Rüya Tabirleri – Z ile Başlayanlar

Rüya Tabirleri – Z ile Başlayanlar

rüya tabileri z harfi

 

Rüya Tabirleri Z Harfi

Zabıta: Rüyada zabıta görmek biriyle aranızın açılmasına; zabıta size ceza yazıyorsa sırrınızı açtığınızdan dolayı felaket yaşayacağınıza işarettir.

Zahmet: Rüyada zahmet çekmek memuriyetinde hile yapmaya, haksız ve batıl yollu insanların mallarını yemeye işarettir.

Zakkum: Rüyada zakkum görmek kötü bir haber demektir. Alımlı ve bencil birisiyle bir ilişki yaşayacaksınız ama ilişkinin sonu iyi olmayacak.

Zam: Rüyada herhangi bir şeye zam yapıldığını görüp sinirlendiğinizi görmek, ücretinize veya maaşınıza zam yapılmasını istediğinize işarettir.

Zambak: Rüyada beyaz zambaklar gören, hak ettiği huzur ve mutluluğa kavuşur. Tek bir zambak alan bekar biri evlenir.

Zar: Rüyada zar atmak, bugünkü yaşayış tarzınızı değiştirmediğiniz takdirde hayatta hiçbir şekilde sivrilemeyeceğinize işarettir.

Zarif: Rüyada zarif bir mektup zarfı, kısa sürecek bir nişanlılık devresinden sonra uzun ve mutlu bir evlilik hayatı yaşayacaksınız demektir.

Zayıflamak: Rüyasında aşırı zayıfladığını gören biri, hayatındaki sorunlarla başa çıkamayarak bunalıma girmek üzeredir. Rüyada zayıflamak iyi değildir.

Zebra: Rüyanızda zebra gördüyseniz, maceraya düşkün birisiniz ve kendinizi sürekli riske atıyorsunuz. Bu huyunuzdan vazgeçmelisiniz.

Zehir: Rüyada zehir görmek, bir tuzağa düşürülmek üzere olduğunuza ve dikkatli olmanız gerektiğine; zehiri içmekse hastalanacağınıza işarettir.

Zelzele: Rüyada zelzele olduğunu görmek, devletten gelecek bir felakete işaret eder. Zelzele görmek, bazı yorumculara göre yolculukla da yorumlanır.

Zengin: Rüyada kendini zengin olmuş gören, uzun yıllar fakir bir hayat yaşayacak demektir. Hayatta bağımsızlığına ancak çok geç kavuşabilecektir.

Zeytin: Rüyada siyah zeytin, insanın rahat yaşamasını sağlayacak kadar bir gelire işaret eder. Yeşil zeytin insanın mal sahibi olacağını belirtir.

Zenci: Rüyada güler yüzlü bir zenci müjde olarak yorumlanır. Zenciden bir şey alan kazançlı çıkar. Zenciye bir şey verdiğini gören bir hayır işler.

Zincir: Rüyasında el ve ayaklarının zincirle bağlı olduğunu gören, önemli bir şeye sahip olmayı ister ama olamadığı için derin kedere boğulur.

Zindan: Zindan rüyaları genellikle hapishane rüyaları gibi yorumlanır. Zindana atıldığını gören durup dururken büyük bir sıkıntı yaşar.

Ziyafet: Rüyasında ziyafet sofrası gören, ömrü boyunca para sıkıntısı çekmez. Ziyafet sofrasına oturan, kıskandığı kişilerle aynı düzeye gelir.

Ziyaret: Rüyada birini ziyaret etmek mutluluğun habercisidir. Ziyaret rahatsız ediciyse hoşlanmadığınız kişilerle muhatap olmak zorunda kalacaksınız.

Zulmeden: Rüyada insanlara zulmeden birini görmek karanlık tabiatlı birine, gece karanlığına ya da kişinin çekinmesi gereken kötülüklere işaret eder.

Zümrüt: Rüyada zümrüt birkaç şekilde yorumlanır. Bir ziynet eşyasına takılıysa evlilik anlamına gelir. Zümrüt takan kadın eşine daima güvenecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ