Rüya Tabirleri – V ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – V ile Başlayanlar

rüya tabileri v harfi

 

Rüya Tabirleri V Harfi

Vadi: Rüyada yeşil vadi görmek, yaşantınızın mutlu bir şekilde devam edeceğine yorumlanır. Yemyeşil bir vadi muradınıza ereceğinizi bildirir.

Vagon: Rüyada vagon görmek, bir yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. Kömür yüklü vagon görmek, zengin olmaya yorumlanır.

Vaha: Rüyada vaha, dertlerin sona erdiğine yorumlanır. Çöl ortasında bir vaha görmek, eski bir arkadaşınızla bir araya geleceğinizi işaret eder.

Vahiy: Rüyada kendinize veya başka bir tanıdığınıza vahiy gelmesi, gönlünüzden geçirdiğiniz arzulara kısa zamanda kavuşacağınıza işarettir.

Vali: Rüyada bulunduğunuz şehrin valisini görmek, çok temiz kalpli biri olduğunuza ve bu sayede iş hayatınızda başarı kazanacağınıza işarettir.

Valiz: Rüyada valiz, yarar sağlamayacak sorumluluklar alacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığınızı görürseniz, büyük zorluklar yaşayacaksınız.

Vampir: Rüyada vampir görmek çevrenizdekilerin iyiliklerinizi istismar ettiğine işarettir. Sinirli davranışlarınız evliliğinizi tehlikeye düşürecek.

Vasiyet: Rüyada vasiyet hazırlamak rüyayı görenin uzun yaşayacağına işaret eder. Bir vasiyeti dinlemek bir yükümlülüğün altına girmek demektir.

Vatan: Rüyada vatanını görmek iyiye yorumlanır. Vatan dağılmış şekilde görülmüşse, bir süre sonra bir yakınınızın hastalanmasına yorumlanır.

Vapur: Rüyada vapura bindiğinizi görmek büyük bir işe girişeceğinize; vapur görmekse beklenen bir yolcunun sağ salim geleceğine işaret eder.

Vazgeçmek: Rüyada herhangi bir şeyden vazgeçtiğinizi görmek, üzüntülü ve endişeli günlerin sizi beklediğine işarettir.

Vazo: Rüyada çiçekle dolu bir vazo görmek, sevdiğiniz biri tarafından ziyaret edileceğinize ve çok sevineceğiniz haberler alacağınıza işarettir.

Veda: Rüyada birisiyle vedalaşan, gerçekten birilerinden ayrılır. Vedalaşırken ağlamak kötü olayların sona erdiğini bildirir.

Vestiyer: Rüyasında vestiyer gören etrafındakilerce eli açık biri olarak tanınıyor demektir. Bu özelliğinin sık sık suiistimal edileceğine işaret eder.

Vicdan: Rüyada vicdan azabı çekmek, herhangi bir ciddi hatanız olmadığına ve dostlarınızın hakikaten sizi sevdiğine işaret eder.

Vişne: Rüyada mevsiminde, güzel vişne mutluluk ve bol kazanç getirecek işe atılacağınıza işarettir. Vişne yiyen kimse bol para kazanacak demektir.

Vitrin: Rüyada bir vitrinin önünden geçmek, yanlış davranışlarınızdan dolayı komik duruma düşeceğinizi ve utanacağınızı işaret eder.

Vize: Rüyada vize almak, yakın bir iyi arkadaşınızın desteği sayesinde içinde bulunduğunuz zor durumdan sıyrılacağınıza yorumlanır.

Votka: Rüyada votka içmek, karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz ve çok emek sarf etmeniz gerektiğine yorumlanır.

Vücut: Rüyada aynaya bakarak vücudunuzu beğendiğinizi görmek, sağlığınızın devamlı düzgün gideceğine ve neşenizin yerinde olacağına işarettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
bool(false)