Rüya Tabirleri – D ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – D ile Başlayanlar

rüya tabileri d harfi

Rüya Tabirleri D Harfi

Dağ: Rüyada kendinizi tırmandığınız dağın zirvesine çıkmış görürseniz işinizde en yüksek mevkiye erişeceksiniz, başarılarınız parlak olacak.

Daire: Rüyada bir dairede çalışıyor görmek tayin olacağınız anlamındadır ancak bu tayin sizin isteğiniz dışında gerçekleşecek.

Dalga: Rüyada kendinizi son derece kuvvetli ve denizde büyük dalgalarla boğuşur görmek, hayatta son derece başarılı olacağınıza işaret eder.

Dansöz: Bir sahnede veya bir pistte dansözleri dans ederken görmek zengin bir sosyal ve artistik hayat yaşayacağınız anlamına gelir.

Dedektif: Rüyanızda detektif görmek yakında paraya kavuşacaksınız ve iş yaşamınızda bazı başarılar kazanacaksınız demektir.

Deli: Deliliğe dair rüyalar tersine çıkar ve rüya görenin akli dengesinin sağlamlığına; bir meselenin de rahatlıkla çözüleceğine işaret eder.

Define: Rüyanızda define görmek hiç ummadığınız zamanda para ya da bir mirasa yorumlanır. Bazılarına göre de karşılıksız bir aşka işarettir.

Demir: Rüyada demir üzerinde çalışmak ve işlemek, ilerletilmesi lazım gelen birtakım kabiliyetleriniz ve artistik meziyetleriniz olduğunu gösterir.

Deniz: Rüyada deniz görmek beklenenin gerçekleşmesine; deniz kıyısında suya baktığını görmek aşka; denizde yüzdüğünü görmekse yolculuğa işarettir.

Deprem: Rüyanızda deprem gördüyseniz iş yaşamınızda sıkıntılar yaşayacaksınız demektir. Ülkeler arasında savaş çıkacağı şeklinde de yorumlanır.

Dilenci: Rüyada bir dilenciye yardımda bulunmak bir mirasa konacağınıza, durumunuzda bir düzelme olacağına ve aşkta saadet bulacağınıza işarettir.

Diploma: Rüyada diploma almak, size sevindirici bir haber gelecek demektir. Duvarda asılı bir diploma görmekse işinizde yükseleceğinize işarettir.

Dişçi: Rüyanızda bir dişçiye gider veya dişçi koltuğunda oturursanız, ihtiyarlığınızı çok rahat ve her türlü maddi imkan içinde geçireceksiniz.

Doğum günü: Rüyada kendi doğum gününüzü görmek, uzun ve mutlu bir hayat yaşayacağınıza; başkasınınki ise dostlarınıza yardım edeceğinize işaret eder.

Doktor: Rüyada doktora gitmek kazancınızın bir şekilde artacağına; kendinizi doktor görmekse dostlarınızın yardımınıza koşacağına işarettir.

Doğum yapmak: Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulmak demektir. Rüyasında doğum yapan kadın sıkıntılarından kurtulacak demektir.

Dondurma: Rüyada dondurma yemek başarının işaretidir. Dondurmanın erimesi hayalleriniz gerçekleşmeyecek anlamındadır.

Dudak: Rüyada dolgun yumuşak dudaklar, mutluluğu ve gücü haber verir. Sevginize karşılık alacaksınız, sevdiğiniz de sizi sevecek demektir.

Düğme: Rüyada yeni düğme varlıklı, insanlara ve size karşı saygılı biriyle evleneceksiniz demektir. Eski, kırık düğme ise hastalık anlamındadır.

Düğün: Rüyada düğün mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününüzü görmek, bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
bool(false)