek anlatıcağım bu konuyu, size levele bağlı değilde daha çok her levele bağlı bir konu sunucağım,

 

 

metin2 para kasma

 

 

 • Balıkçılık :

  • balık tutmamız gerekiyor,
  • bu balıkları açabilir veya açmadan satabilirsiniz,
  • en çok parayı burada bize sırasıyla balık>İstiridye>İnci verir,
  • açmak açmamak size kalmış açmazsanız bir balık ortalama 15k,
  • açıpta bir İstiridye çıkartırsanız 500k-1m
  • onuda açıpta beyaz 10-30m mavi 5-20m kırmızı 2.5-10m eder.
  • en karlı olan yinede İstiridyedir zamanınızın %75’i İle çok kar edebilirsiniz,

 

 

 • Madencilik :

  • 500k bir kazma yardımıyla yapılır,
  • profesyonel bir madenci balıkçılığın 2 İle 3 katı bir para kazanır,
  • en çok para cennetin göz yaşı damarından elde edilir bunu ametist abanoz İzler,
  • maliyetli bir İştir İşlemeci ustası İster bunlar lonca alanlarında bulur,
  • cennet 1m , abanoz 750k , ametist 500k , elmas 1.5 olarak maliyet listesi oluşur,

 

 

 • Maymun Zindanı :

  • maymun zindanıda maymun kanı,at madalyonu,bitki düşer
  • at madalyonu en çok rabeti gören eşyadır,
  • en ucuz server’de dahi 250k-500k ‘dan satılır
  • karı bol ve madencilik ve balıkçılığa nazaran daha zahmetsiz bir İştir.

 

 

 • Metincilik :

  • bilinen en karlı İş olan metincilik,
  • metin taşları kırarak düşen bk,taş ve İtemleri kazandırarak sizi İhya eder,
  • profesyonel bir metinci çok fazla kazanır,
  • en çok para +50 metinlerden elde edilen ruhtaşından gelir,
  • daha sonra + basma malzemesi ve bk bu sırayı İzler,
  • İçinden çıkan İtemler markette para eder +70 metinlerden 65 silahları düşer,
  • kurduğunuz pazarlarda alıcısı İllaki bulunur,

 

 

 • Biletçilik :

  • bu oyuna para yatırmaktan çekinmiyorsanız en karlı İşlerden biride biletçiliktir,
  • oyun marketinden aldığınız kat biletlerini satarak para elde edilir,
  • en ucuz serverde dahi 7.5m den satılır,
  • yalnız en az aylık oyuna 10tl yatırılır,
  • awsurveys hesabınızlada ep alarak kazanabilirsiniz,

 

 

 • Dolunay / KDP Düşürücülüğü :

  • bu meslek grubu 27 seviye bir bedensel çar açar İtemler +6 olursa rahat olarak,
  • 2. köydeki vahşi okçuyu,vahşi deliyi ve vahşi uzmanı keser,
  • böylece dolunay düşürür,
  • en ucuz sw ‘de dolunay 1m 2m pahalısında 10m e kadar çıkar (ort bec onemli)
  • seuryong vadisine 30 lvl savascı zihinsel yada bedensel bir çarla gidilir,
  • arahan bölgesine gelinir,
  • slotları toplayarak kesersiniz,
  • şansınıza da bağlı olarak kırmızı demir pala düşer,
  • en ucuz sw ‘de 1m 2m pahalısında 10me kadar çıkar (ort bec onemli)

 

 

 • Efsunlu Zırh Yapıcılığı (34,26) :

  • yeni bir çar açıyorsunuz,
  • 20 level oluyorsunuz,
  • çıraksandığının 20 levellik olanını açıyoruz,
  • 4 adet efsun ekleme verir,
  • +4 26 yada 34 level zırhına ekiyoruz,
  • gelen efsunlara bakıyoruz,1k-1,5k,2k varsa tutuyoruz yoksa 4 değiştirme hakkını kullanıyoruz,
  • gelmezse yeni bir çarla tekrar deniyoruz,
  • güzel efsunlu bir ölümcül plaka örn : 2k hp 10 kılıç,
  • ucuz bir sw de 10m,pahalı bir serverda 50m eder,

 

 

 • Artı Basma İtemi Düşürüp Satmak :

  • çok karlı ve diğerlerine nazaran daha yorucu bir İştir,
  • benim favorim şeytan kulesinde düşürmektir,
  • şeytan kulesine çıkıp şeytan hatırası,şeytan mücevheri ve parmak kemiği düşürülür,
  • fiyatlar çok değişkendir örnek veremiyorum,
  • ama İyi bir ++ düşürücü çok para kazanır,

 

 

 • Katta Pot Satıcılık :

  • riskli bir İştir,
  • kata çıkıp 1,5 envanter kırmızı yarım envanter mavi pot konulur,
  • potu bitipde İnmek İstemeyenlere buradan 200k ya kırmızı pot bile satılır,
  • İşler rast giderse çok para kazanılan bir İştir,

 

 

 • Ork Dişi Satıcılığı :

  • dönemlik bir İştir,
  • 40-55 level aralığında para sıkıntısı çekenlerin 1 numaralı gelir kaynağıdır,
  • ork dişi ucuz bir serverda tane 100k dan satılırken pahalı bir sw de 500k dan satılır,

 

 

 • Jughyn Tapınak Ruhtaşı Düşürücülüğü :

  • eğer 40-55 level arasında para sıkıntınız yok İse,
  • 10 tane ork dişi toplayıp sizden görevin devamında İstediği,
  • jugh bilmemnenin tapınak ruhtaşını düşürerek İyi para kaldırabilirsiniz,
  • dönemlik bir İştir 40-55

 

 

 • Kule Basmacılığı :

  • bilinen en karlı iştir,
  • kulede pazarlardan alabileceğiniz,
  • muharebe kılıcı,siyah çelik zırh gibi itemleri + basarak satarsınız,
  • çok para kazandırır,daha zahmetsiz bir iş olabilir de daha zorda olabilir,

 

Euro Truck Simulator 2 Marcopolo G7 1200 Series 0500 RSD Otobüs Modu

Euro Truck Simulator 2 Marcopolo G7 1200 Series 0500 RSD Otobüs Yaması

 

Sürekli yeni paket ve yamalarla gelişen Euro Truck Simulator 2 oyununa her geçen gün yeni kullanıcılar katılıyor. Oyuna talep bu denli fazla olunca eklentilerinde ardı arkası kesilmiyor.ETS 2 Marcopolo Otobüs Yaması ‘nı sizlere sunuyoruz. Otobüs yaması olarak oldukça güzel olan bu yamayı deneyebilirsiniz.

 

Marcopolo G7 1200 Series 0500 RSD Otobüs

 

Kurulumu yapmak için izlemeniz gereken yol oldukça basit.

 

Modu yüklemek için izlemeniz gereken yol. İndirdiğiniz dosyayı

Belgelerim -> Eurotruck Simulator 2 -> Mod  klasörüne atın. Ardından Marcopolo G7 1200 Series 0500 RSD Otobüs modunun tadını çıkartın.

 

 

Euro Truck Simulator 2 Marcopolo G7 1200 Series 0500 RSD Otobüs Modu İndir

 

iyi oyunlar.

Euro Truck Simulator 2 Marcopolo G7 1800 Otobüsü Tokat Seyahat Otobüs Modu

ETS 2 Marcopolo G7 1800 Otobüsü Tokat Seyahat Otobüs Yaması

 

Sürekli yeni paket ve yamalarla gelişen Euro Truck Simulator 2 oyununa her geçen gün yeni kullanıcılar katılıyor. Oyuna talep bu denli fazla olunca eklentilerinde ardı arkası kesilmiyor.ETS 2 Marcopolo Otobüs Skini‘ni sizlere sunuyoruz. Tokat Seyahat Otobüs skini olarak oldukça güzel olan bu yamayı deneyebilirsiniz.

 

Marcopolo G7 1800 Otobüsü Tokat Seyahat Skini

 

Kurulumu yapmak için izlemeniz gereken yol oldukça basit.

 

Modu yüklemek için izlemeniz gereken yol. İndirdiğiniz dosyayı

Belgelerim -> Eurotruck Simulator 2 -> Mod  klasörüne atın. Ardından Marcopolo G7 1800 Tokat Seyahat Otobüs skininin tadını çıkartın.

 

 

Euro Truck Simulator 2 Marcopolo G7 1800 Otobüs Tokat Seyahat Skini İndir

 

iyi oyunlar.

Euro Truck Simulator 2 Marcopolo G7 1800 Otobüsü Süha Turizm Otobüs Modu

ETS 2 Marcopolo G7 1800 Otobüsü Süha Turizm Otobüs Yaması

 

Sürekli yeni paket ve yamalarla gelişen Euro Truck Simulator 2 oyununa her geçen gün yeni kullanıcılar katılıyor. Oyuna talep bu denli fazla olunca eklentilerinde ardı arkası kesilmiyor.ETS 2 Marcopolo Otobüs Skini‘ni sizlere sunuyoruz. Süha Turizm Otobüs skini olarak oldukça güzel olan bu yamayı deneyebilirsiniz.

 

Marcopolo G7 1800 Otobüsü Süha Turizm Skin

 

Kurulumu yapmak için izlemeniz gereken yol oldukça basit.

 

Modu yüklemek için izlemeniz gereken yol. İndirdiğiniz dosyayı

Belgelerim -> Eurotruck Simulator 2 -> Mod  klasörüne atın. Ardından Marcopolo G7 1800 Süha Turizm Otobüs skininin tadını çıkartın.

 

 

Euro Truck Simulator 2 Marcopolo G7 1800 Otobüs Süha Turizm Skini İndir

 

iyi oyunlar.

Euro Truck Simulator 2 Marcopolo G7 1800 Otobüsü Pamukkale Otobüs Modu

ETS 2 Marcopolo G7 1800 Otobüsü Pamukkale Otobüs Yaması

 

Sürekli yeni paket ve yamalarla gelişen Euro Truck Simulator 2 oyununa her geçen gün yeni kullanıcılar katılıyor. Oyuna talep bu denli fazla olunca eklentilerinde ardı arkası kesilmiyor.ETS 2 Marcopolo Otobüs Skini‘ni sizlere sunuyoruz. Pamukkale Otobüs skini olarak oldukça güzel olan bu yamayı deneyebilirsiniz.

 

Marcopolo G7 1800 Otobüsü Pamukkale Skin

 

Kurulumu yapmak için izlemeniz gereken yol oldukça basit.

 

Modu yüklemek için izlemeniz gereken yol. İndirdiğiniz dosyayı

Belgelerim -> Eurotruck Simulator 2 -> Mod  klasörüne atın. Ardından Marcopolo G7 1800 Pamukkale Otobüs skininin tadını çıkartın.

 

 

Euro Truck Simulator 2 Marcopolo G7 1800 Otobüs Pamukkale Skini İndir

 

iyi oyunlar.

Euro Truck Simulator 2 Marcopolo G7 1800 Otobüsü Kontur Otobüs Modu

ETS 2 Marcopolo G7 1800 Otobüsü Kontur Otobüs Yaması

 

Sürekli yeni paket ve yamalarla gelişen Euro Truck Simulator 2 oyununa her geçen gün yeni kullanıcılar katılıyor. Oyuna talep bu denli fazla olunca eklentilerinde ardı arkası kesilmiyor.ETS 2 Marcopolo Otobüs Skini‘ni sizlere sunuyoruz. Kontur Otobüs skini olarak oldukça güzel olan bu yamayı deneyebilirsiniz.

 

Marcopolo G7 1800 Otobüsü Kontur Skin

 

Kurulumu yapmak için izlemeniz gereken yol oldukça basit.

 

Modu yüklemek için izlemeniz gereken yol. İndirdiğiniz dosyayı

Belgelerim -> Eurotruck Simulator 2 -> Mod  klasörüne atın. Ardından Marcopolo G7 1800 Kontur Otobüs skininin tadını çıkartın.

 

 

Euro Truck Simulator 2 Marcopolo G7 1800 Otobüs Kontur Skini İndir

 

iyi oyunlar.

Euro Truck Simulator 2 Marcopolo G7 1800 Otobüsü Kamil Koç Otobüs Modu

ETS 2 Marcopolo G7 1800 Otobüsü Kamil Koç Otobüs Yaması

 

Sürekli yeni paket ve yamalarla gelişen Euro Truck Simulator 2 oyununa her geçen gün yeni kullanıcılar katılıyor. Oyuna talep bu denli fazla olunca eklentilerinde ardı arkası kesilmiyor.ETS 2 Marcopolo Otobüs Skini‘ni sizlere sunuyoruz. Kamil Koç Otobüs skini olarak oldukça güzel olan bu yamayı deneyebilirsiniz.

 

Marcopolo G7 1800 Otobüsü Kamil koç Skin

 

Kurulumu yapmak için izlemeniz gereken yol oldukça basit.

 

Modu yüklemek için izlemeniz gereken yol. İndirdiğiniz dosyayı

Belgelerim -> Eurotruck Simulator 2 -> Mod  klasörüne atın. Ardından Marcopolo G7 1800 Kamil Koç Otobüs skininin tadını çıkartın.

 

 

Euro Truck Simulator 2 Marcopolo G7 1800 Otobüs Kamil Koç Skini İndir

 

iyi oyunlar.