Rüya Tabirleri – Y ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – Y ile Başlayanlar

rüya tabileri y harfi

 

Rüya Tabirleri Y Harfi

Yağ: Rüyada yağ görmek, büyük bir mutluluğa doğru emin adımlarla ilerlemekte olduğunuza yorumlanır. Bol miktarda sıvı yağ mutluluğun haberidir.

Yağmur: Rüyada yağmur görmek daima iyiye yorumlanır. Yağmurda yürümek, sıkıntılarınızdan ve hastalıklardan sıyrılacaksınız demektir.

Yakmak: Rüyada bir şey yakmak servet sahibi olmak demektir. Fakat eşya yanmaz da rengi kararırsa bu derde yorumlanır.

Yalan: Rüyada yalan söylediğinizi görmek düşünmeden yaptığınız işler yüzünden hem kendinize hem de etrafınızdakilere zarar vereceksiniz demektir.

Yanardağ: Rüyada yanardağ patlaması görmek, erkek için yeni tanıştığı birisiyle aşk yaşayacağına ama bunun mutluluk getirmeyeceğine yorumlanır.

Yanmak: Rüyada evinizin yandığını görmek, işlerinizde büyük zarar edecek ve sağlığınız bozulacak demektir. Kara duman çıkıyorsa büyük derttir.

Yaprak: Rüyada yeşil yaprak murada ermek; sararmış yaprak hayal kırıklığı demektir. Ağaç dalının yapraklanması istediğinizin olacağını işaret eder.

Yara: Rüyada erkek kendisini yaralanmış gördüyse yakınları onu hatalardan kurtaracak; rüyayı gören kadınsa sevgilisi tarafından aldatılacaktır.

Yardım etmek: Rüyada birine yardım etmek, iş hayatında yükselmeye; eğer size yardım ediliyorsa gerçekte de arkadaşınız size yardım edecek anlamındadır.

Yastık: Rüyada yastık görmek, genç bir erkek için çok yakında önüne çıkacak bir fırsatı iyi değerlendirirse mutlu bir yaşam sürecek demektir.

Yazı yazmak: Rüyada yazı yazmak sahtekar bir kimsenin etrafınızda olduğuna ve size zarar verecek komplolar kurduğuna işaret eder.

Yemek yemek: Rüyada tek başına yemek yemek, kötü bir haber alacağınıza yorumlanır. Hareketlerinize dikkat etmeniz gerektiğini de belirtir.

Yeni biri: Rüyada yeni biriyle tanışmak, yeni bir iş olanağı olarak yorumlanır. Bir yabancı gören, çok yakında sevdiği biriyle karşılaşacak demektir.

Yılan: Rüyada yılan görmek düşman demektir. Çok zehirli oldukları bilinen engerek, kobra gibi yılanları görmek daha tehlikeli düşman demektir.

Yıldırım: Rüyada eve yıldırım düşmesi, evdekilerin sıkıntılı zamanlar geçireceğine yorumlanır. Size yıldırım düşmesi önemli bir hastalığa işarettir.

Yıldız: Rüyada yıldızlı gökyüzü gören kimsenin, mutlu olacağına ve şansının iyi olacağına yorumlanır. Yıldız kaymasıysa kötü haber almak demektir.

Yol: Rüyada dar veya taşlı yolda yürümek bazı kavgalara; kenarları çiçekli bir yol görmekse aşk yaşamınızda güzel bir ilişkiye işarettir.

Yosun: Rüyada yosun görmek, gereksiz işlerle uğraşarak, vaktinizi boşa harcadığınıza, daha önemli işlerle meşgul olmanız gerektiğine yorumlanır.

Yüzmek: Rüyasında yüzdüğünü gören başarı kazanacağı iş yolculuğuna çıkacaktır. Kirli suda yüzdüğünü gören kişi kötü yollardan para kazanacaktır.

Yüzük: Rüyada yüzük görmek, iyiye işarettir. Yüzük takmak, yeni bir işe atılıp çok para kazanmaya yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
bool(false)