Rüya Tabirleri – U ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – U ile Başlayanlar

rüya tabileri u harfi

 

Rüya Tabirleri U Harfi

Uçak: Rüyada havalanan uçakta olduğunu görmek, isteyerek yapılan değişiklik demektir. Uçak, yenilik ve değişiklik şeklinde yorumlanır.

Uçarı: Rüyada uçarı tabir edilen havai bir kimseyi görmek, hiçbir işini sağlama almayarak sonunda çok zarara uğrayan bir kişiye yorumlanır.

Ucuz: Rüyada ucuz bir şey aldığını görmek pişman olunacak bir iş yapmaya; pahalı bir şeyi satıp ucuz olanı almak değersiz olanı tercihe işarettir.

Uçmak: Rüyada uçtuğunu görmek bir yolculuğa çıkacağınıza ya da mevki olarak yükseleceğinize işarettir.

Uçuk: Rüyada dudağınızın uçukladığını görmek, korku dolu endişeli anlar yaşayacağınıza işarettir. 

Uçurtma: Rüyada uçurtma görmek son derece hırslı olunduğuna ve imkansız olmasa bile kurulan hayallerin gerçek olamayacağına işarettir.

Uğurböceği: Rüyada uğurböceği görmek güzel bir haber almak demektir. Uğur böceğinin üstünüze konduğunu görmek problemlere çözüm bulacaksınız demektir.

Ufuk: Rüyada ufuk ve ufukta görülen şeyler ne kadar güzelse kişinin hayatı da o derece güzel olur. Ufukta ay veya güneşi görmek çok iyidir.

Ukala: Rüyada ukala birini görmek, o gün işlerinizin ters gideceğine, elinizde olmadan evde veya iş yerinizde tartışmalar yapacağınıza işarettir.

Un: Rüyada un çok para kazanmak ve zengin olmak demektir. Un dolu çuvallar görmek, hiç emek harcamadan zengin olacaksınız demektir.

Ur: Rüyada ur görmek, iş hayatınızda büyük sorunlarla karşılaşacaksınız demektir. Daha dikkatli ve özenli çalışmalısınız.

Urgan: Rüyada urgan görmek, kötü ve üzüntü verici bir haberin alınacağına yorumlanır. 

Ustura: Rüyada ustura görmek veya usturayla traş olmak, gerek iş hayatınızda, gerek özel hayatta çok parlak başarılar göstereceğinize işarettir.

Uşak: Rüyada evde uşak olarak çalıştırdığı birini görmek, kişinin iyilik ve bolluk içinde bulunacağına, düşmanlarına üstün geleceğine işaret eder.

Uluma: Rüyada uluma sesi duymak, çok kötü bir hastalığa tutularak, sıkıntılı günler geçireceksiniz demektir. Kendinize dikkat edin.

Utanmak: Rüyada utanmak bir haberin sizi mutlu edeceğine işarettir. Başka birinin utandığını gören çevresindeki insanlarla ilgili güzel sözler duyar.

Uyumak: Rüyada uyuduğunuzu görmek dinlenmeye işarettir. Sevdiğiniz insanlarla beraber huzur içinde uyumak huzurlu günler yaşayacağınızı vurgularken; kötü bir ortamda uyumak sağlığınızın bozulması demektir.

Uyku: Rüyada uyku ilacı içmek, yaşadığınız sıkıntılı günlerin sonunda mutlaka rahata ve huzura kavuşacağınıza yorumlanır. Sadece biraz sabredin.

Uyuşturucu: Rüyada uyuşturucu kullanmak dedikodunuzun yapılacağına ve iftiraya uğrayacağınıza işaret eder. Çevrenizdeki insanlara dikkat etmelisiniz.

Uzay: Rüyada uzaya gittiğini görmek, rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir. Bu rüyayı görenin güveni ve inancı artar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ