Rüya Tabirleri – Y ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – Y ile Başlayanlar

rüya tabileri y harfi

 

Rüya Tabirleri Y Harfi

Yağ: Rüyada yağ görmek, büyük bir mutluluğa doğru emin adımlarla ilerlemekte olduğunuza yorumlanır. Bol miktarda sıvı yağ mutluluğun haberidir.

Yağmur: Rüyada yağmur görmek daima iyiye yorumlanır. Yağmurda yürümek, sıkıntılarınızdan ve hastalıklardan sıyrılacaksınız demektir.

Yakmak: Rüyada bir şey yakmak servet sahibi olmak demektir. Fakat eşya yanmaz da rengi kararırsa bu derde yorumlanır.

Yalan: Rüyada yalan söylediğinizi görmek düşünmeden yaptığınız işler yüzünden hem kendinize hem de etrafınızdakilere zarar vereceksiniz demektir.

Yanardağ: Rüyada yanardağ patlaması görmek, erkek için yeni tanıştığı birisiyle aşk yaşayacağına ama bunun mutluluk getirmeyeceğine yorumlanır.

Yanmak: Rüyada evinizin yandığını görmek, işlerinizde büyük zarar edecek ve sağlığınız bozulacak demektir. Kara duman çıkıyorsa büyük derttir.

Yaprak: Rüyada yeşil yaprak murada ermek; sararmış yaprak hayal kırıklığı demektir. Ağaç dalının yapraklanması istediğinizin olacağını işaret eder.

Yara: Rüyada erkek kendisini yaralanmış gördüyse yakınları onu hatalardan kurtaracak; rüyayı gören kadınsa sevgilisi tarafından aldatılacaktır.

Yardım etmek: Rüyada birine yardım etmek, iş hayatında yükselmeye; eğer size yardım ediliyorsa gerçekte de arkadaşınız size yardım edecek anlamındadır.

Yastık: Rüyada yastık görmek, genç bir erkek için çok yakında önüne çıkacak bir fırsatı iyi değerlendirirse mutlu bir yaşam sürecek demektir.

Yazı yazmak: Rüyada yazı yazmak sahtekar bir kimsenin etrafınızda olduğuna ve size zarar verecek komplolar kurduğuna işaret eder.

Yemek yemek: Rüyada tek başına yemek yemek, kötü bir haber alacağınıza yorumlanır. Hareketlerinize dikkat etmeniz gerektiğini de belirtir.

Yeni biri: Rüyada yeni biriyle tanışmak, yeni bir iş olanağı olarak yorumlanır. Bir yabancı gören, çok yakında sevdiği biriyle karşılaşacak demektir.

Yılan: Rüyada yılan görmek düşman demektir. Çok zehirli oldukları bilinen engerek, kobra gibi yılanları görmek daha tehlikeli düşman demektir.

Yıldırım: Rüyada eve yıldırım düşmesi, evdekilerin sıkıntılı zamanlar geçireceğine yorumlanır. Size yıldırım düşmesi önemli bir hastalığa işarettir.

Yıldız: Rüyada yıldızlı gökyüzü gören kimsenin, mutlu olacağına ve şansının iyi olacağına yorumlanır. Yıldız kaymasıysa kötü haber almak demektir.

Yol: Rüyada dar veya taşlı yolda yürümek bazı kavgalara; kenarları çiçekli bir yol görmekse aşk yaşamınızda güzel bir ilişkiye işarettir.

Yosun: Rüyada yosun görmek, gereksiz işlerle uğraşarak, vaktinizi boşa harcadığınıza, daha önemli işlerle meşgul olmanız gerektiğine yorumlanır.

Yüzmek: Rüyasında yüzdüğünü gören başarı kazanacağı iş yolculuğuna çıkacaktır. Kirli suda yüzdüğünü gören kişi kötü yollardan para kazanacaktır.

Yüzük: Rüyada yüzük görmek, iyiye işarettir. Yüzük takmak, yeni bir işe atılıp çok para kazanmaya yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ