Rüya Tabirleri – V ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – V ile Başlayanlar

rüya tabileri v harfi

 

Rüya Tabirleri V Harfi

Vadi: Rüyada yeşil vadi görmek, yaşantınızın mutlu bir şekilde devam edeceğine yorumlanır. Yemyeşil bir vadi muradınıza ereceğinizi bildirir.

Vagon: Rüyada vagon görmek, bir yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. Kömür yüklü vagon görmek, zengin olmaya yorumlanır.

Vaha: Rüyada vaha, dertlerin sona erdiğine yorumlanır. Çöl ortasında bir vaha görmek, eski bir arkadaşınızla bir araya geleceğinizi işaret eder.

Vahiy: Rüyada kendinize veya başka bir tanıdığınıza vahiy gelmesi, gönlünüzden geçirdiğiniz arzulara kısa zamanda kavuşacağınıza işarettir.

Vali: Rüyada bulunduğunuz şehrin valisini görmek, çok temiz kalpli biri olduğunuza ve bu sayede iş hayatınızda başarı kazanacağınıza işarettir.

Valiz: Rüyada valiz, yarar sağlamayacak sorumluluklar alacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığınızı görürseniz, büyük zorluklar yaşayacaksınız.

Vampir: Rüyada vampir görmek çevrenizdekilerin iyiliklerinizi istismar ettiğine işarettir. Sinirli davranışlarınız evliliğinizi tehlikeye düşürecek.

Vasiyet: Rüyada vasiyet hazırlamak rüyayı görenin uzun yaşayacağına işaret eder. Bir vasiyeti dinlemek bir yükümlülüğün altına girmek demektir.

Vatan: Rüyada vatanını görmek iyiye yorumlanır. Vatan dağılmış şekilde görülmüşse, bir süre sonra bir yakınınızın hastalanmasına yorumlanır.

Vapur: Rüyada vapura bindiğinizi görmek büyük bir işe girişeceğinize; vapur görmekse beklenen bir yolcunun sağ salim geleceğine işaret eder.

Vazgeçmek: Rüyada herhangi bir şeyden vazgeçtiğinizi görmek, üzüntülü ve endişeli günlerin sizi beklediğine işarettir.

Vazo: Rüyada çiçekle dolu bir vazo görmek, sevdiğiniz biri tarafından ziyaret edileceğinize ve çok sevineceğiniz haberler alacağınıza işarettir.

Veda: Rüyada birisiyle vedalaşan, gerçekten birilerinden ayrılır. Vedalaşırken ağlamak kötü olayların sona erdiğini bildirir.

Vestiyer: Rüyasında vestiyer gören etrafındakilerce eli açık biri olarak tanınıyor demektir. Bu özelliğinin sık sık suiistimal edileceğine işaret eder.

Vicdan: Rüyada vicdan azabı çekmek, herhangi bir ciddi hatanız olmadığına ve dostlarınızın hakikaten sizi sevdiğine işaret eder.

Vişne: Rüyada mevsiminde, güzel vişne mutluluk ve bol kazanç getirecek işe atılacağınıza işarettir. Vişne yiyen kimse bol para kazanacak demektir.

Vitrin: Rüyada bir vitrinin önünden geçmek, yanlış davranışlarınızdan dolayı komik duruma düşeceğinizi ve utanacağınızı işaret eder.

Vize: Rüyada vize almak, yakın bir iyi arkadaşınızın desteği sayesinde içinde bulunduğunuz zor durumdan sıyrılacağınıza yorumlanır.

Votka: Rüyada votka içmek, karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz ve çok emek sarf etmeniz gerektiğine yorumlanır.

Vücut: Rüyada aynaya bakarak vücudunuzu beğendiğinizi görmek, sağlığınızın devamlı düzgün gideceğine ve neşenizin yerinde olacağına işarettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ