Rüya Tabirleri – G ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – G ile Başlayanlar

rüya tabileri g harfi

 

Rüya Tabirleri G Harfi

Garson: Rüyada bir garson size servis yaptıysa işinizde vaktinden önce terfi edeceğinizi veya çok yakında maaşınızın artacağını biliniz.

Gaz: Rüyada gaz dumanları koklayarak kendinden geçmek yakında çok daha hesaplı bir şekilde yaşamaya başlayacağınızı gösterir.

Gazete: Rüyada gazete almak veya okumak yakında alacağınız çok güzel bazı haberlerden dolayı son derece sevineceğinizi ifade eder.

Gebe: Gebelik rüyaları kötüye yorumlanır. Rüyasında gebe olduğunu gören kişi büyük sıkıntıyla karşılaşır. Bu sıkıntı kolay kolay da bitmez.

Gelin: Rüyada gelin görmek iyiye yorumlanır. Gelin neşe, huzur, güzel haber ve yaklaşan güzel günler demektir. Bekarlar içinse evliliğe işarettir.

Gemi: Rüyada kendini bir gemide görmek işte ve aşkta başarılı olacağınıza işarettir; bir gemiye biniyorsanız bazı kimselere karşı ihtiyatlı olun.

Geyik: Rüyada geyik görmek sevdiğiniz kişinin peşine düşmek ve onu elde etmek konusunda son derece ürkek davrandığınızı ifade eder.

Göl: Göllerle ilgili rüyalar aşkla ve gençlikle ilgilidir; bir gölde yıkanmaksa hayatta ilerlemenize engel olan bir şeyin ortadan kaybolmasıdır.

Gölge: Rüyada gölgeler görmek bir dostla kavga edeceğinize işarettir. Birine borç para vereceksiniz ve o parayı geriye alamayacaksınız.

Gökyüzü: Rüyada gökyüzüne çıkmak hüznü işaret eder. Ama eğer merdivenle çıkıyorsanız, başarı ve şöhret sahibi olacağınız anlamına gelir.

Gömlek: Rüyada temiz bir gömlek görmek iş hayatında başarıya; kirli bir gömlek ise aile içinde bir geçimsizlik ya da huzursuzluğa işarettir.

Göz: Rüyada sizi gözetleyen gözler şu anki durumdan memnun olmadığınıza işarettir; şartları değiştirmek için çaba sarf etmeniz gerekiyor.

Gözyaşı: Rüyada gözyaşı dökmek tersine tabir edilerek hayra yorulan bir şeydir; rüyada gözyaşı döken daima mutlu ve şen yaşayacak demektir.

Gül: İster fidanında, ister bir çiçekçide, isterse saça takılmış görülen kırmızı güller evlenmeğe hazırlananlar için çok hayırlı bir işarettir.

Gülmek: Rüyada bir piyese, filme, dinlediğiniz komik bir hikâyeye ya da gülünç bir fıkraya gülmek talihinizin yaver gittiğine işarettir.

Günah: Rüyada günah işlemek yakında başınıza birtakım işler açılacağına işaret eder; işlemeye karşı direnç göstermek başarılı bir hayata işarettir.

Güneş: Rüyada güneş zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Güneşin batışını izlemek bazı kararlardan önce iyice düşünmeniz gerektiğinin habercisidir.

Gürültü: Rüyada şiddetli gürültüler arkadaşlarınızın size çok daha büyük bir yakınlık ve saygı göstermek arzusuyla dolu olduklarını ifade eder.

Güzel: Bir kadının kendini rüyasında çok güzel görmesi birçok talibinin olacağına, bu yüzden karara varmakta acele etmemesi gerektiğine işarettir.

Güvercin: Rüyada güvercin güzel bir haber demektir. Çiçeklerin arasına konan güvercin aşkla sevgiliyle ilgili bir haber geleceğini anlatır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ