Rüya Tabirleri – C ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – C ile Başlayanlar

rüya tabileri c harfi

 

Rüya Tabirleri C Harfi

Cadde: Rüyada cadde görmek size zarar verecek bir işe işarettir. Bir caddede yürümek sorunların üstesinden gelerek mutlu olacağınıza yorumlanır.

Cadı: Rüyada cadı görmek bir problemle karşılaşıp, zor durumda kalınacağına işarettir. Bir tartışmaya karışacağınız anlamına gelir.

Cam: Rüyada kırık bir cam görmek önemli olmayan sorunlara işarettir. Camı kendiniz kırdıysanız hayatınızda çok önemli bir dönemeçtesiniz.

Cambaz: Rüyada cambaz bir sanatta başarı elde etmek demektir. Kendisini cambaz olarak gören kişi çevresindekileri aldattığını zanneder.

Cami: Rüyada cami veya mescit görmek yapılan işlerde başarı kazanacağınıza ve arzularınızın gerçekleşeceğine işaret eder.

Canı sıkılmak: Rüyada kendinizi canı sıkkın görmek zor günlerin biraz daha süreceğine ama sonrasında rahata erişeceğinize işaret eder.

Canavar: Rüyada canavar görmek yeni olay ve haberlere duygularınızla yaklaştığınıza yorumlanır. Olaylar karşısında duygusal davranmamalısınız.

Casus: Rüyada casus görmek iyiye yorulmaz. Casussanız sabır göstermediğiniz işleriniz bozulabilir ve aklınız başka işlerle meşgul olabilir.

Cehennem: Rüyada cehennem aile içi huzursuzluk belirtir. Cehennemde olduğunuzu görmek, bir kişinin sizi kötülük yapmak için kışkırtacağı işarettir.

Ceket: Rüyada yeni ceket iyi bir fırsat demektir. Bu rüyayı görenler güzel bir işe girer. Ceketin söküldüğünü görmek iş değişikliğini belirtir.

Cenaze: Rüyada cenaze görmek iyidir. Bir cenaze gördüyseniz uzun zamandır haber alamadığınız biriyle karşılaşacaksınız demektir.

Cennet: Rüyada cennet sizi seven iyi dostlarınıza yorumlanır. Cennete girmek mutlu ve rahat bir hayat, cennetten kovulmaksa rahatsızlık demektir.

Ceviz: Rüyada ceviz yemek para kazanmak demektir. Ceviz toplamak aile yaşamınızın mutlu olacağının; çürük cevizse kandırılacağınızın belirtisidir.

Cezaevi: Rüyada kendinizi cezaevinde gördüyseniz, tam tersi bir durumdasınız. Yani işinizi çok iyi yapmış olduğunuz için takdir göreceksiniz.

Cinayet: Rüyada cinayet işlediğinizi görürseniz, zor günler geçireceksiniz demektir. Eğer kendinizi savunmak içinse, iş hayatınızda başarıya işarettir.

Civciv: Rüyada yumurtadan civciv çıktığı görülürse yaşamınıza renk katacak değişimlere hazırlanıyorsunuz demektir.

Cilve: Rüyaca cilve size yapılıyorsa gerçekleştiremeyeceğiniz bir iş için yalan söylemek, siz yapıyorsanız birilerine özlem duyuyorsunuz demektir.

Cüce: Rüyada cüce görmek dertlerinizin önemsiz olacağına işarettir. Bir cüceye yardım etmek yapmış olduğunuz bir iyiliğin unutulmadığını gösterir.

Cümbüş: Rüyada cümbüş güzel günlerin sona erdiğinin zor bir döneme girildiğinin ama bir süre sonra tekrar rahata kavuşulacağının haberini verir.

Cüzdan: Rüyada cüzdan bulmak maddi veya manevi açıdan kazanca işarettir. Cüzdan kaybettiğinizi görürseniz, yakın bir dostunuzla kavga edeceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ