Rüya Tabirleri R ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri R ile Başlayanlar

rüya tabileri r harfi

 

Rüya Tabileri R Harfi

Radar: Rüyada radar görmek etrafınızda ikiyüzlü ve dedikoducu insanlar var demektir, bu insanlardan uzak durmanız gerektiğini işaret eder.

Radyo: Rüyada radyo, haber almak şeklinde belirtilir. Çalan bir radyo acele bir haberdir, kısa zamanda haber alınacağını işaret eder.

Raf: Rüyada raf görmek, yaşamınızın düzgün devam edeceğine ve güzel günler göreceğinize yorumlanır. Boş raf kötü şansın ve üzüntünün haberidir.

Rahim: Rüyada rahim ağrısı çekmek ve kıvranmak, yakında bir bebek bekleyeceğinize ve hayırlı bir çocuk doğuracağınıza işarettir.

Rahip: Rüyada rahip görmek kadınsa hamile kalacağına; erkekse işlerinde başarılı olacağına işarettir. İyi bir haber alınacağınıza da yorumlanır.

Raket: Rüyada raket görmek, zamanın hoşça geçeceğini, fakat bu arada bazı fırsatların da kaçabileceğini açıklar.

Rakip: Rüyada iş hayatınızdaki rakipleri görmek, sırdaşınız olan ve her adımınızı bilen kişilerin rakiplerinizle sıkı fıkı olduklarını ifade eder.

Randevu: Rüyada birine bir iş için randevu vermek sözünü yerine getirmeye, randevu talep etmek bir ihtiyaç arz etmeye işaret eder.

Ray: Rüyada ray görmek orta yolu tercih etmeye, aşırılıktan uzak durmaya, bir kötülüğe ulaşmak için gerekli şeylerin eksik olduğuna işaret eder.

Reçel: Rüyada reçel yemek hiç ilginiz olmadığı halde bir olaya karışacağınıza; reçel görmekse can sıkıcı bir problemi halledeceğinize işarettir.

Reçete: Rüyada elinizde bir reçeteyle bir eczaneye girdiğinizi görmeniz, önemli bir işiniz için bir bilgine bilgi danışacağınıza işaret eder.

Reddetmek: Rüyada bir teklifi reddettiğinizi görmek; aile ve aşk hayatınızda büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağınıza işarettir.

Reklam: Rüyada reklam görmek hatalı davranışlar nedeniyle arkadaş çevrenizden dışlanacaksınız demektir.

Rende: Rüyada rende görmek, bir miktar para kaybına uğrayacaksınız demektir. Bir şeyi rendelediğini gören, başkasının kazancını alacaktır.

Resim: Rüyada duvarda resim görmek, iyi bir eş bulacağınıza işarettir. Bir dükkanın vitrininde resimler görmek, işinizde başarıya işarettir.

Roket: Rüyada roket görmek, çok büyük bir başarı kazanacak ve mutlu olacağınız bir kişiyle güzel bir aşk yaşayacaksınız demektir.

Ruj: Rüyada kadının ruj sürmesi tatlı dilli olmasına, eşine kompliman yapmasına; erkeğin ruj sürmesi sözde riyakarlığa işaret eder.

Rüşvet: Rüyada rüşvet alırsanız bu elinize kısa zaman sonra para geçecek demektir. Ya da verdiğiniz bir borcu geri alacaksınız demektir.

Rüya: Rüya içinde rüya görmek, gerçek hayatta hayal ettiğiniz şeylerin hepsinin son harfine kadar hayatta gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüzgar: Rüyada hafif rüzgar yeni olaylara, güzel gidecek iş yaşamına işaret eder. Sert rüzgar, bütün hayat tarzınızın değişeceğini haber verir. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ