Sony SmartBand 2 İnceleme

Sony’nin yeni nesil akıllı bilekliği SmartBand 2 ile kalp ritminizi ölçebileceksiniz. Sağlık faktörü her daim göz önünde bulunduğundan bu alet oldukça tutacak gibi görünüyor.

Giyilebilir teknolojik ürünler hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor. Cihaz içinde özel sensörler sayesinde dahili kalp atış hızı monitörü ile nabzınızı sürekli takip ederek kontrol altında tutuyor, ek olarak streslimisiniz değil misiniz bunu da ölçümlüyebiliyor.

 

Sony SmartBand 2

 

Akıllı bileklik uyku düzeninize göre kullanıcısını uyararak onun uyanmasını sağlayabiliyor. Geç kaldım, kalkamadım derdi son buluyor gibi.

 

SmartBand 2 , IP68 su geçirmez gövdeye sahip ve 2 günlük pil ömrü var. Bileklik tüm verilerini Sony ‘nin Lifelog uygulaması içine aktararak Sony akıllı telefonlar üzerinden takip edilmesini sağlıyor.

 

Sony SmartBand 2 nedir

 

Yeni nesil akıllı bilekliğin birçok farklı fonksiyonu mevcut. Bu bileklik sayesinde çağrı, mesaj , e posta yada tweet aldığınızda sizi uyararak ( uyarıları titreşim yada flaş ışıklarıyla ) etkileşim kuruyor. SmartBand 2 bilekliğiyle telefonunuzdaki müzik çaları dahi kontrol edebiliyorsunuz.

 

Eylül ayı itibariyle 60 Ülkede yaklaşık 133 Dolar seviyelerinden satışa sunulması beklenen SmartBand 2 oldukça etkileyici.

 

Etiketlenmiş , .Yer işareti koy permalink.

One Response to Sony SmartBand 2 İnceleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir