Rüya Tabirleri – I ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – I ile Başlayanlar

rüya tabileri ı harfi

Rüya Tabirleri I Harfi

Ihlamur: Rüyada çiçek açmış ıhlamur ağacı görmek bolluk ve berekete işaret eder.

Irmak: Rüyada bir ırmağa düşmeniz tehlike içinde olduğunuzu eğer çok uğraşıp da kurtulursanız rahata ereceğinize yorumlanır.

Irak bir yer: Rüyasında ırak bir yere gittiğini gören, çok yakında mevkisinde yükselecek ve aşk hayatında da başarıya ulaşacaktır.

Irk: Rüyasında başka ırktan birisi ile konuştuğunu görmek, rüyayı görenin çok geçmeden denizaşırı bir seyahate çıkacağına işarettir.

Irmak taşı: Rüyada ırmak taşı görmek kişinin meşguliyetine işarettir. Böyle taşların üzerinde çıplak ayakla yürümek aklı başında biri olmayı ifade eder.

Islanmak: İster yağmurda ister suda olsun iyice ıslanmak başarısızlıklarla geçecek bir zamana, bu başarısızlıktan sonra mutluluğa işaret eder.

Isırgan: Rüyanızda ısırgan görmek bahtınızın açık olacağına ve bol para kazanacağınıza yorumlanır.

Isırılmak: Rüyada ısırılmak, düşmanınızla karşı karşıya geleceğinizi ve bu hesaplaşmadan zarar göreceğinizi belirtir.

Islık çalmak: Rüyada ıslık çalmak iyiye yorulmaz. Islık sesi duymak bazı üzücü haberler nedeniyle planlarınızı değiştirmek zorunda kalacaksınız demektir.

Issız bir yer: Rüyada kendini ıssız bir yerde veya dostları tarafından terkedilmiş görmek çok yakında ciddi bir hayal kırıklığına uğrayacağınıza işarettir.

Ispanak: Yaprakları solgun ıspanak görmek gam ve kedere, ıspanağı salata ya da zeytinyağlı yemek olarak görmek hasta için şifaya işaret eder.

Istakoz: Rüyasında ıstakoz gören kimse çeşitli sıkıntıların ardından huzura kavuşacaktır. Eğer ıstakoz canlı ise elinize çok para geçecek demektir.

Isınmak: Rüyada bir ateş karşısında ısındığını görmek kolay elde edilen rızka; üşüyen birini ateş karşısına getirip ısıtmaksa hayra işarettir.

Işık: Rüyada ışık sıkıntıdan sonra huzura kavuşmak anlamındadır. Işık bir gece yarısı görüldüyse bir çocuk sahibi olacaksınız demektir.

Ismarlamak: Rüyada kendinize bir şey ısmarladığınızı görmek, ev hayatınızda geçimsizlik olacağına, gelip geçici üzüntüye gireceğinize işaret eder.

Islahhane: Rüyasında kişinin ıslahhane görmesi, kendisinin ıslaha muhtaç olduğuna ve hareketlerine dikkat etmesi gerektiğine işarettir.

Isıtmak: Rüyada bir yemeği veya bir suyu ısıttığınızı görmek ticari bir işiniz için araya koyduğunuz kişilerin size zararı dokunduğuna işarettir.

Işıldak: Rüyada ışıldaklar görmeniz, geleceğinizin aydınlık olacağına işaret ettiği gibi, kısmet kapılarının bugünlerde size açık olacağına işarettir.

Izdırap: Rüyada ızdırap çektiğinizi gördüyseniz yeni bir işe gireceğiniz anlamına gelir.

Izgara: Rüyada ızgarayı temizlediğini görmek günahlardan arınmaya ve tövbeye işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ