Rüya Tabirleri – B ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – B ile Başlayanlar

rüya tabileri b harfi

 

Rüya Tabirleri B Harfi

Baba: Rüyada babası tarafından sevildiğini gören kimsenin önünde hayırlı bir yol açılacak demektir. Sorunların üstesinden gelineceğine işarettir.

Bahçe: Rüyada bahçe görmek, çok güzel bir döneme girildiğini; bahçeye ağaç dikmek huzurlu bir ömre; bahçe sulamaksa geçim sıkıntısına işarettir.

Bal: Rüyada bal yiyorsanız, bu hem zengin olacağınız hem de aşk hayatınızda şanslı olacağınız anlamındadır. Bal yalamak evlenmeye işarettir.

Balık: Rüyada canlı balık görmek aşkta ve işte şansa; balık yediğini görmek mülk ve çocuk sahibi olmaya; balık avlamaksa iyi bir habere işarettir.

Balkon: Rüyada balkon görmek sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının işaretidir. Balkonda durmaksa ayrılığın habercisidir.

Banka: Rüyada bankada çok para görmek zengin olacağınızın işaretidir. Bankadan para çekiyorsanız para açısından rahatlayacağınız bir dönemdesiniz.

Bar: Rüyada bara gitmek para kazanmak için yasal olmayan yollara başvuracağınız ve bunun sonucunda da olumsuz olaylar gelişeceği anlamına gelir.

Bardak: Rüyada dolu bardak iyi habere; boş bardak iyi giden evliliğinizin bozulacağına; bardak kırmaksa ev içinden birinin ölümüne işarettir.

Bavul: Rüyada bavul görmek mutlaka yolculuğa işarettir. İçi dolu bavul kötü habere; boş bavul planlanan yolculuğun bir sebepten iptaline işarettir.

Bebek: Rüyada görülen bebek güzelse iyi bir haber; çirkinse kötü bir haber veya dedikodudur. Ağlayan bir bebekse sevilen kimsenin tatlı sözleridir.

Belge: Rüyada resmi belge görmek, bir arkadaşınızın ya da ailenizde birinin evlenmesine ya da tapuyla ilgili işiniz olacağına işarettir.

Bıçak: Rüyada bıçak kavganın ve ayrılığın işaretidir ama eğer elinizde bıçak tutuyorsanız güç ve zenginliğiniz sürekli olacaktır.

Bıyık: Rüyada bıyıklı olmak bencil olduğunuzun işaretidir. Bıyığın koparılması yoksulluğu belirtir. Bıyığın kesilmesi ise kötü haber demektir.

Biber: Rüyada biber gördüyseniz dedikoduya ilginiz başınıza büyük sorun açacak. Çevrenizdeki insanlara dikkat edin ve olur olmaz herkese güvenmeyin.

Bilezik: Rüyada bilezik erken bir evlilik yapacağınızın habercisidir. Altın bilezik bir mirasa ya da yüklü bir paraya kavuşacağınıza işarettir.

Bisiklet: Rüyada bisiklet sıkıntıdan sonra gelen ferahlık anlamındadır. Karışık bir sorunla karşılaşılacağı ama sonuçta sorunun aşılacağına işarettir.

Borç: Rüyada kendinizi borçlu ya da alacaklı olarak görmeniz dostlarınızla ilişkilerinizin iyileşmesine ya da kötüleşmesine işarettir.

Boşanmak: Rüyada boşandığınızı görmek evliliğinizde bazı sıkıntılar olduğu anlamına gelir. Bekarsanız sevgilinizden ayrılacaksınız demektir.

Bozuk para: Rüyada bozuk para görmek başarısızlıkla sonuçlanacak iş sözleşmelerinizin olacağına işarettir. Aşktaysa büyük problemler sizi bekliyor.

Böcek: Rüyada böcek geveze biriyle evlilik veya küçük bir hasımlık demektir. Böcek öldürmek sıkıntılardan uzak bir yaşam olarak yorumlanır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ