Rüya Tabirleri – T ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – T ile Başlayanlar

rüya tabileri t harfi

Rüya Tabirleri T Harfi

Tabak:Rüyada tabak görmek güzel olaylar olacağına yorumlanır. Temiz, sağlam ve boş tabak alan kişi çok para kazanacağı yeni bir işe atılır.

Tabanca: Rüyada tabanca güçlü ve saygı duyulan biri olmak demektir. Elinde tabanca olan kimse, yaşamında yüksek makamlara yükselir.

Tabut: Rüyada tabut görmek, zorlukların üstesinden gelmeye ve kazanca yorumlanır. Tabutu açık görmek, daha dikkatli olmalısınız demektir.

Taç: Rüyada başına güzel bir taç taktığını gören bekar kadın çok güzel bir evlilik yapar. Tacın baştan çıkarılması ya da düşmesi ise ayrılıktır.

Taksi: Rüyada taksi gördüyseniz bir arkadaşınız size bir sırrını söyleyecek. Taksiyi siz sürüyorsanız bir işe girecek ama pek kazanamayacaksınız.

Takvim: Rüyada takvim görmek çok büyük miktarda para kazanmaya yorumlanır. Doğum tarihini düşünmek çok büyük bir mirasa yorumlanır.

Tarak: Rüyada yeni bir tarak görmek yola çıkılacağının işaretidir. Eski bir tarak görmekse uzaklardan bir haber alacağınıza işarettir.

Tavşan: Rüyada koşan bir tavşan görmek, gizlenmesi gereken bir sırra yorumlanır. Tavşan avlamak, endişe içinde bir zaman yaşayacağınıza işarettir.

Tavuk: Rüyada tavuk aile yaşamınızın güzel ve düzenli olacağına, mutlu günleriniz olacağına yorumlanır. Civcivse iş yaşamında başarıya işaret eder.

Tebeşir: Rüyada tebeşir görmek son zamanlarda sağlığınızı ihmal ettiğinizi bildirir. Tebeşir tutuyorsanız özel yaşamınızda dertler yaşayacaksınız.

Telefon: Rüyada telefon görmek çok güzel bir haber almaya, size birinden miras kalacağına ya da yüksek bir makama yükselmeye yorumlanır.

Temizlik: Temizlik rüyaları şansınızın açılacağına işarettir. Vücudu yıkamak sağlığınızın yerinde olacağına ve kötülüklerden korunacağınıza işarettir.

Terazi: Rüyada terazi, önemli bir konuda karar vermeniz gerektiğine işarettir. Bir şey tartıyorsanız kendinizle ilgili bir karar vereceksiniz.

Terlik: Rüyada terlik görmek mutluluk verecek haberler alacağınıza yorumlanır. Huzurlu ve mutlu bir yaşam sürecekseniz demektir.

Teyze: Rüyada teyzesini gören kişi çok güzel bir rüya görmüştür. Beklenmedik bir kişiden size miras olarak büyük miktarda para kalacak demektir.

Tiyatro: Rüyada tiyatro oyununda oynamak genç bir erkek için istediği bir şeyi elde edeceğine; genç bir kadın için mutlu bir değişikliğe işarettir.

Tren: Rüyada tren görmek iş yaşamınızda yükselme fırsatına işarettir. Bilinmeyen bir yere trenle gitmek yarar sağlayacak bir davete yorumlanır.

Tüy: Rüyada eline tüy almak genç bir erkek için istediği bir şeyi elde edeceğine; genç bir kadın içinse yeni bir aşk yaşayacağına işaret eder.

Tünel: Rüyada tünel içinden trenle geçmek sıkıntılı geçen günlerin sona ereceğine, rahata ve huzura kavuşacağınıza yorumlanır.

Top:Rüyada top görmek, önemli bir mevkiye getirileceğinize ve böylece de hayatın bütün güzelliklerinden istifade edeceğinize işarettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ