Rüya Tabirleri – S ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – S ile Başlayanlar

rüya tabileri s harfi

 

Rüya Tabirleri S Harfi

Saat: Rüyada saatin tiktakları duymak, geleceğinizle ilgili karar verirken dostlarınızın değil, kendi istediğinizin olması gerektiğine işarettir.

Sabun: Rüyada sabun görmek, başınıza bazı dertler açılacağına ve kendinizi toparladığınız takdirde, bu dertleri halledeceğinize işarettir.

Saç: Rüyada kumral saçlı birini görmek iş hayatında başarıya; siyah saç mali bakımdan bazı kayıplara; kızıl saçsa duygusal güçlüklere işarettir.

Sadakatsizlik: Rüyada sadakatsizlik, eşinizin size son derece sadık olduğunu gösterir; sadakatsizlik gösteren sevgilinizse rüya yine tersine tabir olunur.

Sakal: Rüyada sakal görmek, çevrenizdekilerin saygısını kazanacak işler yapacaksınız; sakalınızı kesmekse dertlerinizden kurtulacaksınız demektir.

Sakız: Rüyada sakız görmek zor kazanılacak bir paraya yorumlanır. Sakız çiğnemek dedikoduya; sakız bulmak kötü bir haber alacağınıza işarettir.

Sal: Rüyada erkek kendisini salla akıntıya kapılmış görürse ilk önce kötü ama sonra iyi bir değişiklik; bir kadın görürse aşkta başarı demektir.

Salça: Rüyada salça dertlerin azalacağına, işlerinizin iyiye gideceğine yorumlanır. Bir yemeğin üzerine dökülmüş salça kötülüğü gizlemek demektir.

Salıncak: Rüyada salıncağa binmek kısa sürecek ilişkilere işarettir. Salıncakta sallanmak evli veya bekar için çok önemli bir dönemi belirtir.

Saman: Rüyada saman ve samanlık bolluğun belirtisidir. Elinizi attığınız her işte başarılı olacak, para durumunuzu düzelteceksiniz demektir.

Sandalye: Rüyada sandalyede oturan, işinde ilerler ama birinin hareketsiz sandalyede oturduğunu gördüyseniz, bu kişinin ölüm haberini alacaksınız.

Sandık: Rüyada sandık, nereden geldiği belli olmayan kısmettir. İçi dolu sandık görmek zenginliğe, boş sandık kıymetsiz şeylere işaret eder.

Savaş: Rüyada bir savaş meydanı veya savaş görmek, yakında size yakın kimselerle aranızda bazı kavgaların patlak vereceğini gösterir.

Sevgili: Rüyada görülen sevgili güzel bir evliliğe yorumlanır. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacağına yorumlanır.

Seyahat: Rüyada bir seyahate çıkmakta isteksizlik gösteren, o yolculuktan tamamen vazgeçmeli veya onu mümkün mertebe geciktirmeye çalışmalıdır.

Sigara: Rüyada sigara içmek, iş branşınızda zirveye kadar yükseleceğinize; bir sigara yakmak girişmiş olduğunuz işte çok büyüyeceğine işarettir.

Silah: Rüyada silah sesi işitmek başka bir şehirde güzel bir mevki sağlayacağınıza; silahı elde acemice tutmak kötü haberler alacağınıza işarettir.

Simit: Rüyada simit, az mala işaret eder. Elinde simit olduğunu ama bunu yemediğini gören para kazanacaktır çünkü simit eldeki kazancı belirtir.

Su: Rüyada şırıl şırıl akan su görmek, dost görünüp aslında zararı dokunacak kimselere karşı tetikte olmanız gerektiğini ifade eder.

Süt: Rüyada süt içmek mutluluğun ve başarının işaretidir. Süt dökmek, yakın bir arkadaşınızın yüzünden zarara uğrayacağınızı belirtir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ