Rüya Tabirleri – Ö ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – Ö ile Başlayanlar

rüya tabileri ö harfi

 

Rüya Tabirleri Ö Harfi

Ödemek: Rüyada borç ödemek, başkalarının parasını harcamak mesuliyetine ve onların menfaatlerini korumak şerefine nail olacaksınız demektir.

Ödünç: Rüyada bir şeyi ödünç vermek bir yoksula yardıma işaret eder. Ödünç para istediğini görmek hastalık veya şiddete yorumlanır.

Öfke: Rüyada öfke hissetmek bir sıkıntının atlatacağını belirtir. Başka insanların öfkelendiğini görmek yaşamınızda dertli günler demektir.

Öğüt: Rüyada birinden öğüt alıyorsanız özel hayatınıza çok dikkat etmelisiniz, hata yapabilirsiniz. Siz birine öğüt veriyorsanız kalp kıracaksınız.

Öğretmen: Öğretmen rüyası gören kişi arkadaş sandığı kişilere dikkat etmesi gerekir. Öğretmen olduğunu görmek bir sorumluluk almak demektir.

Öksürmek: Rüyada öksürmek bir mevkiye getirileceğinize ve mali bakımdan sizden üstün olan kimselerin size saygı duyacaklarına işarettir.

Öksüz: Rüyada kendinizi öksüz görmek, daima refah içinde yaşayacağınıza, dostlarınız ve aileniz tarafından çok sevileceğinize işaret eder.

Ökseotu: Rüyada ökseotu görmek şansınızın yaver gideceğine işarettir. Ökseotu altında öpüşmek şüpheden uzak mutlu bir hayata işarettir.

Önlük: Rüyada kirli bir önlük giymek yeni elbiseler giyeceğinize işarettir. Önlük yamamak yeni bir aşk macerasına işaret eder.

Ölü: Rüyada ölü görmek hayra yorulur. Ölmüş insanların rüya aleminde söyledikleri doğru olarak çıkar.

Öpüşme: Öpüşmek rüyaları tabiatıyla aşkla, flörtle ve evlilikle ilgili rüyalardır. Sevgiliyi öpmek, onunla kuracağınız yuvada mutluluğa işarettir.

Ördek: Havada uçan veya gölde yüzen bir ördek görmek huzur içinde yaşadığınıza ve hayatınızdan memnun olduğunuza işarettir.

Örgü: Rüyada örgü güzel ve mutlu bir hayat süreceksiniz demektir. Çok güzel bir aile sahibi olacağınıza işaret eder.

Örtü: Rüyada örtü görmek gizli ve kötü bir komplonun hazırlandığına yorumlanır. Rüyada örtü gizlenen şeylerin gizli kalmayacağına işarettir.

Örümcek: Rüyada örümcek görmek mutlu olacağınız bir haber almak demektir. Örümceğin evde dolaştığını görmek parasız kalmamak anlamındadır.

Örümcek ağı: Rüyada örümcek ağı, işlerinizin bozulacağına ama sonradan düzeleceğine işarettir. Kadınlar için yakınlarıyla arasının açılmasına yorumlanır.

Ölmek: Rüyada öldüğünü görmek hassas kişilerde birinin ölümünü hissetmek olabileceği gibi yaşlı kişiler için ölüme hazırlık denemesi olabilir.

Öğrenci: Rüyada öğrenci görmek mutluluk ve sevinçle yorumlanır. Bir öğrenciye ders verdiğinizi görmek, iyi ve çalışkan biri olduğunuza işaret eder.

Ödeşmek: Rüyada ödeşmek üzüntüyle bitecek olan bir mutluluğa yorumlanır. Sıkıntıyı sevdiklerinizle daha çok vakit geçirerek atlatmaya çalışmalısınız.

Özür dilemek: Rüyada özür dilemek hatalı yol ve yöntemlerden uzak durmaya, saygınlığa erişmeye işaret eder. Kavga ettiğiniz biriyle barışacaksınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ