Sony PS4 İncelemesi

Sony PS4 İncelemesi

Sony PS4 İncelemesi

Oyun severlerin en büyük yardımcısı PS4’ü sizin için inceledik. Fakat çok fazla oyun seçeneği olmaması tek eksiği diyebiliriz. PS3’ten farklı olarak yenilenmiş bir tasarım ilk olarak dikkatimizi çekiyor. Önceki modeline göre çok daha hızlı ve sağlam olan PS4 oyuncular için kendini geliştirmekten kaçınmamış

Kimlerin alacak olması gerektiğini konuşacak olursak her oyun severin değerlendirmesi gereken bir seçenek. Ama öncelikle oyun meraklılarının şunu bilmesi gerekiyor henüz istenilen yoğunlukta bir oyun çerçevesi göremedik fakat birkaç oyun bana yeter diyorsanız ayrı.

 

Sony PS4 İncelemesi

 

Sürekli çevrimiçi kalabildiği için kaçak oyunlara kesinlikle izin vermeyen Sony bu yönüyle kaçakçılığın büyük ölçüde önüne geçmeyide başarmış. Zaten Ps3 ile kaçak oyunlardan iyice başı dertte olan Sony bu hamleyi aslında yapması zorunlu gibi bir şeydi. Ama eğer evde sınırlı bir internetiniz varsa yani kotayı aşma gibi bir derdiniz varsa PS4’ünüzü modemle eşlemeyi unutabilirsiniz çünkü oyun güncellemeleri playstation’un sürekli kendini güncel tutma isteği sizin kotayı iyice bitirmeye yönelik olacaktır.

Sony’nin bir diğer amacı ise sizin odanızı adeta keşfetmek. Yani her ne olursa oyun müzik ve film gibi hepsini tek bir yerden yani PS4 üzerinden gerçekleştirmenizi istiyor. Bu yüzden kendi içinde özel programları sayesinde size oyun dışında film ve müzik açısından da güzel bir görsel şölen sunmayı hedefliyor ve hedefine de bir nevi ulaşıyor dersek yanlış olmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top