Rüya Tabirleri – F ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – F ile Başlayanlar

rüya tabileri f harfi

Rüya Tabirleri F Harfi

Fabrika: Rüyada fabrika toplum demektir. Fabrika gören kendi çabalarıyla toplumda iyi bir yere gelir; fabrikadan uzaklaşmaksa çevreden uzaklaşmaktır.

Facia: Karada, denizde veya havada bir faciaya sahnesi görmek, tamamen zıt şekilde tabir olunan bir rüyadır ve iyi haberler alacağınıza işarettir.

Fakirlik: Fakirlikle ilgili rüyalar, rüyayı görenin hayatta çok zengin olmasa bile huzur ve maddi bakımdan iyi bir hayata kavuşacağına işaret eder.

Faiz: Rüyada faiz vermek istemeyerek günah işleyeceğinize, faizle para almak birisi tarafından aldatılacağınıza işaret eder.

Falcı: Rüyada falcı batıl, boş şeylere inanan ve kendine hakim olamayan kimsedir. Falcı görmek her şeye inanan kimseye işaret eder.

Fare: Fare rüyaları iyiye yorumlanmaz. Bir yerde fare dolaştığını gören insan birden hastalanır. Fare bilmediğiniz çok kötü bir düşman demektir.

Felaket: Rüyanızda başınıza bir felaket geldiğini görecek olursanız yakın arkadaşlarınızdan birinin yakında mesleğinde terfi edeceğini biliniz.

Felç: Rüyada kendinizi felçli görmek tam tersi çıkan bir rüyadır, hayatınızın gayet sağlıklı ve her zamankinden daha faal olacağını bilin.

Fener: Fener rüyaları iyi sayılır. Rüyada devamlı yanan deniz feneri görmek aklınızda olmayan bir maceraya atılmak üzeresiniz demektir.

Fırça: Rüyanızda saç fırçanız eskiyse sağlığınızın bozulacağına işarettir. Birçok fırça görmek karşınıza fazlaca iş fırsatı çıkacak anlamındadır.

Fırtına: Fırtına rüyaları kötüye yorulmaz. Bunlar pek çok şeyin değişeceğini haber verirler. Bu değişiklikler kaçınılmazdır.

Fırın: Kendini bir ekmek veya simitçi fırınında görmek, çok kalabalık bir aileniz olacağına işarettir.

Fıçı: Herhangi bir fıçıdan kendini bira, şarap veya herhangi bir içki dolduruyor görmek, şen şakrak bir hayat süreceğinize alamettir.

Fındık: Rüyada fındıklar görmek, sosyal ve finansal konumunuza zarar verecek bazı tartışmalara girebileceğinizin habercisidir.

Fatura: Rüyada fatura görmek mal ve zenginlikle yorumlanır. Faturanın bedelini ödediğinizi görmek, yeni bir mülkün sahibi olacağınıza işarettir.

Fil: Rüyada fil görmek hayra alamettir. Hayvanat bahçesinde veya sirkte fil görmek gerek meslek hayatınızda gerekse yuvanızda başarı demektir.

Fincan: Rüyanızda bir fincandan bir şeyler içmek, gerek maddi gerekse manevi bakımdan hakikaten zengin bir hayat yaşayacağınıza işarettir.

Forma: Rüyasında forma giyen kişi kurallara uymak zorundadır. Güzel renkli bir forma giyen biraz çaba gösterir ve kurallara uyarsa başarı olur.

Fotoğraf çekmek: Rüyada fotoğraf çekmek eşinizin iş hayatınızda çok etkisi olacağını; solmuş bir fotoğraf ümitsiz bir aşkın hala sizi etkilediğini gösterir.

Fuar: Rüyada fuarda gezdiğinizi görmek hayatınızın çok kısa sürede değişeceğine işarettir. Hareketli bir fuar sıkıntıların geçeceğine yorumlanır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ