Rüya Tabirleri – Ç ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – Ç ile Başlayanlar

rüya tabileri ç harfi

Rüya Tabirleri Ç Harfi

Çadır: Rüyada çadır yolculuğa, kadına ve eve işarettir. Çadırdan içeri girmekse hiç beklemediğiniz birinden bir kötülük göreceksiniz demektir.

Çakmak: Rüyada yanan bir çakmak görülmüşse arzu edilen şey gerçekleşecek; eğer çakmak çabalara rağmen yanmıyorsa hayal kırıklığı olacak demektir.

Çalışmak: Rüyada kişinin kendini çalışırken görmesi işi yaşamında başarı elde edeceğinin işaretidir. Yeni bir aşk yaşayacağınıza da işaret olabilir.

Çam ağacı: Rüyada çam ağaçları görmek, hayatınızın sonuna kadar mesut ve daima başarıyla bezenen bir hayat yaşayacağınıza işaret eder.

Çamaşır makinesi: Rüyada bir çamaşır makinesini çalışır görmek dolandırıcı birtakım kişi ve şirketlerce aldatılmamak için dikkatli olmanıza işaret eder.

Çamur: Rüyada çamur hep kötüye yorumlanır. Çamura girdiğini gören kişi mutlaka bir sıkıntıya düşer. Bu çamur balçıksa sıkıntı artacaktır.

Çanta: Rüyada çanta görmek işinizde başarılı olduğunuzu; deri bir çanta görmek dinlenmek için veya iş sebebiyle yola çıkacağınızı gösterir.

Çarşaf: Rüyada yatağa çarşaf sermek yola çıkmak demektir. Temiz ve beyaz çarşaf kazançlı bir yol; yırtık veya delik çarşaf zarar verecek bir yoldur.

Çatal: Rüyada çatal görmek evde rahatlığın işarettir. Çatal kullanmak çevrenizde size tuzak hazırlayan birilerinin var olduğunun belirtilmesidir.

Çay: Rüyada kendinizi çay içerken görmek hem iş hayatınız, hem de özel hayatınız için iyidir. İşinizde başarılı, aşkınızda mutlu olacaksınız.

Çayır: Rüyada çayır görmek, çayırların içinden geçmek işinizde mutlu olacağınız ve başkalarını da son derece mutlu edeceğiniz anlamına gelir.

Çeşme: Rüyada görülen çeşmeler romantik aşk maceralarına işaret eder ama bu aşkın daima uzun ömürlü olacağı veya tatlı sona ereceği söylenemez.

Çekiç: Rüyada çekiç görmek sürekli olmayan bir sıkıntı veya üzüntüye yorumlanır. Büyük sıkıntıların üstesinden gelmeniz gerekecek demektir.

Çeyiz: Rüyada çeyiz sağlığa ve yeni eşyalara yorulur. Çeyiz bulundurmak sonu olmayacak yasak ilişkilere girmek anlamına da gelebilir.

Çiçek: Çiçeklerle ilgili rüyalar daima talihinizin yaver gideceğine, hem işinizde başarılı, hem de ev hayatınızda mutlu olacağınıza işarettir.

Çingene: Rüyada çingene görmek hareketlerinizin dikkatle izlendiğine; eğer bir çingene falınıza bakarsa yakında olacak bir aşık macerasına işarettir.

Çıldırmak: Rüyada çıldırmak hastalığa ve yaşamınızdaki bazı olumsuz değişikliklere işarettir. Sağlığınıza ve yediklerinize dikkat etmeniz gerekiyor.

Çıplak: Rüyada kendinizi çıplak görürseniz sıkıntılara düşeceksiniz demektir. Başka insanları çıplak görmekse size kötülük geleceğine işarettir.

Çocuk: Rüyada çok çocuk görmek zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Erkek çocuk görmek iyi bir habere; kız çocuk görmekse kötü habere işarettir.

Çöp: Rüyada çöp iş hayatında başarısızlığa ve adınızın kötü olaylara karışacağına işarettir. Kadınlar içinse aşkta sıkıntı olarak yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ