Rüya Tabirleri – Ş ile Başlayanlar

rüya tabileri ş harfi

Rüya Tabirleri – Ş ile Başlayanlar

rüya tabileri ş harfi

 

Rüya Tabirleri Ş Harfi

Şahin: Rüyada şahin gören kişinin çok dikkatli olması gerekir. Aksi takdirde, bazı insanlar size kötülük yapacak, bunu bilmelisiniz.

Şaka: Rüyada bir şakaya gülmek iyi haberler alacağınıza; bir şakadan hoşlanmamak unutmuş olduğunuz bir af dilemeye işarettir.

Şal: Rüyada şal görmek çok yakında arsa veya bir tarla alacağınıza yorumlanır. Omzuna şal aldığını görmek yakın zamandaki bir evliliğe işarettir.

Şamdan: Rüyada şamdanda mum yanması dertlerin geride kaldığını belirtir. Değerli taşlarla kaplı bir şamdan büyük bir paranın getireceği mutluluktur.

Şampanya: Rüyada şampanya içmek çok hırslı olduğunu, artık hırsın dizginlenmesi gerektiğini işaret eder. Kristal kadehteki şampanya gönül işidir.

Şampuan: Rüyada saçınızı şampuanladığınızı görmek, bazı dert ve sıkıntılardan çok kısa bir süre sonra sıyrılacağınız anlamına gelir.

Şapka: Rüyada şapka satın almak birisinin yardımı ile işlerinin kolaylaşacağına ve başarıya ulaşacağına, böylece kazancın artacağına yorumlanır.

Şarap: Rüyada şarap içmek iş hayatında size yardımcı biriyle tanışacağınızı; bir kadının rüyasında şarap içmesi o yıl içinde evleneceğini gösterir.

Şeftali: Rüyada olgun şeftali almak para kazanmak demektir. Şeftalileri ağaçta görmek ise varlıklı bir aileden birisiyle evlenmek anlamındadır.

Şeker: Rüyada şeker görülmesi ferahlığa ve sevince yorumlanır. Şeker almak, yemek, eğlenceli bir yaşama sahip olmak, zengin olmak anlamındadır.

Şemsiye: Rüyada yağmurda şemsiyeyle yürümek kişinin çok zor bir duruma düştüğünde ona destek olacak iyi bir arkadaşı olduğuna yorumlanır.

Şerbet: Rüyada şerbet içtiğini görmek malınızın ve de paranızın sağlayacağı imkanlarla ömrünüzün sonuna kadar rahat içinde yaşayacağınızı belirtir.

Şeytan: Rüyada şeytan görmek amaçlarınıza ulaşmak için yaptığınız kötülüklere ve hilelere artık son vermelisiniz anlamındadır.

Şiir: Rüyada şiir okumak yalancı şahitlik yapacağınıza yorumlanır. Duygu ve düşüncelerinizi açıklayarak istediğiniz kimseyi etkileyeceksiniz.

Şimşek: Rüyada gökte şimşek görmek zorluklarla mücadeleyi belirtir. Eve yıldırım düştüğünü görmek, başınıza birçok sıkıntı geleceğine yorumlanır.

Şiş: Rüyada demir şiş görmek, işleriniz çok iyi olacak, kazandığınız parayla iyice güçleneceksiniz demektir.

Şişe: Rüyada dolu şişe aşkta ve işte başarıya; boş şişe hayallerinizin suya düşeceğine; kırık bir şişe de acı bir tecrübeye işaret eder.

Şişman: Rüyada şişmanladığını görmek, yaşamınızda bazı güzel değişimler yapacağınıza yorumlanır. Şişman insanlar görmek zenginliğe yorumlanır.

Şöhret: Rüyada kendinizi şöhret sahibi görmek, davranışlarınızda dikkatli olmalı, yoksa hem siz hem de çevrenizdeki insanlar çok üzülecek demektir.

Şömine: Rüyada şömine can derdi demektir. Eğer şöminede ateş yanıyorsa, bu şansınızın iyi olacağına ve işlerinizin yoluna gireceğine yorumlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top