Rüya Tabirleri – İ ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – İ ile Başlayanlar

rüya tabileri i harfi

Rüya Tabirleri İ Harfi

İcat: Rüyada bir icat üzerinde çalıştığını gören orijinal bir fikir veya eser ortaya atmadan önce hiç kimseye bahsetmemelidir.

İçecek: Rüyada süt, su, çay veya buna benzer içecekler içmek, büyük bir cömertliğe, bağışlayıcılığa işaret eder.

İçki: Rüyada kendinize hakim olarak içki içmek aklı başında bir insan olduğunuzu ve gayet ince mekanik faaliyetleri yürütebileceğinizi gösterir.

İdam: Rüyada idam edilmek uzun ömürlü olacağınıza işarettir. Başka birinin idamını seyretmekse söylediklerinize dikkat etmeniz için bir ikazdır.

İddia: Rüyada iddiaya girişmek şahsi güvenliğiniz için tehlike teşkil edebilecek bir işe girişmek üzere olduğunuzu ifade eder.

İhanet: İhanete uğramak, genç bir erkek için, aşk acısı ya da iş nedeniyle sıkıntı demektir. Genç kız için dertli ve üzüntülü olacağına yorumlanır.

İflas: Rüyada iflas etmek çok kazançlı ve kârlı işlere atılacak, bunlardan birçok yarar ve kazanç sağlayacaksınız demektir.

İlaç: Rüyada ilaç almak iyiye yorulur. İlaç içmek sağlık durumunuzun iyi

olduğuna ve muradınıza ereceğinize yorumlanır.

İhtiyar: Rüyada kendini ihtiyar görmek uzun bir ömür yaşayacağınıza, size saygılarını ifade için dostlarınızın etrafınıza toplanacağına işarettir.

İğne: Rüyada iğne görmek, önemsiz ama can sıkıcı bir olay yüzünden kısa bir süre için de olsa keyfinizin kaçacağına işarettir.

İkiz: Rüyada ikiz görmek, işinizde orta çapta bir başarı sağlayacağınıza ve her şeyden mütevazı şekilde nasibinizi alacağınıza işarettir.

İkramiye: Rüyada patronunuzdan ikramiye aldığınızı görmek ücret veya maaşınızın zam göreceğine ve işinizde terfi ettirileceğinize işarettir.

İlan: Rüyada bir gazete veya dergide yayınlanmış ilanı okumak, hayat tarzınızı düzelteceğinize işarettir.

İntikam: Rüyada birinden intikam almak işinizde şansınızın ters gideceğine; başka birinin intikamına maruz kalmak işlerinizin düzeleceğine işarettir.

İmza atmak: Rüyada imza atmak iyi şeylere yorulur. Bu rüyayı gören kişi kısa süre içinde dertlerinden kurtulacak, feraha kavuşacak demektir. 

İp: Rüyada kendini iplere dolaşmış ve bir türlü kurtulamıyor görmek rakibinizin sizi ezmek için elinden geleni yapmakta olduğuna işarettir.

İskambil: Rüyada başkalarının iskambil oynadıklarını gören bir müddet için hiçbir önemli adım atmamalı veya hayatında ciddi bir değişiklik yapmamalıdır.

İş: Rüyada yeni bir işe başlamak hayra alamettir. İşten çıkmaksa yapmakta olduğunuz işle daha yakından ilgilenmeniz için bir uyarıdır.

İşkence: İşkenceyle ilgili rüyalar ters tabir olunur. İşkenceye maruz kalmak hayatınız boyunca kederden çok, neşe içinde yaşayacağınıza işaret eder.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ