Rüya Tabirleri – L ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – L ile Başlayanlar

rüya tabileri l harfi

 

Rüya Tabirleri L Harfi

Laboratuvar: Rüyada laboratuvar görmek sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini aksi takdirde çok ciddi bir hastalığa yakalanabileceğinizi işaret eder.

Lacivert: Rüyada lacivert görmek, resmi bir toplantıya davet alacağınıza yorumlanır.

Lahana: Rüyada lahana hayatınızda birçok sıkıntı yaşayacaksınız demektir. Eğer lahana yeşilse, aşk yaşamınız altüst olacak.

Lale: Rüyada lale, güzel ve iyi bir kimseye aşık olacağınızı işaret eder. Lale dikmek çevrenizdeki insanlara yardımda bulunacağınıza işarettir.

Lamba: Rüyada ışık veren her şey gibi lamba da iyiye yorumlanır. Rüyasında lambayı yakan kişi, istediği işte başarı kazanır.

Lastik: Rüyada lastik görmek, ikiyüzlü bir kişiyle tanışacağınıza, onunla bir iş yapmaya kalkıştığınızda büyük zarar edeceğinize yorumlanır.

Lav: Rüyada yanardağdan akan lav görmek, büyük bir aşk macerası yaşamak anlamındadır. Bu aşka çok dikkat etmeniz gerekir.

Leblebi: Rüyada leblebi görmek iyi olmayan bir işten gelen paradır. Leblebi yiyen bir kişi bir borcu ödemeye mecbur olacak demektir.

Leğen: Rüyada bir leğeni suyla doldurmak mutlu günlerle dolu bir ömre; leğeni boşaltmaksa başınıza dert açan problemlerden kurtulacağınıza işarettir.

Leke: Rüyada leke tatsızlık, hoşa gitmeyen durum, kötü olaylar demektir. Elbisesinde leke olduğunu gören kişi dert alır.

Leopar: Rüyada leopar görmek, rakiplerinizin sizin çok önemli sırlarınızı ele geçirerek işlerinizi altüst edeceğine yorumlanır.

Leylak: Rüyada leylak güzel ve çok iyi niyetli birisine aşık olacağınıza işaret eder.

Leylek: Rüyada leylek bilgili, nazik, sakin, dengeli, iyi niyetli, hikmet sahibi biri olarak yorumlanır. Uçan bir leylek gören güzel haber alır.

Likör: Rüyada likör, sağlığınıza dikkat etmezseniz hastalığa yakalanmanız demektir. Likör içmekse herkesin gözünün üzerinizde olduğuna yorulur.

Liman: Rüyasında liman gören kimse, gelecekte çok mutluluk verecek haberler alınacak demektir.

Limon: Rüyada limon yemek veya görmek, bazı hayal kırıklıkları uğrayacağınıza yorumlanır. Etrafınızda sizi kıskanan insanlar var demektir.

Loğusa: Rüyada erkeğin kendisini loğusa görmesi güzel bir işe; kadının kendisini loğusa görmesi geçici bir rahatsızlığa yorulur.

Lokanta: Rüyada kendinizi kalabalık bir lokantada görmek cazip bir makam için müracaat eden birçok rakip arasında ağır basacağınıza işarettir.

Lokum: Rüyada lokum yiyen kısa zamanda mutluluk verici bir haber alır. Bu haber sayesinde günleri mutlu geçecek demektir.

Lüks: Rüyada çok lüks bir hayat yaşadığını görmek, hayra alamet değildir. Çok lüks yaşadığını gören bir iki sene çok sıkıntı çekecek demektir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ