Rüya Tabirleri – K ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – K ile Başlayanlar

rüya tabileri k harfi

 

Rüya Tabirleri K Harfi

Kan: Rüyada kan görülmesi, savaş ve felaket haberi olarak yorumlanır. Hayal kırıklığına uğrayacak ve üzüntülü günler yaşayacaksınız demektir.

Kabahat: Rüyada sizin kusurunuz bulunmayan bir olaydan dolayı kabahatli görülmek düşmanlarınızın yıkılışlarına şahit olacağınıza işarettir.

Kaçmak: Rüyada herhangi bir tehlikeden kaçmak, iş hayatınızdaki zorlukların yakında memnuniyet verici bir şekilde hallolacağına işaret eder.

Kaçırılmak: Rüyada kaçırıldığını görmek birinin sizi eş olarak son derece arzuladığına ve o kişinin sizinle mutlu bir yuva kuracağına işaret eder.

Kafes: Kafes içinde hayvan görmek bir mirasa konacağınıza işarettir. Boş bir kafes birçok ülkeyi gezmek için bir seyahate çıkacağınıza işarettir.

Kahve: Rüyada kahve içmek çok hayırlıdır çünkü kahve içmek çok kısa bir zamanda mutlu olup hayattan keyif almaya başlayacağınıza işaret eder.

Kalp: Kalbi bir vücut organı ve bir aşkın simgesi olarak rüyada görmek iyi bir işarettir. Bekarlar için çok yakında evleneceklerine işaret eder.

Kamp: Rüyada bir kamp kurmak ve bir kamp işletmek yaptığınız bir yatırımın ummayacağınız kadar çok para getireceğini ifade eder.

Kapıcı: Rüyada iş başında bir kapıcı görmek gerek işte gerekse özel hayatta sizden istenilen talepleri karşılayıp çok güç bulacağınıza işarettir.

Kar: Rüyada tertemiz kar aşkta son derece mutlu olacağınızı gösterir. Kirli, pis, ezilmiş kar görmekse planlarınızın suya düşeceğine işarettir.

Karanlıkta: Rüyada kendini karanlıkta kaybolmuş görmek, çok yakında dostlarınızın yardımına muhtaç olacağınıza işarettir.

Kavga etmek: Rüyada sevdiğinizle kavga etmek yaklaşan bir evliliğe işarettir. Komşuyla kavga etmek görmeyi istediğiniz şehirlere gideceğinizi ifade eder.

Kaza: Bir otomobilde, uçakta, gemide, motorda veya trende kazaya uğradığını gören kimse, bir müddet için bu araçlarla yola çıkmamalıdır.

Kedi: Rüyada uyuyan bir kedi görmek mutlu bir nişana; mırıl mırıl bir kedi görmekse aldığınız iyi haberlerle pek keyifleneceğinize işarettir.

Kibrit: Bir kutuda bulunan veya bir yerlere saçılmış birkaç kibrit görmek size yardımı dokunacak önemli kişilerle tanışacağınıza işarettir.

Kiraz: Rüyada kiraz görmek aldığınız kötü haberlerin aslının çıkmayacağına; kiraz toplamak eş olarak istediğiniz biriyle evleneceğinizi gösterir.

Kırmızı rüyalarda şans ifade eden bir renktir. Kırmızı görmek, uzun ömre, zinde bir yapıya, mali bakımdan daima sağlam bir duruma işarettir.

Kıskanmak: Rüyada sevgilinizi kıskanmak, gerçek hayatınızda kıskançlık hisleri duymak için en ufak bir sebebin dahi olmadığını gösterir.

Koku: Rüyada nefis bir koku almak aşkta büyük başarıya ve uzun zamandır beklediğiniz bir planın gerçekleşmiş olduğuna işarettir.

Konuşmak: Rüyada konuşmak bir müddetten beri sizi düşündüren meselelerin kendiliklerinden memnuniyet verici bir tarzda hallolacaklarına işarettir.

Köpek: Köpekle ilgili rüyalar hayırlı rüyalardır. Havlayan köpek görmek, dostlarınızın sizi savunmak için seslerini yükselteceklerine işarettir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
bool(false)