GTA 5 İncelemesi

Büyük küçük herkesin merakla beklediği ve çıktığı zamanda satış rekorları kıran GTA 5‘i bugün sizler için inceledik. Müthiş bir açık dünya oyunu diyebiliriz. Adeta oyunun içinde bize hem yarış keyfini hem silahlı çatışma keyfini veren GTA 5 sizin de favori oyunu olabileceğini düşünüyoruz. İlk oyununu 1998 yılında çıkaran Grand Theft Auto firması o günden bu güne kadar her geçen gün çalışmalarını sürdürerek bize hep daha iyi bir oyun sunmayı başardı. Bu yüzdendir ki GTA oyununu sevmem diyenlerin bile bilgisayarında yüklü olan oyundan bahsediyoruz. Ve yine bu yüzdendir ki 267 milyon dolar olan bir bütçeye ulaştı.

GTA 5 İncelemesi.

 

Amerika’nın  Los Angeles’tan esinlenerek tasarlanan Los Santons şehri oyunda bir hayli ilgi gördü. Önceki oyunların da da şehirlerden esinlendiğini görmüştük ama bu kadar ayrıntılı ve gerçekçi olacağı bizi de heyecanlandırdı açıkçası.

Oyuna hala gelen güncelleştirmeler mevcut. Bu güncelleştirmelerle beraber oyuna yeni arabalar ve bazı yerler hakkında ayrıntılar eklenmeye devam ediyor. Gizem konusuna da önem veren GTA 5 yapımcıları oyunun içinde birçok sırrı çözülemeyen olağan üstü şeylerede yer vermiş açıkçası.GTA 5 İncelemesi

 

Oyunda geçen müzikler ve yapay zeka hakkında da önemli geliştirmeler yapan Grand Theft Auto ekibi rakip firmalarında gözünü bir hayli korkutmayı başardı. Önemli konulardan bir diğeri ise eski bilgisayarların neredeyse tamamının bu oyunu kaldırmaya gücünün yetmemesi. Eğer GTA 5′ rahat kasmadan oynamak isterseniz de iyi  bir sistem gereksinimlerinizin olması gerekiyor.

 

GTA 5 %100 Türkçe Yama!

Rockstar Games’in ünlü GTA serisinin son üyesi olan GTA 5’in PC sürümü için %100 Türkçe Yama yayınlandı.

 

GTA 5 Türkçe yama

 

Rockstar Games tarafından çıkarılan GTA 5 oyunculara sunmuş olduğu gelişmiş grafikleri ve mod özgürlüğü ile keyifli bir oyun deneyimi yaşattı. Çıktıktan birkaç ay sonra Tük oyuncular için GTATurk ekibi tarafından ana görevleri ve birkaç yan görevi kapsayan Türkçe yama yayınlanmıştı.

GTA 5’e %100 Türkçe Yama!

GTA 5 için Türkçe yama çalışmasına başladığını duyuran Techno Game, büyük bir titizlikle yürüttüğü projesini tamamladı. Projenin testlerini tamamlayan Techno Game, kullanıcıları sevindirerek yamayı yayınladı. Techno Game, GTA 5’in Heist görevleri dahil olmak üzere oyundaki tüm görevleri, Online modlarıDLC’leri, yan görevleri ve oyunun içerisindeki her şeyi %100 Türkçe olarak sunuyor.

Techno Game ekip yapımı, %100 Türkçe oyun deneyimi yaşayacağınız GTA 5 Türkçe Yama’yı aşağıdaki butondan indirebilirsiniz.

Dosyayı İndir

 

Kaynak : technogame.net/gta-v-turkce-yama

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak ?

Rockstar’ın rekorlar kıran oyunu GTA 5’ten sonra GTA 6’nın da satışa çıkacağı oyun yapımcısı Leslie Benzies tarafından doğrulandı.

 

45 Yıllık Fikir Birikimi

Develop ile söyleşi yapan Rockstar Games yapımcısı Leslie Benzies, Grand Theft Auto serisinde yapmak istediğimiz neredeyse 45 yıllık bir fikir birikimimiz var. Henüz GTA 6’nın nasıl bir şey olacağını bilmiyoruz, fakat bazı fikirlerimiz tabii ki var. Her şey bir fikir ile başlıyor. Oyunun nerede geçeceği ilk belirlenmesi gereken şey.

GTA 6

Gta 6 Oyunun Haritası ve Görevleri

Oyunun geçeceği yer görevlerin nasıl olacağını belirliyor. New York’da yapılabilecek şeyler Miami yapılamayabilir. Miami’de yapılacak şeyler de Los Angeles’da yapılamayabilir. Bu yüzden oyunun haritası ile görevleri birbirine bağlıdır.” dedi.