Rüya Tabirleri – H ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – H ile Başlayanlar

rüya tabileri h harfi

Rüya Tabirleri H Harfi

Haksızlık: Kendinize haksızlık yapıldığını görmeniz tam tersi bir iyiliğe yorumlanır. Çevrenizdeki insanların tavsiyelerine itimat edin.

Hamile: Hamile olduğunuzu gördüyseniz mutsuz bir evlilik hayatınız olacak. Gerçekten hamileyseniz sorunsuz bir dönem geçireceksiniz.

Hamur: Rüyada hamur yoğurmak kendi gayretinizle başarılı olacaksınız demektir. Tek başınıza girişim yaparak bir konuma geleceğinize işaret eder.

Hap: Hap içtiğinizi gördüyseniz çok ağır sorumluluk üstleneceğiniz, ancak yeterli derecede karşılığını alacaksınız demektir.

Harabe: Harabe rüyaları iki farklı şekilde yorumlanır. Harabede olduğunu gören kimsenin bütün ümidi yok olur; harabeden çıkansa sıkıntıları aşmıştır.

Halı: Rüyada halı zenginliğin haberini verir. Varlıklı arkadaşlara sahip olacağınızı belirtir. Halı üzerinde yürümek mutlu olacağınıza işarettir.

Hastalanmak: Rüyada hastalandığını görmek sağlığın iyi olduğunu anlatır. Çok nadir hastalık rüyası olduğu gibi çıkar.

Havuz: Temiz bir havuza bakmak geleceğin çok parlak olmasına yorulur. Su kirli ve yosunluysa geçmişte kaldığı sanılan sorunlar tekrarlanacaktır.

Hakaret: Rüyada hakarete maruz kaldığını görmek bir kavga veya ufak bir anlaşmazlık yüzünden sevdiğinizden ayrılacağınızı ifade eder.

Harita: Rüyada harita gören veya haritaları çok detaylı inceleyen kimseye yolculuk gözüküyor demektir.

Haset: Birine herhangi bir sebepten dolayı hasetle bakmak tam tersini ifade eder, yani rüyayı gören kişinin haset denilen histen haberi yoktur.

Hatıra: Rüyada bir hatıra almak gayet hoş bir sürprizle karşılaşacağınıza; başkalarına hatıra vermek dost sayınızın daha fazla artacağına işarettir.

Hayalet görmek: Rüyada hayalet görmek daima talihe işaret eder. Bir hayaletin konuştuğunu görmek mali durumunuzun son derece düzeleceğini ifade eder.

Hayır işlemek: Rüyada bir hayır işlemek hayatınızda hiçbir zaman fakir düşmeyeceğinize, başkalarının yardımına muhtaç kalmayacağınıza işaret eder.

Hayran: Herkesi size hayran olmuş veya hayranlıkla bahsediyor görmek sevgilinizin eğer sevgiliniz yoksa en yakınınızın size bağlı olduğunu gösterir.

Hayret etmek: Rüyada hayretler içinde kalmak sahip olduğunuz kabiliyetler ve meziyetler sayesinde her güç durumdan daima sıyrılacağınızı gösterir.

Hediye: Birinden hediye aldığınızı görmek, hem aşk yaşamında hem de iş yaşamında şanslı ve mutlu olacağınızı haber verir.

Hırsız: Rüyada hırsız görmek düşmanlara yorulur. Evinizin soyulduğunu gördüyseniz bazı sıkıntılar yaşadıktan sonra amaçlarınıza ulaşacaksınız.

Horoz: Rüyada horoz görmek iyiye yorulur. Horoz dertlerin geçeceğini bildirir. Horoz ayrıca elinde türlü imkan bulunan biri olarak da yorumlanır.

Hurma: Rüyada hurma almak veya yemek helal kazanç; kuru hurma hastalıkların derman bulması ve eğlenceli zaman geçirmek anlamına gelir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ