Rüya Tabirleri – E ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – E ile Başlayanlar

rüya tabileri e harfi

Rüya Tabirleri E Harfi

Ebeveyn: Rüyada bir ebeveynini gören kimsenin çok zaman talihi yaver gider; babasını görürse hayatta kazanılacak başarı daha realist olacak demektir.

Ekmek: Rüyasında ekmek gören kişi çok kısa bir süre sonra muradına erecek, iş yaşamında başarılı olacak, bol para ve berekete kavuşacak demektir.

Eczane: Rüyada bir eczaneye girmek hayatınızda ciddi değişikliklere işarettir. İlaçla dolu bir yere girmek maceraya atılmak olarak yorumlanır.

El: Rüyada güzel eller ün kazanacağınıza, bir sanat koluyla uğraşıyorsanız başarılı olacağınıza; kuvvetli ellerse yükseleceğinize işarettir.

Elbise: Rüyada eski elbise görmek varlık içinde olacağınıza yorulur. Şık ve pahalı elbiseler görürseniz dış görünüşünüze fazla önem veriyorsunuz.

Eldiven: Rüyada eldiven giydiğini gören kişi kendine seçkin ortamlarda yer bulur. Başkasına ait eldivenleri almak ise pek hayırlı değildir.

Elma: Elma barışın, bolluğun, bereketin ve paranın işaretçisidir. Rüyada elma görmek her işte şansınızın sizinle beraber olduğunu ifade eder.

Elmas: Rüyada elmas şansın iyi olduğuna yorulur. Elmas gören kadın ise varlıklı ve bilgili biriyle evlenecek anlamındadır.

Engel: Rüyada bir engelin aşılması kişinin en büyük amacına ermesi demektir. Tüm sorunlara karşı en sonunda başarılı olacağınıza yorumlanır.

Enkaz: Rüyada herhangi bir çeşit enkaz görmek pek iyiye yorulmaz. Para yatıracağınız işlere dikkat etmeniz gerekir.

Erkek: Rüyada erkek görmek hayra yorulur. Tanımadığınız bir erkek görmek doğru haber, ferahlık veren sözler ve güzel bir iş fırsatı demektir.

Eroin: Rüyada eroin kullanıldığının görülmesi rüya sahibinin hayaller içinde olduğuna, ayaklarının yere basmadığına işaret eder.

Esir: Rüyada esir düştüğünü görmek kişinin başkasının malında gözü olduğuna, borcunu inkar ettiğine ya da evlilikte mutsuz olacağına yorumlanır.

Eşek: Rüyada anıran eşek değersiz birinden azar işiteceğinize işarettir. Eşeğe binmek yabancı memlekete yolculuk demektir.

Eşya: Rüyada eşya nakli görmek hareket ve davranışlarınızın insanları rahatsız ettiği anlamındadır ve hareketlerinize dikkat etmeniz gerekir.

Et: Rüyada et yemek iyiye yorulmaz. Özellikle çiğ et daima kötüye yorumlanır. Et yemekleri yemek kazancın helal olmadığının işaretidir.

Etiket: Rüyanızda herhangi bir şekilde etiket gördüyseniz gösterişe ve görünüşe çok önem verdiğinizi gösterir.

Ev: Güzel, temiz, ferah bir evde olduğunuzu görmek hayatınızın da öyle olması demektir. Hayatınız boyunca yaptıklarınızdan zevk alacaksınız.

Evrak: Genç bir erkeğin rüyada evrak imzalaması hüzne veya boş yere mektup yazmasına yorulur. Evrak lekeliyse bir tuzak hazırlandığının haberidir.

Eziyet: Rüyada birine eziyet ettiğini gören kişi bir iyilik yapacaktır. Rüyasında eziyete uğradığını gören kimse büyük bir iyilik görür.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ