Rüya Tabirleri – P ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – P ile Başlayanlar

rüya tabileri p harfi

 

Rüya Tabileri P Harfi

Padişah: Rüyada padişah mutlu bir rüya olarak yorumlanır. Eğer evli değilseniz evleneceğinize; evliyseniz geçimli bir hayatınız olacağına yorumlanır.

Panter: Rüyada panter görmek, güzel bir aşk yaşayacağınıza, ancak para krizi içine düşeceğinize yorumlanır. İş hayatında başarısızlığı belirtir.

Pantolon: Rüyada eski ve yırtık pantolon giymek acı ve üzüntüye yorumlanır. Güzel ve yün pantolon, rengi ne olursa olsun çok iyi şekilde yorumlanır.

Park: Rüyada parkta dolaşmak çok eğlenceli bir tatile yorumlanır. Parka girememekse önemli bir fırsatı kaçıracağınızı haber verir.

Pasta: Rüyada pasta yemek, geçici bir ziyaret ve birtakım eğlenceleri bildirir. Pasta almak rüya sahibinin yeni arkadaşları olacağını işaret eder.

Patates: Rüyada patates görmek mal, şöhret, mutluluk ve refaha yorumlanır. Patates soymak, kısmete ve arzu edilen isteğe işaret eder.

Patron: Rüyada patronunuzu görmek, çok çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza yorumlanır. Bu rüya, iş değiştireceğinizi de işaret eder.

Pencere: Rüyada pencere görmek üzüntülerden ve dertlerden kurtulunacağına işarettir. Aşkta ise derman bulacağınıza işaret eder.

Peynir: Rüyada peynir yemek, iş yaşamında kandırılmaya yorumlanır. Peynir görmek veya almak, erkekler için büyük para kazancına işaret eder.

Para: Rüyada para almak/vermek iyi şans ve zenginlik demektir. Para bulmak şansın açılacağına; para kaybetmekse kısa süreli sıkıntıya işarettir.

Pamuk: Rüyada pamuk görmek işinizin çok büyüyeceğine işarettir. Pamuk toplamak, yarınlarınızın, dünlerinizden daha iyi olacağına işaret eder.

Papatya: Rüyada papatya şanstır ve en güzel hayallerinizin gerçekleşeceğini gösterir. Beyaz papatyalar sevgilinizin size sadık kalacağına işarettir.

Parmak: Rüyada parmak uçlarını suya daldırmak veya parmaklarınızı emmek, kötü haber beklemekte olduğunuz halde güzel haberler alacağınıza işarettir.

Parti: Rüyada sık sık parti verdiğinizi veya misafir olarak katıldığınızı görmek, gerçekte son derece sosyal bir hayat yaşayacağınıza işarettir.

Piknik: Rüyada piknik şansa işaretidir. Sevgililerin kendilerini piknikte görmeleri ileride mutlu olacaklarına ve engelleri aşacaklarına işarettir.

Piyango: Rüyada piyango çıkması, iş hayatında sizi mahvetmeye, ev hayatınıza da müdahele etmeye  çalışan dostlara dikkat etmeniz için bir ikazdır.

Piyano: Rüyada birinin piyano çaldığını dinlemek, hayatınızda hoş olmayan bir olayın herkesi memnun edecek şekilde kapanacağına işarettir.

Porselen: Rüyada porselen görmek veya kullanmak fevkalade ince zevkli olduğunuza ve evinizi gayet güzel bir şekilde döşeyeceğinize işarettir.

Plato: Rüyada palto giymek, iyi bir makama yükseleceğine yorumlanır. Yeni bir palto, akademisyen olacağınızı işaret eder.

Polis: Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ