Rüya Tabirleri – O ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – O ile Başlayanlar

rüya tabileri o harfi

 

Rüya Tabirleri O Harfi

Ocak: Rüyada boş ocak görmek henüz hayata geçirmediğiniz plan halinde olan bir iştir. Bir ocağın sönmesi, işte bozulmaya işaret eder.

Oda: Rüyada oda görmek giriştiğiniz işte, zor da olsa mutluluğa ve başarıya ulaşacağınıza yorumlanır.

Odun: Rüyada ateşe odun atmak, genç bir erkek için arkadaşının ihanetine; evliler için para sıkıntısının neden olacağı kavgaya yorumlanır.

Oğlak: Rüyada oğlak görmek erkek çocuğa yorumlanır. Oğlağın kesildiğini görmek kendisinin veya akrabasının erkek çocuğunun başına kötü bir şey geleceğine işarettir.

Oğul: Rüyasında oğlu olduğunu gören şanslı bir döneme girecektir. Kendi oğlunu görmek, sıkıntılı bir döneme gireceğinize işaret eder.

Oje: Rüyada oje görmek süse aşırı derecede düşkün olması ve bu düşkünlüğün etrafındakilerce kötü karşılandığını işaret eder.p>

Ok: Rüyada ok görmek bir hizmet için başka memleketlere gönderilen elçilere, mektuba, düşmana karşı kuvvete yorumlanır.

Oklava: Rüyada oklava görmek iyi, çalışkan, dürüst ve hizmetkar olarak tanımlanır. Oklavayla hamur açmak, emeğinize ve çalışkanlığınıza işaret eder.

Okul: Rüyada okul görmek kültür bakımından engin olanaklarla karşılaşacağınıza ve bu sayede hayatınızı yeniden yönlendireceğinize işarettir.

Okumak: Rüyanızda kitap okuyorsanız çevrenizdeki insanları etkileyeceğinize işaret eder. Ufak sorunları çok büyüttüğünüze de yorumlanır.

Okyanus: Rüyada okyanus gördüyseniz bir iş için veya seyahat amaçlı yurtdışına çıkarak seyahate gidecekseniz demektir.

Oluk: Rüyada oluk görmek sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız demektir. Oluktan temiz su akıyorsa, işlerinizde başarı kazanacaksınız.

Opera: Rüyada operaya gitmek arkadaşlarınızla eğlenceli zaman geçireceksiniz demektir. Kötü giden işlerinizde başarı sağlayacağınıza işaret eder.

Orman: Rüyada ormanda yürümek işlerinizi yoluna koymaya; ormanda kaybolmak iş hayatında zorluklara; yeşil bir ormansa işinizde başarıya işarettir.

Ordu: Rüyada ordu görmek bozgunluğun önlenmesine; orduda bulunmak düşmanlar tarafından yapılacak bir saldırıya yorumlanır.

Ot: Rüyada ot topladığını görmek fakirlikten kurtulup zenginleşeceğine yorumlanır. Güzel kokulu ot görmek sıkıntılı bir olayın haberidir.

Otobüs: Rüyada otobüs görmek uzaktaki dostlarınızla görüşeceğinizi bildirir. Otobüste yolculuk yaparken görülmesi iftiraya uğrayacağınızı işarettir.

Otomobil: Rüyada otomobil kullanmak hayatınızı istediğiniz gibi yaşıyorsunuz demektir. Otomobili biri kullanıyorsa hayatınızı başkaları yönetiyordur.

Oyuncak: Rüyada oyuncak satın almak yardımsever bir kişi olduğunuza; oyuncakla oynamak iyiliklerinizin istismar edileceğine yorumlanır.

Oy pusulası: Rüyada oy pusulası görmek, iki seçenek arasında kaldığınıza, birisinin tercih edilmesi gerektiğine yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ