Rüya Tabirleri – Ş ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – Ş ile Başlayanlar

rüya tabileri ş harfi

 

Rüya Tabirleri Ş Harfi

Şahin: Rüyada şahin gören kişinin çok dikkatli olması gerekir. Aksi takdirde, bazı insanlar size kötülük yapacak, bunu bilmelisiniz.

Şaka: Rüyada bir şakaya gülmek iyi haberler alacağınıza; bir şakadan hoşlanmamak unutmuş olduğunuz bir af dilemeye işarettir.

Şal: Rüyada şal görmek çok yakında arsa veya bir tarla alacağınıza yorumlanır. Omzuna şal aldığını görmek yakın zamandaki bir evliliğe işarettir.

Şamdan: Rüyada şamdanda mum yanması dertlerin geride kaldığını belirtir. Değerli taşlarla kaplı bir şamdan büyük bir paranın getireceği mutluluktur.

Şampanya: Rüyada şampanya içmek çok hırslı olduğunu, artık hırsın dizginlenmesi gerektiğini işaret eder. Kristal kadehteki şampanya gönül işidir.

Şampuan: Rüyada saçınızı şampuanladığınızı görmek, bazı dert ve sıkıntılardan çok kısa bir süre sonra sıyrılacağınız anlamına gelir.

Şapka: Rüyada şapka satın almak birisinin yardımı ile işlerinin kolaylaşacağına ve başarıya ulaşacağına, böylece kazancın artacağına yorumlanır.

Şarap: Rüyada şarap içmek iş hayatında size yardımcı biriyle tanışacağınızı; bir kadının rüyasında şarap içmesi o yıl içinde evleneceğini gösterir.

Şeftali: Rüyada olgun şeftali almak para kazanmak demektir. Şeftalileri ağaçta görmek ise varlıklı bir aileden birisiyle evlenmek anlamındadır.

Şeker: Rüyada şeker görülmesi ferahlığa ve sevince yorumlanır. Şeker almak, yemek, eğlenceli bir yaşama sahip olmak, zengin olmak anlamındadır.

Şemsiye: Rüyada yağmurda şemsiyeyle yürümek kişinin çok zor bir duruma düştüğünde ona destek olacak iyi bir arkadaşı olduğuna yorumlanır.

Şerbet: Rüyada şerbet içtiğini görmek malınızın ve de paranızın sağlayacağı imkanlarla ömrünüzün sonuna kadar rahat içinde yaşayacağınızı belirtir.

Şeytan: Rüyada şeytan görmek amaçlarınıza ulaşmak için yaptığınız kötülüklere ve hilelere artık son vermelisiniz anlamındadır.

Şiir: Rüyada şiir okumak yalancı şahitlik yapacağınıza yorumlanır. Duygu ve düşüncelerinizi açıklayarak istediğiniz kimseyi etkileyeceksiniz.

Şimşek: Rüyada gökte şimşek görmek zorluklarla mücadeleyi belirtir. Eve yıldırım düştüğünü görmek, başınıza birçok sıkıntı geleceğine yorumlanır.

Şiş: Rüyada demir şiş görmek, işleriniz çok iyi olacak, kazandığınız parayla iyice güçleneceksiniz demektir.

Şişe: Rüyada dolu şişe aşkta ve işte başarıya; boş şişe hayallerinizin suya düşeceğine; kırık bir şişe de acı bir tecrübeye işaret eder.

Şişman: Rüyada şişmanladığını görmek, yaşamınızda bazı güzel değişimler yapacağınıza yorumlanır. Şişman insanlar görmek zenginliğe yorumlanır.

Şöhret: Rüyada kendinizi şöhret sahibi görmek, davranışlarınızda dikkatli olmalı, yoksa hem siz hem de çevrenizdeki insanlar çok üzülecek demektir.

Şömine: Rüyada şömine can derdi demektir. Eğer şöminede ateş yanıyorsa, bu şansınızın iyi olacağına ve işlerinizin yoluna gireceğine yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ