Rüya Tabirleri – Ü ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – Ü ile Başlayanlar

rüya tabileri ü harfi

 

Rüya Tabirleri Ü Harfi

Ücret: Rüyada ücret vermek de almak da iyiye yorumlanır. Bir iş karşılığı ücret ödemek birilerine yardımda bulunacağınıza işarettir.

Üç yapraklı yonca: Rüyada üç yapraklı yonca görmek veya dört yapraklısını aramak yüklü bir paraya kavuşmaya ve şansınızın iyiye doğru yükseldiğine işarettir.

Üçgen: Rüyada üçgen görmek yeni bir mülk sahibi olacağınıza veya hükümetle ilgili bir işinizin arzu ettiğiniz şekilde sonuçlanacağına işaret eder.

Üflemek: Rüyada ateş yakmak için üflemek karlı bir işe başlayacağınıza; ellerinizi üfleyerek ısıtmaksa vaktinizi boşa harcadığınıza işarettir.

Ülser: Rüyada ülser düzensiz yaşamanız nedeniyle sağlığınızın bozulduğunu bildirir. Bir hastalığa yakalanacağınızı haber verir.

Üniforma: Üniforma ile ilgili rüyalar, mutluluk ve iş yaşamında başarılara yorumlanır. Üniformalı birini görmek isteklerinize kavuşacaksınız demektir.

Üniversite: Rüyada bir üniversitede olduğunu görmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durum iyiye doğru değişecek demektir. Başarılı olacaksınız.

Ünlü olmak: Rüyada ünlü biri olmak sizi mutlu edecek olaylarla karşılaşacağınıza; ünlü birini görmek güçlü birinden yardım alacağınıza yorumlanır.

Ünlü kimse: Rüyanızda çok ünlü bir kimse ile karşılaşıp onunla konuştuğunuzu görmek aile hayatınızda daima söz sahibi olacağınıza işaret eder.

Ürün: Rüyanızda herhangi bir tarlanın, bir ağacın, bir bağın ürününü görmek, yeni bir kazanç kaynağı bulacağınıza işarettir.

Ürkmek: Rüyada ürktüğünüzü görmek üzücü bir söz duymaya; bir düşmandan ürktüğünüzü görmekse düşmandan zarar göreceğinize işarettir.

Ürperti: Rüyada ürperdiğinizi görmek, küçük bir hastalığa yakalanacağınızı haber verir.

Üst kat: Rüyada kendinizi bir binanın en üst katında oturuyor görmek, mevki itibariyle çok üstün bir mevkiye çıkacağınıza işaret eder.

Üsteğmen: Rüyanızda bir üsteğmenle karşılaştığınızı görmek, uzak, fakat sizi çok seven bir akrabanızdan menfaat ve iyilik göreceğinize işaret eder.

Üstün başarı: Rüyada işinizde üstün başarı kazandığınızı görmeniz bütün çabalarınıza rağmen hiçbir zaman istediğiniz mevkiye ulaşamadığınıza işarettir.

Üşümek: Rüyada erkeğin üşümesi başarısızlığının nedenini dışarıda değil kendisinde araması gerektiğine; genç biri içinse aşk yaşamaya yorumlanır.

Ütü: Rüyada ütü, yaşamınıza karışan bir kimse olabilir. Sıcak ütü, akıllı bir insan olduğunuza ama aklınızı iyi kullanmadığınıza yorumlanır.

Üvey: Rüyada üvey anne, baba ya da kardeş görmek, kötü bir haber alacağınıza yorumlanır.

Üzgün: Rüyada üzgün olduğunuzu görmek, müjdeli bir haber alacağınıza yorumlanır.

Üzüm: Rüyada üzüm görmek bir işten bol miktarda para kazanılacağını işaret eder. Kara üzüm ise sıkıntı, üzüntü ve hastalığa yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ