Skype Kapalıyken Sürekli Online Görünme Sorunu

Skype Kapalıyken Sürekli Online Görünme Sorunu

Birden fazla cihazda oturup açtıktan sonra , açılan oturumların kapatılması Skype da yinede online görünmenize neden oluyor. Bu bir hata ve çözümü de mevcut. Skype kapalıyken sürekli online görünme sorunu çözümüne aşağıdaki adımları uygulayarak çözebilirsiniz.

 

Skype Kapalıyken Sürekli Online Görünme

 

İlk önce Skype ’da bir konuşma açın ve ardından başında yada sonunda boşluk veya başka karakter olmadan/showplaces” komutunu yazın ve gönderin. Bu arada komutu yazıp gönderdiğinizde karşı tarafa hiçbir şey iletilmez, sadece siz görürsünüz merak etmeyin. Karşınıza hangi cihazlarda oturumun açık olduğuna dair bilgi çıkacak. Hemen yazalım ve bakalım hangi cihazlarda oturum açıkmış.

 

Skype Kapalıyken Sürekli Online Görünme Sorunu

 

Windows Skype ’da ve iOS iPad de oturum açık görünüyor. Telefonunuzda yada tabletteki Skype ’ı kaldırıp cihazı yeniden başlatıyoruz daha sonra Windows Skype’dan “/remotelogout” komutunu giriyoruz yine bir konuşma penceresinden. Daha sonra bir kez daha “/showplaces” komutunu girip, hangi cihazlarda oturumun açık olduğuna bakıyoruz.

 

Skype Kapalıyken Sürekli Online Görünme

 

Gördüğünüz gibi artık sadece Windows üzerinden açılan oturumumuz görünüyor. PC’deki Skype ’da artk oturumu kapat seçeneğini kullanarak Skype ’ı kapattığımızda artık kimse sizi kapalıyken online görmeyecek.

Skype Sürekli Online Görünme Sorunu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ