Rüya Tabirleri – K ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – K ile Başlayanlar

rüya tabileri k harfi

 

Rüya Tabirleri K Harfi

Kan: Rüyada kan görülmesi, savaş ve felaket haberi olarak yorumlanır. Hayal kırıklığına uğrayacak ve üzüntülü günler yaşayacaksınız demektir.

Kabahat: Rüyada sizin kusurunuz bulunmayan bir olaydan dolayı kabahatli görülmek düşmanlarınızın yıkılışlarına şahit olacağınıza işarettir.

Kaçmak: Rüyada herhangi bir tehlikeden kaçmak, iş hayatınızdaki zorlukların yakında memnuniyet verici bir şekilde hallolacağına işaret eder.

Kaçırılmak: Rüyada kaçırıldığını görmek birinin sizi eş olarak son derece arzuladığına ve o kişinin sizinle mutlu bir yuva kuracağına işaret eder.

Kafes: Kafes içinde hayvan görmek bir mirasa konacağınıza işarettir. Boş bir kafes birçok ülkeyi gezmek için bir seyahate çıkacağınıza işarettir.

Kahve: Rüyada kahve içmek çok hayırlıdır çünkü kahve içmek çok kısa bir zamanda mutlu olup hayattan keyif almaya başlayacağınıza işaret eder.

Kalp: Kalbi bir vücut organı ve bir aşkın simgesi olarak rüyada görmek iyi bir işarettir. Bekarlar için çok yakında evleneceklerine işaret eder.

Kamp: Rüyada bir kamp kurmak ve bir kamp işletmek yaptığınız bir yatırımın ummayacağınız kadar çok para getireceğini ifade eder.

Kapıcı: Rüyada iş başında bir kapıcı görmek gerek işte gerekse özel hayatta sizden istenilen talepleri karşılayıp çok güç bulacağınıza işarettir.

Kar: Rüyada tertemiz kar aşkta son derece mutlu olacağınızı gösterir. Kirli, pis, ezilmiş kar görmekse planlarınızın suya düşeceğine işarettir.

Karanlıkta: Rüyada kendini karanlıkta kaybolmuş görmek, çok yakında dostlarınızın yardımına muhtaç olacağınıza işarettir.

Kavga etmek: Rüyada sevdiğinizle kavga etmek yaklaşan bir evliliğe işarettir. Komşuyla kavga etmek görmeyi istediğiniz şehirlere gideceğinizi ifade eder.

Kaza: Bir otomobilde, uçakta, gemide, motorda veya trende kazaya uğradığını gören kimse, bir müddet için bu araçlarla yola çıkmamalıdır.

Kedi: Rüyada uyuyan bir kedi görmek mutlu bir nişana; mırıl mırıl bir kedi görmekse aldığınız iyi haberlerle pek keyifleneceğinize işarettir.

Kibrit: Bir kutuda bulunan veya bir yerlere saçılmış birkaç kibrit görmek size yardımı dokunacak önemli kişilerle tanışacağınıza işarettir.

Kiraz: Rüyada kiraz görmek aldığınız kötü haberlerin aslının çıkmayacağına; kiraz toplamak eş olarak istediğiniz biriyle evleneceğinizi gösterir.

Kırmızı rüyalarda şans ifade eden bir renktir. Kırmızı görmek, uzun ömre, zinde bir yapıya, mali bakımdan daima sağlam bir duruma işarettir.

Kıskanmak: Rüyada sevgilinizi kıskanmak, gerçek hayatınızda kıskançlık hisleri duymak için en ufak bir sebebin dahi olmadığını gösterir.

Koku: Rüyada nefis bir koku almak aşkta büyük başarıya ve uzun zamandır beklediğiniz bir planın gerçekleşmiş olduğuna işarettir.

Konuşmak: Rüyada konuşmak bir müddetten beri sizi düşündüren meselelerin kendiliklerinden memnuniyet verici bir tarzda hallolacaklarına işarettir.

Köpek: Köpekle ilgili rüyalar hayırlı rüyalardır. Havlayan köpek görmek, dostlarınızın sizi savunmak için seslerini yükselteceklerine işarettir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ